Така ли правят и вашите мъже ?

  • 7 679
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 742
Много често не му се излиза с нас, и го разбирам- умира от скука, докато Хлапето се ровичка в пясъка, а аз блажено тъпея с вестник в ръка. Не че нямаме какво да си кажем, но така или иначе сме непрекъснато заедно, и на работа се чуваме по пет пъти  по телефоните. Иначе с приятели излизаме често "по семейно му", с децата. Но не си го слагам на сърце, ако тръгна към кварталната градинка и той ми каже "без мен".  Случва се той да излезе с детето, без мен  Grinning
Иначе, ако притреса да сме заедно някъде, не ми прави проблем.
 Peace

# 61
  • Мнения: 215
Нашият татко няма против ние да излизаме с него, но има против той да идва с нас, т.е. ако сме там, където той е с приятелите си ок, но да идва с нас на пазар никога. Дори си мисля, че не е стъпвал в Била например Close

# 62
  • Мнения: 2 161
Шанел, мир,  Peace
имаш право да се дразниш, да. 
не са ми на мушката българските мъже, а и да имам нещо против тях едва ли на някой му пука. имам някаква идея за средностатистическото, което явно не е твоето средностатистическо.
няма лошо! дано да си права !

И аз пиша с мир Simple Smile
Наистина е по-добре аз да съм права в случая,а не ти,защото ако е обратното...много лошо.
Аз съм голям оптимист и все ми се струва,че хората се променят за добро.Особено в изразяването на чувствата си българите като че ли се пречупиха.Особено позитивните чувства трябва да се показват постоянно-да казваш на жен си по-често ,че я обичаш,да си целуваш детето не когато спи,а когато може да ти отговори със същото,да му змиеш нааканото дупе,да го нахраниш,докато майка му си пие питието с приятелки...това са все неща,дето бг татковците вече ги правят и то с ентусиазъм.

Общи условия

Активация на акаунт