хиперсексуалност при възрастни съпрузи

  • 8 980
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Здравейте на всички. Може да ви се струва странно това, което ще напиша, но се нуждая от странични мнения. Женени сме с мъжа ми от 23 години, имаме две деца.  Винаги е твърдял че е хиперсексуален - в момента сме и двамата на 51 години. Не мога да издаржам да правя секс на моите години всеки ден по два пъти. И се изморавам вече и критическата ме тресе. И сматам че е савсем нолмално на моите години и след толкова години брак да се прави секс един път в седмицата. Ако обаче не му задоволавам сексуалните капризи, той или нонстоп мастурбира пред телевизора, или ме заплашва с любовници.  А и имаше такива а аз искам да си забазя брака, тъй като на стари години и двамата се нуждаем един от друг.  Да не говорим че не може нормално да свърши - трябва му поне един час.  А и оная му работа винаги е мека. Но винаги твърди че аз съм виновна, че моаята сексуалност била ненормална. А аз редовно и без проблеми си получавам оргазам.  Ако му отказвам - ще си намери любовница, а не сматам че е нормално да се правя на нимфоманка като не съм. Според мен съпругът ми има сексуални проблеми, но не мога да го накарам да отиде на сексолог.  Какво да правя?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 105
Бром в чая ще реши нещата!

п.п. шегувам се Tired

# 2
  • Мнения: 4 806
не мисля, че точно в този форум ще има кой знае колко съвети. Просто възрастта на  посещаващите го е по - различна, а и по - често проблемите са точно противоположни. И аз не мога да бъда полезна.

# 3
  • Мнения: 8 917
Сипвай му Br Peace Mr. Green Шегичка, макар да има нещо вярно newsm78 Peace

# 4
  • Мнения: 63
Не мисля, че има нещо ненормално, нали имаше една приказка, че мъжете на около 50 карат втори пубертет  Thinking
Но не мисля, че е правилно, да правиш нещо, което не ти идва отвътре, имам предвид, да се правиш на нимфоманка, за да е щастлив или за да не си намери любовница  Naughty
Поговорете заедно по този въпрос и намерете решение, пожелавам ти успех   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 3 064
Щом човесът има мерак, трудно ще го потушиш...

А ако не желаеш да задоволиш мерака му, трябва да се примириш, че той ще търси други начини. Нормално.  Наличието на любовница не значи непременно разваляне на семейството.

Вероятно сексолог може да помогне.

# 6
  • Мнения: 732
Щом човесът има мерак, трудно ще го потушиш...

А ако не желаеш да задоволиш мерака му, трябва да се примириш, че той ще търси други начини. Нормално.  Наличието на любовница не значи непременно разваляне на семейството.

Вероятно сексолог може да помогне.

Абсолютно съм съгласна Peace

# 7
  • Мнения: 4 621
Щом човесът има мерак, трудно ще го потушиш...

А ако не желаеш да задоволиш мерака му, трябва да се примириш, че той ще търси други начини. Нормално.  Наличието на любовница не значи непременно разваляне на семейството.

Вероятно сексолог може да помогне.
newsm10

# 8
  • Мнения: 819
Е наистина не го разбирам това- какво е това сем-во, как ще те заплашва,че ще си намери любовница? Този човек според мен има наистина доста големи комплекси, а и наистина му трябва консултация със специалист. Аз лично не бих търпяла такова отношение  #Crazy
Ами кажи му " добре,намери си! / ако можеш/   Странно ми е как така заплашва точно с това- казваш, че и без това все му е мек и по 1 час се бъхти човека- той вкъщи не се справя / има повече желание,но не и възможност/, пък любовница щял да си хваща!  Shocked  Такива само се хвалят и заплашват, но ако се замслиш - ще му стиска ли да те напусне ?Надали иска да остане  и той сам, л юбовницата няма да го гледа!
Хич не се връзвай на такива смешни провокации, ами бъди на ниво и го върни тоя твоя мъж малко "на земята" ! Peace

# 9
  • Мнения: 742
Е наистина не го разбирам това- какво е това сем-во, как ще те заплашва,че ще си намери любовница? Този човек според мен има наистина доста големи комплекси, а и наистина му трябва консултация със специалист. Аз лично не бих търпяла такова отношение  #Crazy
Ами кажи му " добре,намери си! / ако можеш/   Странно ми е как така заплашва точно с това- казваш, че и без това все му е мек и по 1 час се бъхти човека- той вкъщи не се справя / има повече желание,но не и възможност/, пък любовница щял да си хваща!  Shocked  Такива само се хвалят и заплашват, но ако се замислиш - ще му стиска ли да те напусне ?Надали иска да остане  и той сам, л юбовницата няма да го гледа!
Хич не се връзвай на такива смешни провокации, ами бъди на ниво и го върни тоя твоя мъж малко "на земята" ! Peace

Тъй де. А с това нонстоп онаниране пред тв направо си плаче за специалит.  По два пъти на ден и младоженци да бяхте , пак щеше нагорно да ви дойде.  Laughing  Но определено смятам, че нещо в централната му верига е дало на късо...

# 10
  • Мнения: 1 425
Е наистина не го разбирам това- какво е това сем-во, как ще те заплашва,че ще си намери любовница? Този човек според мен има наистина доста големи комплекси, а и наистина му трябва консултация със специалист. Аз лично не бих търпяла такова отношение  #Crazy
Ами кажи му " добре,намери си! / ако можеш/   Странно ми е как така заплашва точно с това- казваш, че и без това все му е мек и по 1 час се бъхти човека- той вкъщи не се справя / има повече желание,но не и възможност/, пък любовница щял да си хваща!  Shocked  Такива само се хвалят и заплашват, но ако се замслиш - ще му стиска ли да те напусне ?Надали иска да остане  и той сам, л юбовницата няма да го гледа!
Хич не се връзвай на такива смешни провокации, ами бъди на ниво и го върни тоя твоя мъж малко "на земята" ! Peace

Не виждам какво има неясно и неразбираемо тука - човека казал, че секса не му стига и ще си търси любовница. И аз така бих направил при подобен случай. Не го виждам като заплаха - просто като съобщение. Колкото до това дали такива само се хвалят и заплашват - хората си сменят партньорите и на 50 години (това наживо съм го виждал и то точно по същите причини). Най-добрият приятел на баща ми си намери любовница на 50 (като го удари втория пубертет) и след това се изнесе при нея да живее (мацката и тя беше на толкова някъде).
Виж ако му е все мек, не знам дали ще стане в случая, ама намирането явно е възможно.
Според мен 1 авторката може да поговори сама със сексолог по въпроса за мнение, защото тук едва ли ще чуе нещо много полезно. А ако може след това (или още първият път) да отидат двамата на специалист - най-добре.

# 11
  • Мнения: 819
Сменят ги, да в това няма нищо странно. Ама надали причината за това е основно секса ! Ако само сексът куца- той ще си намери любовница без да го разтръбява- така и 2-мата ще са спокойни/ имам предвид да го направи дискретно /  Явно има и други причини за поведението му!

# 12
  • Мнения: 742

Не виждам какво има неясно и неразбираемо тука - човека казал, че секса не му стига и ще си търси любовница. И аз така бих направил при подобен случай. Не го виждам като заплаха - просто като съобщение. Колкото до това дали такива само се хвалят и заплашват - хората си сменят партньорите и на 50 години (това наживо съм го виждал и то точно по същите причини). Най-добрият приятел на баща ми си намери любовница на 50 (като го удари втория пубертет) и след това се изнесе при нея да живее (мацката и тя беше на толкова някъде).
Виж ако му е все мек, не знам дали ще стане в случая, ама намирането явно е възможно.Според мен 1 авторката може да поговори сама със сексолог по въпроса за мнение, защото тук едва ли ще чуе нещо много полезно. А ако може след това (или още първият път) да отидат двамата на специалист - най-добре.

Мъжка му работа.
Типично мъжки реплики. При това типично по мъжки без грам мисъл преди да ги каже.
Дразня се.
Пантер ли си, котка ли, не дразни бременна жена, че ще ти припари под лапите Laughing

п.п. едва ли най-добрия приятел на баща ти е отишъл да живее с  "мацката" само заради едното ебане. И едва ли същият този човек е стоял нонстоп със шпека в ръка.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 819
Представям си ако мъжът ми ми каже, че ще си търси любовница,щото не му стигал сексът! / по-скоро не си го представям! /  Баси наглостта! /извинете за израза / Ами директно ще му покажа вратата и кой откъде е, дет се вика. И това ако е нормално! #Crazy

# 14
  • Мнения: 1 425
Аз си казвам мъжкото мнение за мъжките постъпки, пък авторката ако иска да вярва. За приятеля на баща ми - доста беше луднал на тема секс, не е било това единствената причина, но определено е била една от най-значимите.

# 15
  • Мнения: 819
Не знам само коя нормална жена, която има поне малко достойнство, би приела това "просто като съобщение" ! И не мисля,че мъж,който държи на семейството си би изтърсил такава глупост пред жена си! И от това следва,че или не му пука дали жена му ще го напусне или е сигурен,че тя няма да го направи от страх,че ще остане сама.

# 16
  • Мнения: 600
не знаех, че има и такива мъже...пак съм назаднала с инфото... Sad

ама това да не е поредната пързалка, а? newsm78

# 17
  • Мнения: 819
не знаех, че има и такива мъже...пак съм назаднала с инфото... Sad

ама това да не е поредната пързалка, а? newsm78


То мъже сякви има, ама се чудя защо жените позволяват такова отношение  newsm78 !
А за пързалката-не знам,ама дори да е-отговорите на мъжете са интересни!
 

# 18
  • Мнения: 5 622
Щом човесът има мерак, трудно ще го потушиш...
А ако не желаеш да задоволиш мерака му, трябва да се примириш, че той ще търси други начини. Нормално.

  Наличието на любовница не значи непременно разваляне на семейството.




Може да не значи за теб, за много хора, обаче значи точно това  Wink

# 19
  • Мнения: 819
Щом човесът има мерак, трудно ще го потушиш...

А ако не желаеш да задоволиш мерака му, трябва да се примириш, че той ще търси други начини. Нормално.  Наличието на любовница не значи непременно разваляне на семейството.

Вероятно сексолог може да помогне.


Аз на мисля, че тук става въпрос дали "желае" да задоволи мерака му или "не желае"!  И какво ли значи " да се примириш" и дори да търси други начини- ами да го прави дискретно, а не да се хвали с това/ по-скоро да заплашва/

# 20
  • Мнения: 1 425
Аз на мисля, че тук става въпрос дали "желае" да задоволи мерака му или "не желае"!  И какво ли значи " да се примириш" и дори да търси други начини- ами да го прави дискретно, а не да се хвали с това/ по-скоро да заплашва/
И какво - значи ти предпочиташ човека да не ти каже директно че секса не му стига и че ако ти не вземеш мерки ще си търси навъм, ами да ти кръшка зад гърба потайно? И после като ти каже - еми имам любовница и отивам да живея при нея - да ти дойде като гръм от ясно небе?
Аз лично предпочитам поне едно предупреждение (пък ти ако искаш като заплаха го приемай), за да мога да помисля какви мерки могат да се вземат, вместо да се окажа пред свършен факт. Ама всеки си знае за себе си.

# 21
  • Мнения: 252
И според мен , на твоя  човек явно му е  голям мерака , но възможности няма! Според  мен само те  баламосва с това, че  щял да си намира любовница, за да си  мълчиш и да се  разтваряш краката. Така де! Не  ми се вярва такъв друга  жена да  го изтърпи  Wink
Аз съм на  28 години, уж в разцвета на сексуалността и възпроизводството  Mr. Green, но не  бих изтърпяла  някой да  ме  бъхти  по един час на ден , всеки ден !!!  Shocked Това  не е  удоволствие, а  живо мъчение, да  не  кажа  изнасилване ....

# 22
Здравейте на всички. Може да ви се струва странно това, което ще напиша, но се нуждая от странични мнения. Женени сме с мъжа ми от 23 години, имаме две деца.  Винаги е твърдял че е хиперсексуален - в момента сме и двамата на 51 години...

Все пак си мисля, че за 23 години съвместен живот, се познавате доста добре.  Laughing
Точно затова седнете и говорете като възрастни хора, обсъдете "тинейджърското" поведение..
Ако мъжът ти наистина те обича, ще ти влезе в положението... всеизвестен факт е, че притеснената и изнервена жена, последното нещо за което си мисли е секс...
Аз малко немога да го разбера това, "хем онази работа мека, хем неможе нормално да свърши - трябва му поне един час"... то това си е истинско мъчение  Mr. Green цял час...

Тъй де. А с това нонстоп онаниране пред тв направо си плаче за специалит.  По два пъти на ден и младоженци да бяхте , пак щеше нагорно да ви дойде.  Laughing  Но определено смятам, че нещо в централната му верига е дало на късо...

Подкрепям !

# 23
  • Мнения: 819
Аз на мисля, че тук става въпрос дали "желае" да задоволи мерака му или "не желае"!  И какво ли значи " да се примириш" и дори да търси други начини- ами да го прави дискретно, а не да се хвали с това/ по-скоро да заплашва/
И какво - значи ти предпочиташ човека да не ти каже директно че секса не му стига и че ако ти не вземеш мерки ще си търси навъм, ами да ти кръшка зад гърба потайно? И после като ти каже - еми имам любовница и отивам да живея при нея - да ти дойде като гръм от ясно небе?
Аз лично предпочитам поне едно предупреждение (пък ти ако искаш като заплаха го приемай), за да мога да помисля какви мерки могат да се вземат, вместо да се окажа пред свършен факт. Ама всеки си знае за себе си.

Не забравяй,че хората са на по 51 години и не вярвам да могат да вземат кой-знае какви мерки/поне аз не знам за такива/, че всеки ден,та и по 2 пъти да правят маратони ! А и явно не е жена му да не му пуска с месеци/примерно/, че горкия той да си търси любовница!
 А относно това аз какво предпочитам- ако има проблем да си го обсъдим с мъжа ми /както и правим/ , а не аз да си отварям краката, защото иначе той ще си намери любовница!

# 24
  • Мнения: 3 576
Мисля, че трябва да се потърси специалист.
Не сте ли чували за хора пристрастени към секса и това се води като болестно състояние.
Всъщност е трябвало отдавна да се потърси специализирана помощ, а не да се чака до 51 год  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 5 475
Не мисля, че има нещо ненормално, нали имаше една приказка, че мъжете на около 50 карат втори пубертет  Thinking
Но не мисля, че е правилно, да правиш нещо, което не ти идва отвътре, имам предвид, да се правиш на нимфоманка, за да е щастлив или за да не си намери любовница  Naughty
Поговорете заедно по този въпрос и намерете решение, пожелавам ти успех   bouquet

 Peace И както са те посъветвали-потърсете и мнение на специалист.
Успех!  Peace

# 26
  • Мнения: 631
Panter ама ти вместо мен говориш  Laughing Плътно и с двете ръце съм зад твоето мнение

# 27
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
и аз съм за специалист, ама как ще го закараш, като ми се струва, 4е той няма да приеме състоянието си за болестно, а по-скоро би те обвинил  в липса на желание и 4е не отговаряш на мераците му , което при други двойки е обратното! аз се надявам поне да не те обижда с това, 4е не успява да свърши бързо  и да те обвинява , 4е си неспособна! така боли и се полу4ават стрес и комплекси! #Crazy Sick

# 28
  • Мнения: X
Kak да няма решение на проблема?Има.Скопяване му е майката. #2gunfire
Не ми се сърдете,но откакто го прочетох, и си представих картинката как чичото по цял ден лъска бастуна, цял ден сама се смея.
Аз мисля че това е поредната пързалка Joy

# 29
Компенсира човека каквото е пропуснал на младини.
http://www.clubastrology.net/phpBB2/viewtopic.php?t=1571

# 30
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
. И сматам че е савсем нолмално на моите години и след толкова години брак да се прави секс един път в седмицата.
...изобщо не е съвсем нормално на тези години веднъж в седмицата   loveuuu кога всеки ден,кога през ден или два-според зависи е по-реално!Сама казваш на стари години #Crazy какви стари години  newsm78там ти е проблема ,че се смяташ за стара - човек е на толкова на колкото се чувства HugМъжът ми е 51 набор-значи сега през август ще навърши колко :ooooh:55 години..изобщо не бих го определила като стар!Сексуалността му е нормална и на тия години всичко си е както трябва!Както е видно под подписа ми най-малкото ми дете е на 4 години  bowuuПросто вие трябва да седнете и да поговорите,или пък ти да идеш при специалист и да се посъветваш!ТУк с какво да ти помогнем-всеки ще си каже мнението ...и до там...а и болшинството пишещи са с много по-малък житейски опит!Наистина ситуацията е неприятна така както я описваш-цял час нагласяне  Sickми то си е жива мъка! newsm10 успех в разрешаването на проблема  bouquet
"Няма фригидна жена,има неспособен мъж".......ей това много ми хареса от предният постинг-има го в линка Joy

# 31
  • Мнения: 742
честон казано, малко съм изненадана, че има женски постинги, които вменяват вината в авторката. Не съм пуританка, нито Месалина, но както изказнванията на единствения мъж по темата, така и някои от женските изказвания, ми звучат малко крайно.
Дидка, ти наистина ли с четири деца, къща за въртене, работа и прочее ежедневности, имаш ищах ВСЕКИ ДЕН ИЛИ ПРЕЗ ДЕН? Аз съм на трийсет и понякога се случва  по повече от десет дни да не ни остава ВРЕМЕ И СИЛИ за секс. така че я разбирам жената, още повече че тя влиза във възраст, в която хормоните й започват да й играят жестоки номера. Но определено в конкретния случай/истински или измислен- без значение/ този, който има нужда от ПОМОЩ на МЕНТАЛНО ниво е мъжа й.
Хапе го коня него, както би казал моя мъж.

# 32
  • Мнения: 819
честон казано, малко съм изненадана, че има женски постинги, които вменяват вината в авторката. Не съм пуританка, нито Месалина, но както изказнванията на единствения мъж по темата, така и някои от женските изказвания, ми звучат малко крайно.
Дидка, ти наистина ли с четири деца, къща за въртене, работа и прочее ежедневности, имаш ищах ВСЕКИ ДЕН ИЛИ ПРЕЗ ДЕН? Аз съм на трийсет и понякога се случва  по повече от десет дни да не ни остава ВРЕМЕ И СИЛИ за секс. така че я разбирам жената, още повече че тя влиза във възраст, в която хормоните й започват да й играят жестоки номера. Но определено в конкретния случай/истински или измислен- без значение/ този, който има нужда от ПОМОЩ на МЕНТАЛНО ниво е мъжа й.
Хапе го коня него, както би казал моя мъж.


 smile3521  Peace  Peace  Peace 
Аз вече просто не знам кво да кажа  #Crazy ,  ама последният израз много ме и изкефи!   Joy  То е ясно,че тоя е луд за връзване и има нужда от медицинска помощ.  Едно е да си сексуално активен на тази възраст, съвсем друго е да си някакъв маниак на тая тема и по цял ден да лъскаш! Това може и да е нормално, ама за някой тийнейджър!

# 33
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
mi778, това е физическа необходимост и е смешно да наричаш такъв човек луд, както не е луд диабетик, който още не знае че е такъв и изпива огромни количества вода на ден.
Първият ми съпруг беше хиперсексуален, не зная как би изглеждал на 50, но след 10г сексене можеше дза прави секс по всяко време и не знам колко на брой пъти можеше да стигне, ако и аз имах същото желание.
Лично аз не обръщах внимание на честите му забежки, защото това ме облекчаваше, а и не съм усещала по-различно отношение. И той смяташе, че при мен нещата не са нормални, заплашваше ме непрекъснато с любовница.
Може би трябва да се разберете за продължителността, той да е предварително стигнал до някъде или нещо такова.
Да поясня, че това изобщо не е била причината да се разделим.
Другия вариант - да молиш за секс е далеч по-лош от този.

# 34
  • Мнения: 819
mi778, това е физическа необходимост и е смешно да наричаш такъв човек луд, както не е луд диабетик, който още не знае че е такъв и изпива огромни количества вода на ден.
Първият ми съпруг беше хиперсексуален, не зная как би изглеждал на 50, но след 10г сексене можеше дза прави секс по всяко време и не знам колко на брой пъти можеше да стигне, ако и аз имах същото желание.
Лично аз не обръщах внимание на честите му забежки, защото това ме облекчаваше, а и не съм усещала по-различно отношение. И той смяташе, че при мен нещата не са нормални, заплашваше ме непрекъснато с любовница.
Може би трябва да се разберете за продължителността, той да е предварително стигнал до някъде или нещо такова.
Да поясня, че това изобщо не е била причината да се разделим.
Другия вариант - да молиш за секс е далеч по-лош от този.


Аз не бих сравнила диабетик с такъв човек.Не мисля,че е едно и също! Съгласна съм, че това е медицински проблем, но човек , който има такъв- ходи при специалист, а не унижава жена си по този начин, защото това си е чисто унижение, та той твърди,че вината била нейна ! Тя трябва ли да се чувства виновна за това,че вече не е на 20 год./ или на 30 или дори на 40 ! / и физически не е в състояние да прави секс по 2 пъти на ден!  Възможно е някои хора на тяхната възраст и да могат, но тук говорим за конкретния случай.И според мен партньорите трябва да се съобразяват с желанията и нуждите на другия и до колкото разбрах ТЯ до колкото може се съобразява, а ТОЙ с нея не!  За това не мога да  оправдая поведението му  и го наричам луд.Сигурно не точно това е най-точната дума, явно това те е подразнило.Аз не се възмущавам,че е хиперсексуален, а от отношението му към жена му.
Надявам се да съм се изразила ясно и да си ме разбрала.  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 2 958
Според мен трябва да посети уролог, а не сексолог!

# 36
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
.
Дидка, ти наистина ли с четири деца, къща за въртене, работа и прочее ежедневности, имаш ищах ВСЕКИ ДЕН ИЛИ ПРЕЗ ДЕН?
....след като ги пише ,че са четири -значи са толкова,но само двете по-малките са у дома,големите са студенти Stopне съм казала че, имам ищах всеки ден или през ден,коментирах по принцип че е нормално по -често да има интимна близост!Наистина на пусналата темата и е много тежко,защото това си е чисто изтезание от страна на мъжът и-недопустимо е да не се съобразява с нея!Нека тя се престраши и пресрами и да иде да се консултира със сексолог,всяка възраст и всеки индивид си имат своите странности и специфични особености!Като толкова плаши със любовница-да иде ама незнайно как ще се представи хиперсексуалният и мъж!Трудно се дават съвети!Важното е въпросната дама да не се чувства стара,а на точната възраст,да си знае мястото и има самочувствието ,че на нея  всичко си и е наред  bouquet...и дано се включи в разискванията скоро

# 37
  • Мнения: 7 391
                       Защо ли се сещам за един изтъркан виц?Дето двама старци обясняват кой по колко на ден и единия тича при доктора.Отговора на въпроса му е:"Кой му пречи да се хвали." Аз май ви го разказах тъпия виц,защото не можах да го формулирам с две думи.Чудя се дали са хвалби или пързалки newsm78 щот тук много млади споделят проблеми и дали някой не е решил да ги провокира?                                                                                                                                                                                                                                  И към съветничките с брома.Ей,сладурки,ами ако е вярно?Колко му остава на човека та сте решили да го принудите да живее със спомени? hahaha Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 941
Не мисля, че нито уролог, нито някакъв друг специалист ще помогне!
На 51 години, незначи на 101....прави му се на човека..
Не го оправдавам - но си има обяснение!
След 23 год. брак и деца, кои са за женене и се очакват внуци, ми той тресе го страха от остаряване - мъж ли съм вече, способен ли съм? Какво правят мъжете в такива случаи (ако са достатъчно паралии да си го позволят) - хващат си млади гаджета. И то не защото много им се "щрака", а за да се почувстват и те млади. Представете си, че работи с колектив от млади "бойци" дето ката ден се хвалят какво са "ударили" , как тъй ще се даде на младоците. Ако изостава - значи остарява, а това плашиииии горките ни мъже!
Всичко е временно, просто човечеца го е страх че вече не е "толкоз мъж"!
дали блъфира за любовницата? - и той самия едва ли е сигурен , може от страх да се неизложи, да не погледне на страни, но това непречи да стряска жена си с такива изказвания.

Успех на съпругата
И както казва една моя комшийка - баба на 72 години : "всяко следващо поколение си мисли , че то е измислило секса, И на 72 и на 22 на човек му се иска, друг е въпроса, дали може"

п.с. За протокола на 29 съм, не на 51  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 155
Не мисля, че нито уролог, нито някакъв друг специалист ще помогне!
На 51 години, незначи на 101....прави му се на човека..
Не го оправдавам - но си има обяснение!
След 23 год. брак и деца, кои са за женене и се очакват внуци, ми той тресе го страха от остаряване - мъж ли съм вече, способен ли съм? Какво правят мъжете в такива случаи (ако са достатъчно паралии да си го позволят) - хващат си млади гаджета. И то не защото много им се "щрака", а за да се почувстват и те млади. Представете си, че работи с колектив от млади "бойци" дето ката ден се хвалят какво са "ударили" , как тъй ще се даде на младоците. Ако изостава - значи остарява, а това плашиииии горките ни мъже!
Всичко е временно, просто човечеца го е страх че вече не е "толкоз мъж"!
дали блъфира за любовницата? - и той самия едва ли е сигурен , може от страх да се неизложи, да не погледне на страни, но това непречи да стряска жена си с такива изказвания.

Успех на съпругата
И както казва една моя комшийка - баба на 72 години : "всяко следващо поколение си мисли , че то е измислило секса, И на 72 и на 22 на човек му се иска, друг е въпроса, дали може"

п.с. За протокола на 29 съм, не на 51  Simple Smile

 
Много добре казано. newsm10

# 40
  • Мнения: 819
Според мен проблемът е, че доста подло тормози съпругата си и я кара да се чувства непълноценна ! И изобщо не го оправдавам за това му поведение! Това, че е мъж и не му се иска да остарява, не е извинение-сигурно и съпругата му съжалява,че не е първа младост, ама ако тя се държеше по този начин,щяха да я обявят за курва! Защо за мъжът това поведение да е нормално и дори да го съжаляват"човечеца"  #Crazy

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
3 стр. разизсквания за голямото пързаляне  Laughing

# 42
  • Мнения: 1 680
Коя ли любовница ще го изтърти с тоз мекия?

# 43
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Шани и аз така мисля bowuu

Общи условия

Активация на акаунт