Пишкаме навън къде?

  • 1 762
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 294
Може и до някое дърво, ама в храстите е по-закритичко. Grinning
Къде да я търся тази тоалетна като остават някакви секунди до напиканите гащи.
Peace
Изпикавам си е където е казала на някое дърво .Не мисля ,че мога да карам да стиска докато търся тоалетна ,ако е към 5-6 годишно да но на 2-3 години .Да не говорим за кучетата който ги извеждат на разходка само за да се изпишкат и изакат навън Crazy.
Съгласна съм. Ако има на близо тоалетна ОК, но ако няма...... Няма друг начин.

# 31
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз да питам къде акат децата навън

# 32
  • Мнения: 1 117
Когато има на близо WC - отиваме там , но разбира се ако може да изчака господинчото Grinning
В случай ,обаче че няма къде на друго място - до някое дръвче или храст , кучетат пишат и акат и по тротоарите и по улиците.

Аз да питам къде акат децата навън
а относно това - не ни се е случвало. Моят син дори и в градината не ака , а се стиска до вкъщи  Sad

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 709
тук е абсол.неприемливо поведение да се пишка на открито и съм съгласна с това; засега избирам паркове с тоалетни и седя близо до тях; знам във всеки магазин къде е ВЦ=то:) в колата проблема реших с найлонов плик на детската седлака-засега..

Да, там, където е неприемливо, хората са решили проблема, поставяйки WC, но в България няма градинки с тоалетни, особено пък квартални. А понякога стигането до някой магазин или заведение е свързано с големия риск накрая да тичаш с пикаещо-във-въздуха-пътьом дете.
Така че - храсти, дървета....това е положението. Wink

В България не само, че няма WC-та навсякъде, но и ако случайно има, мизерията и мръсотията са толкова големи, че рискуваш да "пипнеш" някой бацил.
Имала съм удоволствието да видя как изглеждат градските тоалетни в Германия, еми, там не бих отказала да си заведа децата. Там не бих си и помислила да ги изчишквам до дръвчета и храстчета, но... все пак живеем тук и управниците ни, не ни помагат това да го забаравим.
Вярно е, че всичко зависи и от гиднките на детенце, но когато говорим за деца до около 3 години, смятам, че в България е нормално да видиш приклекнала мама с дете на ръце.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 666
Където дойде - дръвчета, тревички, пчелички  Laughing

Ползвали сме само тоалентите на Макдоналдс, бензиностанциите и заведения. В обществена тоалетна, никога не съм го вкарвала.

# 35
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Аз да питам къде акат децата навън
Чети, бе Wink
Гледам да е до кофа за боклук, та да го хвърля по-лесно.
Случвало ми се е да го събера в найлонова торбичка и така докато стигна до кофата...но определено кофите са повече от тоалетните Mr. Green Да постелеш мокра кърпа или салфетка преди работата е много удачно Crazy

# 36
  • Мнения: 1 645
Гледам да е до някое дръвче, храст, или нещо от този род.

Онзи ден си вървим по главната и на малкият му се препишка.
Ами сега newsm78 Там няма дървета ,няма храсти за тоалетни да не говорим.....
Притичах  2 - 3 улички за да открия поне малко по закътано място.......
А и Дани не може да стиска чак толкова............

# 37
  • София
  • Мнения: 1 621
Аз да питам къде акат децата навън

Досега не ни се е случвало, но пак храсти и дръвчета, ако няма тоалетна. Ще гледам да се скрием повече. Peace

Общи условия

Активация на акаунт