Avon IX

  • 13 561
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз от 8 кампания, много скромно я докарах:
- гел пяна за лице с бамбук и сини водорасли - МНОГО СЪМ ДОВОЛНА /с мазна кожа съм и ми става супер лицето/;

Ама сега поръчка имам....... ще докладвам после като получа!!!

# 271
  • Мнения: 2 596
Вчера ми дадоха вече и каталог 10, та аз вече няма да ви тормозя с въпроса: Кога ще го качите тук?
От Каталог 9 си поръчах сега за втора поръчка:
1. Охлаждащ спрей за крака с кокос
2. Овлажняващо прозрачно червило Sheer Nude
3. Лак за нокти Metro Mauve
4. Спрей за тяло Little black dress
5. Тоалетна вода Little black dress

От Каталог 10 си поръчах
1.Червило Shine Supreme - Buffest brown
2.Пилинг маска с алфа-хидрокси киселини на Аню, че ползвам кремовете на Аню. Да видим как ще е и маската им.

Ами като си ги получа, ще докладвам от какво съм доволна и от какво не съм. То зависи дали всичко ще отговори на очакванията ми.
Например за лак за нокни, за мен е важно да не е като блажна боя, а да стои много нежно и прозрачно и да има лъскав, лек оттенък. За червилото, ако изглежда толкова нежно и плътно, без да стои блестящо като на звездички, като на манекена, ще е добре наистина.

# 272
  • Мнения: 1 798
Аз от 8 кампания, много скромно я докарах:
- гел пяна за лице с бамбук и сини водорасли - МНОГО СЪМ ДОВОЛНА /с мазна кожа съм и ми става супер лицето/;



О-о, ще взимам и аз тогава, бяха ми казали , че не става за мойта мазна кожа. Tired

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 252
Да ви питам - аз съм в голяма чуденка за крем за лице.

Пробвах на мострички няколко крема, но след като го нанеса и започне да попива, ако се пипна по лицето и започва да пада.
Уф, как да обясня. Все едно ми се бели кожата и пада като на фитилчета. Сещате ли се? Много ми е странно.
Пък моята кожа е смесена, на 26 съм. Ще ми се да е и с фактор, сега за лятото.

Та това е чуденката.

# 274
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз от 8 кампания, много скромно я докарах:
- гел пяна за лице с бамбук и сини водорасли - МНОГО СЪМ ДОВОЛНА /с мазна кожа съм и ми става супер лицето/;

О-о, ще взимам и аз тогава, бяха ми казали , че не става за моята мазна кожа. Tired

1. Мирише СТРАХОТНО;
2. Остава много приятно усещане на лицето за чистота, след това;
3. По всички закони, не би трябвало да става за нашите кожи, ама пробвах на сестра ми, по нейна препоръка и останах особено доволна. Нанасям го с една такава малка кръгла гъбичка за лице и масажирам. Супер е!!!
4. Пробвах го на лицето на любимия, но явно му е нормална кожата, защото на места изпръхна и леко се залющи;
5. Една приятелка с суха/нормална кожа и тя каза че се люспи от него, НО на МЕН МИ  Е ДОБРЕ!!!!
  Sunglasses

# 275
  • Мнения: 2 596
Да ви питам - аз съм в голяма чуденка за крем за лице.

Пробвах на мострички няколко крема, но след като го нанеса и започне да попива, ако се пипна по лицето и започва да пада.
Уф, как да обясня. Все едно ми се бели кожата и пада като на фитилчета. Сещате ли се? Много ми е странно.
Пък моята кожа е смесена, на 26 съм. Ще ми се да е и с фактор, сега за лятото.

Та това е чуденката.

И при мен така става, но само с нощния, който ползвам, така че разбирам за какво говориш. Това се получава обаче само ако сложа в повече крем, отколкото ми е необходимо. Аз лично ползвам цялата серия на Аню +25 и съм доволна. Ти търсиш дневен, нали? Ами дневния на Аню +25  е с фактор 15

# 276
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Дойде ми като подарък Почистващ гел за лице "Iselandic Mineral", има страхотен аромат, но още не съм го пробвала, че имам цял, само съм го отворила. Този ще си чака реда в шкафа Wink.

а да, аз го пробвах веднъж, не знам как да го опиша  newsm78  но лицето ми след това скърцаше чак, т.е. не е от тези дето стоят леко мазнички след като ги измиеш, а сякаш със сапун си се измил, на мен лично не ми допада този тип гелове  Confused
Значи за мен ще е идеален Wink.
От гел-пяната с бамбук и аз съм много доволна, надявам се и тази да е такава.

# 277
  • Мнения: 35 971
- гел пяна за лице с бамбук и сини водорасли - МНОГО СЪМ ДОВОЛНА /с мазна кожа съм и ми става супер лицето/;



този бамбук май само аз не го харесах  Rolling Eyes

# 278
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
- гел пяна за лице с бамбук и сини водорасли - МНОГО СЪМ ДОВОЛНА /с мазна кожа съм и ми става супер лицето/;



този бамбук май само аз не го харесах  Rolling Eyes

Е не се коси де... Wink
сигурно не ти е подходящ на кожата!!

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
и аз харесвам серията със сини водорасли и бамбук, но ползвам тоника Peace, иначе не зная какво може да ме накара да сменя зелената гел пяна за измиване на лицето Blush

.
.
2. Овлажняващо прозрачно червило Sheer Nude
.
.
1.Червило Shine Supreme - Buffest brown
.
 За червилото, ако изглежда толкова нежно и плътно, без да стои блестящо като на звездички, като на манекена, ще е добре наистина.

не зная за кое червило говориш, ако е Sheer Nude, то си е точно прозрачно, само с нюанс, но на мен ми допада. Buffest brown ..... има братовчедка ми, на някак си защо ми се струва, че имаше леееек седеф вътре, може и да греша, дано греша... Tired
Биси, по описанието ми се струва, че харесваме еднакъв тип червила и горещо ти препоръчвам да си поръчаш мостра на подхранващо червило Bc Biege nude, че серията не е никак евтина и ще ми тежиш на съвестта ако не ти хареса. Харесва ми че е мазно, пастелно с почти телесен цвят, абе много е хубаво ::

# 280
  • София
  • Мнения: 5 828
Buffest brown ..... има братовчедка ми, на някак си защо ми се струва, че имаше леееек седеф вътре, може и да греша, дано греша... Tired

ами то си е със звездичка на каталога, т.е. перлено

# 281
  • Мнения: 2 596

.
.
2. Овлажняващо прозрачно червило Sheer Nude
.
.
1.Червило Shine Supreme - Buffest brown
.
 За червилото, ако изглежда толкова нежно и плътно, без да стои блестящо като на звездички, като на манекена, ще е добре наистина.

не зная за кое червило говориш, ако е Sheer Nude, то си е точно прозрачно, само с нюанс, но на мен ми допада. Buffest brown ..... има братовчедка ми, на някак си защо ми се струва, че имаше леееек седеф вътре, може и да греша, дано греша... Tired
Биси, по описанието ми се струва, че харесваме еднакъв тип червила и горещо ти препоръчвам да си поръчаш мостра на подхранващо червило Bc Biege nude, че серията не е никак евтина и ще ми тежиш на съвестта ако не ти хареса. Харесва ми че е мазно, пастелно с почти телесен цвят, абе много е хубаво ::

Първо, много ти благодаря, че ми обърна внимание на писанието  Blush
После, одеве говорех точно за Sheer Nude, точно това търся, само да има нюанс.
За Buffest brown -а, то е ясно, че ще блести малко като на звездички, аз затова си го и купувам и такова да имам.
Подхранващо червило Bc Biege nude - точно такова си купих преди няколко месеца при намаление с огледалце - подарък, помниш ли го този каталог. Много съм доволна и на мен много ми хареса. Аз наистина харесвам такива нежни червила, да не изпъкват много и хората като ме гледат, да не виждат само устни  Crazy

# 282
  • Бургас
  • Мнения: 252
Да ви питам - аз съм в голяма чуденка за крем за лице.

И при мен така става, но само с нощния, който ползвам, така че разбирам за какво говориш. Това се получава обаче само ако сложа в повече крем, отколкото ми е необходимо. Аз лично ползвам цялата серия на Аню +25 и съм доволна. Ти търсиш дневен, нали? Ами дневния на Аню +25  е с фактор 15

Бях се засилила да си вземам от него. Обаче реших да го пробвам на мостра. Ми по същия начин се получи. Не ми се вярва да е от количеството крем, щото и с малко и с повече - ефекта е еднакъв.

# 283
  • Мнения: 2 596

Бях се засилила да си вземам от него. Обаче реших да го пробвам на мостра. Ми по същия начин се получи. Не ми се вярва да е от количеството крем, щото и с малко и с повече - ефекта е еднакъв.

Тогава не знам  newsm78, да не би нещо тази мостра да не е била наред?

# 284
Някой може ли да пусне сниман новия каталог

Общи условия

Активация на акаунт