Така ли правят и вашите мъже ?

  • 7 677
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 673
не сме имали подобни проблеми, излизаме заедно.

# 16
  • Мнения: 3 576
Ами детето докато беше съвсем малко в количка сигурно сме излизали 2-3 пъти семейно тримата, това за период около 1.5год.
Иначе по вечерни забавления и без дете - не сме се лишавали, стига да не сме били много уморени.

Сега когато порасна дребния, вече говори, щъка си сам е цяло удоволствие да го водим с нас по заведения - и то не детски, ами барове, ресторанти. Просто ни е кеф да си излизаме заедно.

Така, че може да е от възрастта на детето и особено, ако е трудно за гледане, мрънкащо.

# 17
  • Мнения: 308
ние също излизаме често тримата, но единият винаги става от масата да забавлява детето защото него не го свърта така че от излизането не разбираме нищо, но е по-добре отколкото в тези горещини да си стоим вкъщи.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 133
не мога да разбера защо създават семейства, после не искат да излизат с тях.
знам и по-тежки случаи.. не искат да имат таблекка на вратата да пише Сем. Иванови.
защо? срамуват се от количката ли? че в блока, ще разберат, че не е свободен ли..
и да имат др. занимания не мога да си обясня, как не могат да намерят време да се разходят с детето си. тия моменти сега после няма да ги има...
проблемът ти го имат почти всичките ми приятелки в БГ.
за мен това е дълбока загадка.
тук бащите са направо луди от гордост, носят бебетата и са ухилени до ушите.
не е рядка гледка той да носи бебе, количка и торби, а тя да си избира червилце.
и като гледам все хубави мъже, поддържани, сигурно и те ходят на фитнес..

опитай се да му кажеш в прав текст какво искаш от него.
но това е уникален феномен просто!


Е, хайде сега, ние в Българията с тез мъже....

Моля без такива заключения!
Аз пък нямам прииятелки в България с такъв проблем. Но пък имам познати в чужбина и с по-големи проблеми...
И тук, естествено, мъжете се радват на децата и се гордеят със семействата си. И излизат с тях. Често. Че и на фитнес ходят...

# 19
  • Мнения: 515
Или пък защо да е задължително да седнете на заведение. Излизайте тримата на разходка с количката. Може да е за час и нещо, но поне ще сте си заедно тримата. А! И носете бисквитки или нещо такова за детето, така докато хапва, вие ще си бъбрите сладко...

# 20
  • Мнения: 3 394
еееееее, чак пък за едното забавление и анонимна да си-не е чак толкова страшно, не е кой знае какъв проблема, пък и може човека наистина да не му се излиза в тези жеги. Какво толкова, и на мен не ми се мърда при 32 градуса тези дни още повече,че трябва да бием път поне час с колата, за да се видим с приятели-детето потно, почва да се върти, задръствания-баси и на мен не ми се излиза Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 220

тук бащите са направо луди от гордост, носят бебетата и са ухилени до ушите.
не е рядка гледка той да носи бебе, количка и торби, а тя да си избира червилце.



Всичките ми познати мъже, които са с бебета, просто летят от щастие, постоянно се занимават с тях и някак си все се озовават в ръцете им, уж, че мрънкали, пък то просто не могат да се сдържат да не ги гушкат.  Heart Eyes И това е наистина така, без преувеличение.
 Честно казано, аз не бих измисляла трикове, за да излиза с нас. Писала съм и в други теми - смятам това за напълно естествено и както аз съм навън с детето, дори и да не ми се излиза, същото трябва да важи и за него. И то важи - сигурно съм му го внушила по някакъв начин.

# 22
  • Мнения: 14 654
не мога да разбера защо създават семейства, после не искат да излизат с тях.
...проблемът ти го имат почти всичките ми приятелки в БГ.
за мен това е дълбока загадка.


ехееее , то какво си мислехме че е , пък то какво излезе  hahaha
какъв проблем е това ? според мен проблемът е ,че се прави от мухата слон .
чак пък да не създадеш семейство , че може да не ти се ходи после на разходки , или да не ти се вози количката . много ясно , че бащите си обичат и децта и жените .
ама щом ти е загадка това - гадай си ,умувай, може нещо пък да ти хрумне през това време  Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 1 393
 Според мен е нормално поне докато детето поотрасне.За съжаление майката-домакиня не е най-желаната за излизане.Това е факт,но отшумява с времето  Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 1 105
Споко не си сама Tired, невероятно, но факт! Нямам обяснение, може верно да им е скучно с нас с децата. Аз си хващам детето и миткам с него, той нека си седи пред безценния комп и невероятната игра (при нас това е проблема, тъпата игра). В събота е седял 7 часа!!!, в хубавото време и е играл, детето естествено до обяд не е било на вън, защото е спал до 13 часа Shocked, какво е правил Тими не знам, като е станал - игра. За мен това преминава всички граници, всички. Непростимо е да оставиш детето си у дома в хубавото време, защото заради твоя си кефффф! Сори, дразня се дори като пиша!

п.п. В състояние съм да се взривя там дето седят тъпите сървъри на гадната игра. За съжаление не са на едно място. Търся съмишленици Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 39 771
Не, излизаме семейно. Моя мъж без мен не искал да излиза Simple Smile Понякога му се случва да излиза само с Дияна, защото аз съм гроги и предпочитам да почина малко у дома.

# 26
  • Мнения: 1 761
За какво си говорите, когато излизате заедно?Ако му се оплакваш или мрънкаш непрекъснато ,нормално е да не гори от желание да излизате заедно.Той излиза ли сам с детето, или само вие двамата без дете?

Моят мъж е другата крайност- не мога да свърша нищо вкъщи,все иска някъде да ходим.Миналата събота и неделя ми заяви,че почивните дни са за почивка, а не за чистене и пране по цял ден.


Опитайте се да общувате в такова време, в което и двамата да се чувствате отпочинали и в настроение,изяжте по един сладолед в парка,дайте на детето някоя топка да си играе или си организирайте нещо, което за всички ви да е интересно.

# 27
Детето е на 1г.8м , наистина когато излезем все някой варди масата, а другия търчи по детето, но нали такъв е живота, искаш дете, после го гледаш.
Когато излизаме не му се оплаквам или не го натоварвам с нищо, седим говорим си най-обикновенни неща, както и когато сме си в къщи

А колкото до жегите, той наистина не ги обича, то кой ли ги обича, но пак казвам ако му звънне приятел, жегите вече не са проблем  Close

# 28
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
При нас не е така - и с двете деца татито е голям ентусиаст за разходки и то продължителни /аз не си падам чак толкова по обикаляне/ ! Винаги той бута количката.

Но пък познавам татковци, които за тях това е вид "бреме". Предпочитат сами или с приятели. Може би, защото желаят малко спокойствие ...

Браво на мъжа ти  Peace

А за тези, които е бреме да излизат със семейството си ще им се намери майстора рано или късно, то тез жени да не са от желязо ковани, егати  Close

# 29
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Нямам този проблем - по - скоро при нас е обратното Mr. Green....той все иска да излиза, кога с детето, кога само двамата Wink, а мен ме мързи Mr. Green.....често се случва тати и детенце да са навън, а мама да си почива вкъщи Blush.

Общи условия

Активация на акаунт