искате ли да поговорим за жълтата преса

  • 2 793
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 390
охххх
аз  сега ги щраках повече тези сайтове, ама втория само музика, няма текстове  newsm78 а първия съвсем не разбрах за какво става въпрос  Shocked ooooh!

къде е този филм  newsm78
уффф и аз голямата разбирачка разбираш ли  ooooh! Whistling Mr. Green

# 31
  • Мнения: 6 390
Keith & Nicole Say 'I Do'

е айде една жълта новина  Mr. Green
http://www.keithurbanfans.com/photogallery/candid/acm06.html
този кънтри певец е хубавец  Wink Laughing - младоженеца Wink

# 32
  • Мнения: 3 371
охххх
аз  сега ги щраках повече тези сайтове, ама втория само музика, няма текстове  newsm78 а първия съвсем не разбрах за какво става въпрос  Shocked ooooh!

къде е този филм  newsm78
уффф и аз голямата разбирачка разбираш ли  ooooh! Whistling Mr. Green
вторият сайт има и музика, и текст. поне при мен е така.
ами филма го няма Grinning, има я песента Grinning Grinning
направих асоциативна връзка, филма го гледах преди много години, някъде между 81 и 85 , не помня кога точно, и е за хулио иглесиас, за кариерата му като футболист, която приключва след травма на коляното май беше и как започва да пее.

# 33
  • Мнения: 6 390
Цитат
вторият сайт има и музика, и текст. поне при мен е така.
аз със медия плеиар отварям и само музика... картинки и текстове няма  newsm78
в каква програма отваряш файла

# 34
  • Мнения: 3 371
Цитат
вторият сайт има и музика, и текст. поне при мен е така.
аз със медия плеиар отварям и само музика... картинки и текстове няма  newsm78
в каква програма отваряш файла
winamp 5.1
пс. испанските клкюкарки , кажете какво става с Чабели? скоро гледах снимки на изабел прейслер и последната  и дъщеря/абе тя последно с кой милионер се взе, изабел де?/, та се сетих и за чабели покрай нея...

Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 22:39 от Палмира

# 35
  • Мнения: 6 390
  bouquet
тенкИУ Mr. Green
друго си е с текст  Wink Mr. Green

# 36
  • Мнения: X
хахах Кидманката също е много хубава жена, ама прекалено ми е сухареста. Rolling Eyes

Аве, чакайте, аз съм имала най-голямата клюка и си я крия в ръкава.  Joy Joy Joy /Ама най-вероятно след това да плъзне и по жълтите вестници...знам ги аз, четат и тук  Mr. Green/

Та значи, като Палмира каза Хулио Иглесияс, та се сетих.

Това лято уж щях да ставам екскурзоводче, ама работите се разводниха нещо. Но ходих на едно учебно пътуване, което ни водеше една от първите екскурзоводки в Бг с испански.
Може да се досетите, че е на възраст колкото Хулио. /Уф, царица съм на дългите разкази  Crazy/
Та навремето превеждала на Златния Орфей и съответно и на Хулио Иглесияс в годината, в която бил тук. И още с пристигането си той я питал за Лили Иванова. Оказа се, че флиртували на някакъв фестивал в чужбина, а тука се...забили.  Party И тъй като не можели да се разберат- въпросната жена им превеждала докато не било сгорещено положението, пък после те си се разбирали на езика на тялото.  Joy

Друга подробност е, че като дошъл тук за първи път Хулио не бил много известен. Обаче точно на Орфея някакъв немски емпресарио го забелязва и подписват /пак в България!/ договор, който го изстрелва на върха.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт