Avon IX

  • 13 550
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

А къде е тя??? newsm78

# 256
  • София
  • Мнения: 3 161
Еми ние тук във видинско нали сме най-близо до Румъния и днес ми я показаха

# 257
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ами снимай де!!!!
Ама те от Софето Wink я имат от неделя още....., а някои и от по-рано

# 258
  • София
  • Мнения: 3 161
Ами снимай де!!!!
Ама те от Софето Wink я имат от неделя още....., а някои и от по-рано

Ни може. На работа съм, няма как да снимам. А тук има само един скенер и той е за глави, не за брошури.

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
не се оплаквайте, в Бургас е най-зле. Ние ще видим новият каталог чак следващия четвъртък Close

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
Научихме се да го гледаме от форума и сега ми е чоглаво, аз също съм от Бургас и като си помисля кога ще го видя #Cussing out

# 261
  • Мнения: 1 028
Е като няма кой,ако до неделя никой не го пусне ще го кача аз.

# 262
  • Мнения: 3 835
Нужно ли е отново да пълним по 2-3 страници с изказвания тип "кога ще снимате новия каталог"  Naughty

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
който има вече К10 би ли погледнал цената на дамския Perceive, че имам вече три питания за него и не си го поръчаха този каталог само защото не е намален ама никак  Crossing Arms

# 264
  • Мнения: 364
който има вече К10 би ли погледнал цената на дамския Perceive, че имам вече три питания за него и не си го поръчаха този каталог само защото не е намален ама никак  Crossing Arms


парфюма е 22,50 (вместо 29,90), рол-он - 2,50, душ-гел - 5,50, спрей за тяло- 5,20, крем за тяло - 6,90. всичко е намалено  Grinning

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
никой отдавна не е разказвал, какво си е поръчал от предходната кампания, доволен / недоволен Stop. Аз ще наваксвам за две кампании, дано съм ви полезна:
*балсам за коса без отмиване - ефект не мога да преценя да има някакъв поразителен, но ми е много силно ароматизиран и чак ме заболява глава от него
*рол-они Актив, много, ама много съм доволна. Имах възможност да помириша 4 от ароматите и най-много ми допадна розовия, същата или много подобна миризма като на розовата серия на СсС
* Тоалетна вода Always, очилата са страхотни, но на мен са ми големи, водата е приятна без да е тежка, но пък не е толкова трайна като парфюм - не е и от най- нетрайните де
* Парафиновата маска за ръце и крака е вРЪха Peace
* от тоника със сини водорасли съм много доволна, това ми е втора опаковка
* антицелулитният гел е кремест и дали `щото и аз нямам какво да си "поправям" с него, но никак ама никак не съм доволна, че той лосиона със стягащ ефект - 400мл туба беше пъти по-добър Shocked
* ексфолианта за лице с кафява захар не ми е нищо особено...
*подхранващо червило Bc Biege nude - харесва ми
*нощен крем с успокояващо действие - оранжевия много ми допадна
*Душ-гел Fantastic day, някак не успя да ми хареса, предпочитам черешата, а се набутах с два от този
*стягащ тоник за тяло, изпитвам смесени чувства, но по-скоро не го препоръчвам
*гелообразно масло за тяло, розова серия SsS, много ароматно и хидратиращо, малко мазнее, ама тамън за моите сухи крайници
* лосион за почистване на грим, чуден, почиства идеално, лесно и бързо

................................................................................................................................................
кажете сега някой виждал ли е на живо гривната с Пеперудите на стр 85, че я имам поръчана от клиентка и никак не ми се ще да е разочарование Embarassed, а червилата от серия "Арабски блясък" как са, че се интересувам за себе си, но не глосовете, а стик и на каква цена са в К10.



благодаря ти ani_b Wink

# 266
  • Мнения: 953
масло за сухи краища- намазах се с него но не съм сигурна дали няма да ми увреди нещо косата.пише на суха коса и без отмиване.това е нещо като кристалите ли.някой ползвал ли е.

# 267
  • София
  • Мнения: 5 828
кажете сега някой виждал ли е на живо гривната с Пеперудите на стр 85, че я имам поръчана от клиентка и никак не ми се ще да е разочарование Embarassed, а червилата от серия "Арабски блясък" как са, че се интересувам за себе си, но не глосовете, а стик и на каква цена са в К10.

Гривната с пеперудите е страхотна, аз за мен си я бях поръчала, много ми харесва как стои.
Чантата Mapia ми я беше поръчала колежка, та я видях - на мен много ми хареса, велурена е, на дънки ще стои супер, закопчава се с цип, вътре има малко джобче, започнах да й се чудя и аз, ама е скъпичка  ooooh!
От предната кампания имам чехлите, на морето само с тях си шляпах, удобни са, не са чак толкова кичозни мънистата, харесват ми, освен сега към тях да си добавя и чантата  Wink
Пробвах двата нови шампоани - с орхидея и кокос и папая и киви, миришат божествено, но ефект кой знае какъв  newsm78
Някой каза, че не му е харесала пяната за вана с манго, на мен пък много ми хареса, пак си я носих на морето вместо гел-душ, за цялото семейство, мирише страхотно.
От арабските червила имам Tropical Glow - абсолютно никакъв цвят, даже и гланц няма, 6,90 за безцветно червило  Close
Спрея за крака с кокос също ми хареса.
За морето си бях купила блестящия спрей масло против стареене, като се напръскам след банята след плажа с него - блести много нежно, мазничко е в първия момент, но после попива.

# 268
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
а червилата от серия "Арабски блясък" как са, че се интересувам за себе си, но не глосовете, а стик и на каква цена са в К10.
Една клиентка си беше поръчала "Shimmering Sond", честно казано, толкова е светло, че чак се белее, но за щастие на нея й отива. В новият каталог са пак на 6,90 лв.
Аз си взех за себе си:
-Пилата са стъпала-направо е страхотна Peace!
-Интензивен крем за стъпала за загрубяла кожа-доволна съм и от него!
Другите неща са стари и изпитани-2 интимни гела, тоник за лице, гъба за баня за дребната, 2 душ гела. Дойде ми като подарък Почистващ гел за лице "Iselandic Mineral", има страхотен аромат, но още не съм го пробвала, че имам цял, само съм го отворила. Този ще си чака реда в шкафа Wink.
Съжалявам, че не мога да ви снимам новият каталог, но няма къде да го сканирам.

# 269
  • София
  • Мнения: 5 828
Дойде ми като подарък Почистващ гел за лице "Iselandic Mineral", има страхотен аромат, но още не съм го пробвала, че имам цял, само съм го отворила. Този ще си чака реда в шкафа Wink.

а да, аз го пробвах веднъж, не знам как да го опиша  newsm78  но лицето ми след това скърцаше чак, т.е. не е от тези дето стоят леко мазнички след като ги измиеш, а сякаш със сапун си се измил, на мен лично не ми допада този тип гелове  Confused

Общи условия

Активация на акаунт