как сваляте високата температура

  • 2 292
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Редувам Нурофен с Панадол 24 часа. Интервал м/у тях 2.5 ч.
Точно Peace

# 16
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
на антибиотик сме по преценка на лекаря.досега сме се се разминавали само със сиропчета.кики сега е по добре.следобяд вдигна до 39.обадих се пак на лекаря и той обесни да си продължавам по същият план като досега.сега вече кики няма температура но пък ми отказва да яде каквото и да е.преди малко със много зор хапна около120ам.изнервена е и даже и не иска да спи.да се надявам че тази нощ няма да вдига температура ще съм самичка.а на всички мами -благодаря отново за отговорите  bouquet

# 17
  • Мнения: 664
Ако е вирус АБ-то няма да помогне, но бг педиатрите все бързат с тях. За неяденето - всички деца са така, когато са болни. Предполагам знаеш, че важното е да не се обезводни, с храната ще навакса като оздравее, не насилвай, за да не повърне, че и това се случва понякога от високата Т. И наистина под 38,5 не давай температуропонижаващи - така постъпвам с дъщеря ми по съвет на всички педиатри, които сме посетили - все пак това е начина организма да се пребори с болестта.
Не се притеснявай, мъничетата бързо оздравяват!

# 18
  • Мнения: 1 427
И ние сме на същия хал от вчера SadЙоана вдигна 39 градуса, редувах панадол и Нурофен и караката с мокри чорапи.Сега май няма Т.Проблемът при нас е категоричното отказване на лекарства.Луди ставаме докато й дадем ooooh!Иначе за храната не се притеснявай-нормално е в това състояние.Давай повече течности Peace

Общи условия

Активация на акаунт