Правили ли сте си тест за СПИН?

  • 5 209
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 742
Да, рутинни изследвания за сватбата и по време на бремеността

# 76
  • Мнения: 2 784
не, дарявала съм кръв, но не съм ходила да гледам резултатите
Ако имаш Хепатит или си ХИВ-позитивна, ти ги казват по телефона, иначе не (т.е. ако си 'чиста').
Аз на първото кръводаряване само отидох да си науча кръвната група, че не я знаех до тогава, повече не съм проверявала резултатите си, т.к. знам, че ако, не дай си Боже, има нещо, ще се свържат с мен.
Бу, струва ми се, че някъде бях чела, че си асматичка, а доколкото знам на асматиците не им разрешават да кръводаряват. Обяснявали са ми защо, ама съм забравила, нещо с антителата беше свързано.
Аз самата съм асматичка, имам рядка кръвна група, но няколкото пъти, когато съм искала да даря кръв, не са ми позволявали, въпреки, че пристъпите ми се редуцираха през пубертета и не съм имала от години. Може би защото имам лека анемия. newsm78
Не съм си правила тест за СПИН, а трябва.

# 77
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Гласувах с "да, пожелание." защото си правих докато бях бременна с Мартин по собствено желание. Личната ми каза че за болницата бил задължителен само васермана, но аз поисках и за спин за всеки случай.

# 78
  • Мнения: 812
да през бременноста

# 79
  • Мнения: 8 505
2.опция.

# 80
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Бу, струва ми се, че някъде бях чела, че си асматичка, а доколкото знам на асматиците не им разрешават да кръводаряват. Обяснявали са ми защо, ама съм забравила, нещо с антителата беше свързано.
Винаги в анкетата попълвам, не са ме върнали (вече над 7 години).

# 81
  • MUC
  • Мнения: 297
Да, един път по желание. Голям ужас беше, щях да психясам, докато се уверя, че нищо ми няма...

# 82
  • Мнения: 2 000
Само за рутинни изследвания.

Общи условия

Активация на акаунт