хиперсексуалност при възрастни съпрузи

  • 8 982
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
. И сматам че е савсем нолмално на моите години и след толкова години брак да се прави секс един път в седмицата.
...изобщо не е съвсем нормално на тези години веднъж в седмицата   loveuuu кога всеки ден,кога през ден или два-според зависи е по-реално!Сама казваш на стари години #Crazy какви стари години  newsm78там ти е проблема ,че се смяташ за стара - човек е на толкова на колкото се чувства HugМъжът ми е 51 набор-значи сега през август ще навърши колко :ooooh:55 години..изобщо не бих го определила като стар!Сексуалността му е нормална и на тия години всичко си е както трябва!Както е видно под подписа ми най-малкото ми дете е на 4 години  bowuuПросто вие трябва да седнете и да поговорите,или пък ти да идеш при специалист и да се посъветваш!ТУк с какво да ти помогнем-всеки ще си каже мнението ...и до там...а и болшинството пишещи са с много по-малък житейски опит!Наистина ситуацията е неприятна така както я описваш-цял час нагласяне  Sickми то си е жива мъка! newsm10 успех в разрешаването на проблема  bouquet
"Няма фригидна жена,има неспособен мъж".......ей това много ми хареса от предният постинг-има го в линка Joy

# 31
  • Мнения: 742
честон казано, малко съм изненадана, че има женски постинги, които вменяват вината в авторката. Не съм пуританка, нито Месалина, но както изказнванията на единствения мъж по темата, така и някои от женските изказвания, ми звучат малко крайно.
Дидка, ти наистина ли с четири деца, къща за въртене, работа и прочее ежедневности, имаш ищах ВСЕКИ ДЕН ИЛИ ПРЕЗ ДЕН? Аз съм на трийсет и понякога се случва  по повече от десет дни да не ни остава ВРЕМЕ И СИЛИ за секс. така че я разбирам жената, още повече че тя влиза във възраст, в която хормоните й започват да й играят жестоки номера. Но определено в конкретния случай/истински или измислен- без значение/ този, който има нужда от ПОМОЩ на МЕНТАЛНО ниво е мъжа й.
Хапе го коня него, както би казал моя мъж.

# 32
  • Мнения: 819
честон казано, малко съм изненадана, че има женски постинги, които вменяват вината в авторката. Не съм пуританка, нито Месалина, но както изказнванията на единствения мъж по темата, така и някои от женските изказвания, ми звучат малко крайно.
Дидка, ти наистина ли с четири деца, къща за въртене, работа и прочее ежедневности, имаш ищах ВСЕКИ ДЕН ИЛИ ПРЕЗ ДЕН? Аз съм на трийсет и понякога се случва  по повече от десет дни да не ни остава ВРЕМЕ И СИЛИ за секс. така че я разбирам жената, още повече че тя влиза във възраст, в която хормоните й започват да й играят жестоки номера. Но определено в конкретния случай/истински или измислен- без значение/ този, който има нужда от ПОМОЩ на МЕНТАЛНО ниво е мъжа й.
Хапе го коня него, както би казал моя мъж.


 smile3521  Peace  Peace  Peace 
Аз вече просто не знам кво да кажа  #Crazy ,  ама последният израз много ме и изкефи!   Joy  То е ясно,че тоя е луд за връзване и има нужда от медицинска помощ.  Едно е да си сексуално активен на тази възраст, съвсем друго е да си някакъв маниак на тая тема и по цял ден да лъскаш! Това може и да е нормално, ама за някой тийнейджър!

# 33
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
mi778, това е физическа необходимост и е смешно да наричаш такъв човек луд, както не е луд диабетик, който още не знае че е такъв и изпива огромни количества вода на ден.
Първият ми съпруг беше хиперсексуален, не зная как би изглеждал на 50, но след 10г сексене можеше дза прави секс по всяко време и не знам колко на брой пъти можеше да стигне, ако и аз имах същото желание.
Лично аз не обръщах внимание на честите му забежки, защото това ме облекчаваше, а и не съм усещала по-различно отношение. И той смяташе, че при мен нещата не са нормални, заплашваше ме непрекъснато с любовница.
Може би трябва да се разберете за продължителността, той да е предварително стигнал до някъде или нещо такова.
Да поясня, че това изобщо не е била причината да се разделим.
Другия вариант - да молиш за секс е далеч по-лош от този.

# 34
  • Мнения: 819
mi778, това е физическа необходимост и е смешно да наричаш такъв човек луд, както не е луд диабетик, който още не знае че е такъв и изпива огромни количества вода на ден.
Първият ми съпруг беше хиперсексуален, не зная как би изглеждал на 50, но след 10г сексене можеше дза прави секс по всяко време и не знам колко на брой пъти можеше да стигне, ако и аз имах същото желание.
Лично аз не обръщах внимание на честите му забежки, защото това ме облекчаваше, а и не съм усещала по-различно отношение. И той смяташе, че при мен нещата не са нормални, заплашваше ме непрекъснато с любовница.
Може би трябва да се разберете за продължителността, той да е предварително стигнал до някъде или нещо такова.
Да поясня, че това изобщо не е била причината да се разделим.
Другия вариант - да молиш за секс е далеч по-лош от този.


Аз не бих сравнила диабетик с такъв човек.Не мисля,че е едно и също! Съгласна съм, че това е медицински проблем, но човек , който има такъв- ходи при специалист, а не унижава жена си по този начин, защото това си е чисто унижение, та той твърди,че вината била нейна ! Тя трябва ли да се чувства виновна за това,че вече не е на 20 год./ или на 30 или дори на 40 ! / и физически не е в състояние да прави секс по 2 пъти на ден!  Възможно е някои хора на тяхната възраст и да могат, но тук говорим за конкретния случай.И според мен партньорите трябва да се съобразяват с желанията и нуждите на другия и до колкото разбрах ТЯ до колкото може се съобразява, а ТОЙ с нея не!  За това не мога да  оправдая поведението му  и го наричам луд.Сигурно не точно това е най-точната дума, явно това те е подразнило.Аз не се възмущавам,че е хиперсексуален, а от отношението му към жена му.
Надявам се да съм се изразила ясно и да си ме разбрала.  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 2 958
Според мен трябва да посети уролог, а не сексолог!

# 36
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
.
Дидка, ти наистина ли с четири деца, къща за въртене, работа и прочее ежедневности, имаш ищах ВСЕКИ ДЕН ИЛИ ПРЕЗ ДЕН?
....след като ги пише ,че са четири -значи са толкова,но само двете по-малките са у дома,големите са студенти Stopне съм казала че, имам ищах всеки ден или през ден,коментирах по принцип че е нормално по -често да има интимна близост!Наистина на пусналата темата и е много тежко,защото това си е чисто изтезание от страна на мъжът и-недопустимо е да не се съобразява с нея!Нека тя се престраши и пресрами и да иде да се консултира със сексолог,всяка възраст и всеки индивид си имат своите странности и специфични особености!Като толкова плаши със любовница-да иде ама незнайно как ще се представи хиперсексуалният и мъж!Трудно се дават съвети!Важното е въпросната дама да не се чувства стара,а на точната възраст,да си знае мястото и има самочувствието ,че на нея  всичко си и е наред  bouquet...и дано се включи в разискванията скоро

# 37
  • Мнения: 7 391
                       Защо ли се сещам за един изтъркан виц?Дето двама старци обясняват кой по колко на ден и единия тича при доктора.Отговора на въпроса му е:"Кой му пречи да се хвали." Аз май ви го разказах тъпия виц,защото не можах да го формулирам с две думи.Чудя се дали са хвалби или пързалки newsm78 щот тук много млади споделят проблеми и дали някой не е решил да ги провокира?                                                                                                                                                                                                                                  И към съветничките с брома.Ей,сладурки,ами ако е вярно?Колко му остава на човека та сте решили да го принудите да живее със спомени? hahaha Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 941
Не мисля, че нито уролог, нито някакъв друг специалист ще помогне!
На 51 години, незначи на 101....прави му се на човека..
Не го оправдавам - но си има обяснение!
След 23 год. брак и деца, кои са за женене и се очакват внуци, ми той тресе го страха от остаряване - мъж ли съм вече, способен ли съм? Какво правят мъжете в такива случаи (ако са достатъчно паралии да си го позволят) - хващат си млади гаджета. И то не защото много им се "щрака", а за да се почувстват и те млади. Представете си, че работи с колектив от млади "бойци" дето ката ден се хвалят какво са "ударили" , как тъй ще се даде на младоците. Ако изостава - значи остарява, а това плашиииии горките ни мъже!
Всичко е временно, просто човечеца го е страх че вече не е "толкоз мъж"!
дали блъфира за любовницата? - и той самия едва ли е сигурен , може от страх да се неизложи, да не погледне на страни, но това непречи да стряска жена си с такива изказвания.

Успех на съпругата
И както казва една моя комшийка - баба на 72 години : "всяко следващо поколение си мисли , че то е измислило секса, И на 72 и на 22 на човек му се иска, друг е въпроса, дали може"

п.с. За протокола на 29 съм, не на 51  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 155
Не мисля, че нито уролог, нито някакъв друг специалист ще помогне!
На 51 години, незначи на 101....прави му се на човека..
Не го оправдавам - но си има обяснение!
След 23 год. брак и деца, кои са за женене и се очакват внуци, ми той тресе го страха от остаряване - мъж ли съм вече, способен ли съм? Какво правят мъжете в такива случаи (ако са достатъчно паралии да си го позволят) - хващат си млади гаджета. И то не защото много им се "щрака", а за да се почувстват и те млади. Представете си, че работи с колектив от млади "бойци" дето ката ден се хвалят какво са "ударили" , как тъй ще се даде на младоците. Ако изостава - значи остарява, а това плашиииии горките ни мъже!
Всичко е временно, просто човечеца го е страх че вече не е "толкоз мъж"!
дали блъфира за любовницата? - и той самия едва ли е сигурен , може от страх да се неизложи, да не погледне на страни, но това непречи да стряска жена си с такива изказвания.

Успех на съпругата
И както казва една моя комшийка - баба на 72 години : "всяко следващо поколение си мисли , че то е измислило секса, И на 72 и на 22 на човек му се иска, друг е въпроса, дали може"

п.с. За протокола на 29 съм, не на 51  Simple Smile

 
Много добре казано. newsm10

# 40
  • Мнения: 819
Според мен проблемът е, че доста подло тормози съпругата си и я кара да се чувства непълноценна ! И изобщо не го оправдавам за това му поведение! Това, че е мъж и не му се иска да остарява, не е извинение-сигурно и съпругата му съжалява,че не е първа младост, ама ако тя се държеше по този начин,щяха да я обявят за курва! Защо за мъжът това поведение да е нормално и дори да го съжаляват"човечеца"  #Crazy

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
3 стр. разизсквания за голямото пързаляне  Laughing

# 42
  • Мнения: 1 680
Коя ли любовница ще го изтърти с тоз мекия?

# 43
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Шани и аз така мисля bowuu

Общи условия

Активация на акаунт