Avon IX

  • 13 548
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 317
Интимния спрей е в опаковка, голяма колкото спрейовете за тяло.
По-малък е от спрейовете за тяло.В каталога пише че е 25 мл.

# 241
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
като говорим за интимни кърпички и при мен са много на почит, а откато имаме бебе всички у дома ползваме И бебешки кърпички /наши си, не от нейните/ за тази цел и интимни за навън. Така де, те бебешките нали и те са за дупе Rolling Eyes

# 242
  • Мнения: 2 716
Според господина, който отговаря на запитванията в сайта на Ейвън интимният спрей " служи за освежаване и дезодориране"
Хаха! Кой господин? Митко ли?
Видях го на живо и преценката ми беше според големината на флакона. Не съм гледала грамажа.
Но гела го ползвам и съм във възторг. На тези, които не го поръчват, го подарявам. Това за мен е най-добрият продукт на AVON

# 243
  • София
  • Мнения: 10 310
Над Таб, няма ли да снимаш новия каталог, плийз.

Тя нали каза че няма да пуска поръчка, та затова......... друг да снима, ама като гледам няма други ентусиасти, ех Надее, Надее....
Прелъсти ни ти и ни изостави.... Confused


 ooooh! не съм прочела всички постове, затова така неподготвена съм се изказала.

Момичетаааа... и аз искам новия каталог... ама  Sick този месец, няма как, ще чакаме някой друг да снима  Praynig

# 244
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Еххххх, няма го ентусиазма на останалите, Надее...

И аз да съм ще ме до мързи, ама на как ни научи ти - разглези ни ...

# 245
  • Мнения: 35 969
Интимния спрей е в опаковка, голяма колкото спрейовете за тяло.
По-малък е от спрейовете за тяло.В каталога пише че е 25 мл.

точно така! за това казах, че излиза по-скъпо от парфюм Simple Smile

# 246
  • Мнения: 3 835
Момичета, препоръчайте ми хубаво червено червило или гланц!  Praynig

Дали от My Lip Mirracle Sequins има такова, или от металическия гланц!

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
ами зависи какъв нюанс предпочиташ, а и с какво се харесваш. Любимо червено червило от Ейвън ми е Raisin Wine от серията ColorTrend (иначе като цяло ни ми допадат нейните червила). Струва си да го пробваш, а и на тази цена на която са сега ............ Thinking и да не го харесаш хич няма да те е яд Wink

# 248
  • Sofia
  • Мнения: 6 945
МОля ви, кажете ми какво значи нетна оферта?
Само преставители ли могат да сип поръчват, ограничен брой ли са нещата?
(съжалямвам ако е обяснено назад , но не мога да изчета 13 страници)

Искам колието и обеците със син камък!
Как да си ги купя?

# 249
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Карен, в нетната оферта към този каталог няма бижута, гледала си някоя стара. Сажалявам, че те разочаровах. Тя е с ограничени количества и много представители не я показват на клиентите си (на продуктите закупени от нея не се прави отстъпка, това е май по-съществената причина Rolling Eyes). Можеш принципно да поръчваш от нея, стига да покажеш ясно на представителя, че дори да не ти я показва ти знаеш за съществуването и. Гаранция обаче дали ще си получиш продукта няма никаква ooooh!

# 250
  • София
  • Мнения: 3 161
Хайде на кампания 10!

# 251
# 252
  • Мнения: 272
Момичета, кога е следваща дата за поръчка за Варна? Искам да си поръчам разни работи, а няма на кой! Sad

# 253
  • София
  • Мнения: 3 161
Тук. Не мога да я сканирам, че в дълбоката провинция си нямаме скенери, но има доста интересни неща.
Например ФДТ и тея неща дет си вървят с тях, както и спиралите, са на промоция - 2 за 11,90. Лакове имаше 2 за 9,90, лосиони за тяло пак някакво "Проъчваш 1 пролучаваш 2" и някакъв гаден мъжки парфюм. Общо взето това ми направи впечатление.  А, и един часовник, но мисля че и преди го е имало.

# 254
  • Мнения: 2 716
Моля ви, кажете ми какво значи нетна оферта?
Само представители ли могат да си поръчват, ограничен брой ли са нещата?
(съжалявам ако е обяснено назад , но не мога да изчета 13 страници)

Искам колието и обеците със син камък!
Как да си ги купя?

Нетната оферта е:
1 Продукти до изчерпване на количествата - 80% от нещата вече са свършили.
2 Без гаранция - ако дойде счупено колие си го плащаш като поп и си остава за теб - не можеш да го върнеш и да поискаш здраво
Това са основните причини, поради които представителите не показват офертата. Представете си как получавате колието, но БЕЗ сините камъчета...или няма да го платите и представителят ще трябва да се бръкне, или ще го платите и повече няма да искате да чувате за АVON и представителя губи клиент.
Иначе можеш да си поръчаш колкото ти душа сака продукти от нея - няма ограничения в количеството. Аз показвам тази оферта само след като клиентите ми са наясно какво може да им се случи, но си е риск.
Каталозите се изработват с 6 месеца напред и няма как да се знае от кое колко ще се продаде. За това се прибягва до нетни оферти. Така се "почиства" склада, а представителите си набавят демо продукти на изгодни цени. Или подаръци, или за лично ползване. Това е, в общия случай, смисъла на тези оферти.

Общи условия

Активация на акаунт