Абитуриентски страсти 2019

  • 206 084
  • 3 230
  •   1
Отговори
# 3 195
  • Мнения: 48 038
Тя и моята хич не се вълнува, изпити, гадже и т.н.
Повече като някаква празнична вечер я приема
Вероятно и ще сме единствените, дето няма да събираме рода в ресторант...ама имам време да помисля де...

# 3 196
  • Мнения: 6 385
Ние не събирахме:-) изключително съм щастлива, че не си го причинихме:-)

# 3 197
  • София
  • Мнения: 13 494
Да се запиша пак и аз с втората абитуриентка тази година.
Тя явно претръпна покрай сестра си миналата година и не се вълнува особено. До НГ ще знае дали ще учи заедно със сестра си и там са трепетите.
За рокля вероятно ще направим като миналата година - ще вземем една или две официални рокли, но не бални, а коктейлни, за да ги ползва и за други поводи. Обувки тя не обича високи и май ще заложим точно на "еднократни" и по-евтини, клъч, бижута. Грим иска сама да си направи, а прическата да е сравнително семпла.
Вече го изиграхме филма тази година веднъж и не ме плаши и вторият бал.
Ще направим кетъринг в кантората с най-близките и това е.

# 3 198
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
За ресторант е категорична, че не желае, но и в нас няма да събираме роднини тъй като първо ще изпратим нея, а след това ще дойдат моят клас да ме  вземат мен.

# 3 199
  • Мнения: 44
Запис и от мен. И ние все още нямаме рокля, не сме избрали заведение, даже не сме сигурни какво и къде да учим.

# 3 200
  • Мнения: 1 909
Записвам се с дванадесетокласничка, която не знае дали иска да ходи на бал Stuck Out Tongue Winking Eye Аз я облъчвам с разни модели, въпреки че не ѝ е до това, готви се за езикова диплома и изпити в чужбина. Но аз си гледам, де Stuck Out Tongue Winking Eye

# 3 201
  • out of space
  • Мнения: 8 574
То и мойта- шофьорски, британика, консултации в интеграл...предстоят уроци по математика, сертификат...
Обаче май аз се вълнувам повече от нея, но аз съм си организирана. Тя е като сърбите- "по-лако, по-лако". Ама каквото стане- всеки си има съдба!

Избрали сме фризьор, фотограф и идея за заведение. Изобщо всичко е отзад напред Grinning

# 3 202
  • Мнения: 48 038
И обувки добави и сте отметнали най-важното Wink

# 3 203
  • София
  • Мнения: 6 133
Само аз ли съм с младеж? С кого ще си сверявам часовника?

# 3 204
  • out of space
  • Мнения: 8 574
И обувки добави и сте отметнали най-важното Wink

Еееех, бельо, бижута...пари Grinning
Тя не е носила токчета, аз също Simple Smile
Поне гримът няма да го мисля, тя си е повече от професионалист. Има време....
Ще ви питам още!

Благодаря на всички отзовали се. Една дъщеря имам...

# 3 205
  • Мнения: 1 909
За обувки не смея да мисля.
Моето момиче също никога не е носило токчета и вероятно, ако отиде на бала, ще търсим или кецове или ултра удобни обувки, с които да ходи прилично, а не като пате.
Иначе, техният випуск са се организирали за екскурзия в Турция веднага след традиционния бал, което много ме радва.

# 3 206
  • Варна
  • Мнения: 2 051
Само аз ли съм с младеж? С кого ще си сверявам часовника?

Не си сама, има у дома един брой. С младежите е по-лесно май. Нещо обаче хич не го вълнува идеята за бал. Но поне се съгласи да ходи уж, че имаше идеи и да не ходел,че не му се занимавало.

# 3 207
  • София
  • Мнения: 1 118
Само аз ли съм с младеж? С кого ще си сверявам часовника?

Не си сама, има у дома един брой. С младежите е по-лесно май. Нещо обаче хич не го вълнува идеята за бал. Но поне се съгласи да ходи уж, че имаше идеи и да не ходел,че не му се занимавало.
И аз, и аз  Laughing
Наистина е по-лесно с младежите - един костюм, вратовръзка, обувки. Моят не е  много суетен.
Скоро минах през Теодор, казаха, че абитуриентските костюми ги зареждали февруари чак. Има време.
Сега подготвя изпити, кандидатстване, въобще не му е на дневен ред облеклото за бала  Laughing По-скоро аз хвърлям по едно око, за да съм в час .
Иначе заведение съм харесала, миналата година наши приятели там си изпратиха абитуриента и това е засега.

# 3 208
  • София
  • Мнения: 8 940
Само аз ли съм с младеж? С кого ще си сверявам часовника?
И аз съм с младеж. Моят вече си е избрал аутфит, та само трябва да го сглобим. Но мисля след нова година да се занимавам.

# 3 209
  • София
  • Мнения: 6 133
Не само той, ами и аз не се вълнувам още много. Далеч ми изглежда, но да си се запиша в темата. Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт