👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България - сезон 2, тема 1 ОЧАКВАНЕ

  • 43 444
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 560
Аз  отдавна го написах това- не просто ми е антипатична, намирам я за адски противна личност. Освен това не ми е цел да запомням епизода кадър по кадър, нали се сещаш. Пък дали ще коментираме или не, ние които не внимаваме в час, това си е наша работа.
За да не спамя повече, приключвам темата. 
По темата, някой беше писал, че повечето учасници не стават. Бяха писали преди време, още докато вървяха кастингите, че нямало голям наплив от желаещи за участват. Може да не са имали кой знае какъв избор сценаристите.   

# 676
  • София
  • Мнения: 7 895
Склонна съм да вярвам, че не е имало голям наплив.
Малко са тези дето ще търпят така да им се крещи, пък и на финала може да те изкарат и некадърник.
Трябва да си или много уверен в себе си или тъпанар.
Средно положение няма.

# 677
  • Другата България
  • Мнения: 37 817
Моля, който е гледал предаването и е наясно с формата и темата му да си изказва мнението.
Merri_An , след" парашутисти" изписах толкова неща конкретно за предаването, а ти се хвана само за първото изречение Joy
Joy И да молиш, и да не молиш, ще си пиша каквото искам и когато искам, дори и когато пропускам епизоди. Свободна си да не ме четеш, или да не пишеш в темата, ако имаш претенции.
"Хванах се" за това, което не е по темата, смятах, че ще ти стане ясно, но виждам, че съм сгрешила. Съжалявам, че се налага да го обяснявам втори път. Коментарите ти за предаването са по темата, тези за пишещите в нея не са.
Надявам се сега е по-ясно.

Що се отнася до това
Ама много сте ми интересни, значи вие можете да си изказвате мнението, пък аз не... Как тъй става Simple Smile
Ти явно имаш проблем с четенето с разбиране. Съжалявам за което. Дали ще е удобно да цитираш кой и кога ти каза да не коментираш предаването? Щото много се олеква, когато се пише ей така, за спорта.
И отново коментираш пишещите
..а не с фантазиите на потребителите, които явно не го гледат много-много...
Ами, тежичко идва две страници да се коментират неща, които дори не са се случили и респективно коментарите не са обективни.
.....
Грозна работа.
Като ти е тежичко, не чети и не пиши. Никой в темата няма нужда от начукване на канчета.

# 678
  • Мнения: 5 120
Само тези дето написаха че харесват Чилева явно заслужават начукване на канчета, другите дето я плюят заслужават овации Wink

# 679
  • Другата България
  • Мнения: 37 817
 doh smile3555
Отказвам се.
Мисията е невъзможна. Tired

# 680
  • Мнения: 14 840
Само тези дето написаха че харесват Чилева явно заслужават начукване на канчета, другите дето я плюят заслужават овации Wink
Нещо не те разбирам.
Имаш абсолютното право да си и казваш мнението ако то е свързано с предаването и с участниците. Можеш да харесваш или не харесваш когото си искаш от тях.
Нямаш право да коментираш пишещите в темата и да казваш кой може или не може да пише, как да се пише.
А сега кажи какъв е проблема. Начукване то изобщо не е заради това че харесваш Чилева или който и да е друг

# 681
  • Мнения: 1 748
Без да дочета всички мнения от последните две страници се връщам на Петя- аз от нея видях два погледа: единият беше " телешки", а другият подигравателно- пренебрежителен към шеф Ангелов в разгара на провалящата се вечеря! Аз лично също с кеф бих я изгонила...

# 682
  • Мнения: X
Аз пък не разбирам, като видяха Петя че не може да го направи тоя лук, какъв беше проблема друг да го напрами.Поне 5 човека се мотаха без работа в кухнята.

E, другите готвеха останалите компоненти за лука, които изстинаха. Заради един лук заминаха маса готови омлети в коша, цялата поръчка се приготвяше отново и отнова, а карамелизираният лук все загаряше.

На Петя можеше да ѝ помогне някой от пост Месо и риба, тяхната станция май все още нямаше поръчки. А можеше и самата Чилева да ѝ помогне - тя освен да прехвърля нервно марки и да се върти като муха без глава, друго не правеше.

# 683
  • Другата България
  • Мнения: 37 817
Само тези дето написаха че харесват Чилева явно заслужават начукване на канчета, другите дето я плюят заслужават овации Wink
Нещо не те разбирам.
Джоли, не се и опитвай.
Това е като една счупена грамофонна плоча, колкото и да е банално сравнението.
Едно и също се повтаря, без да се вникне в написаното от отсрещната страна, и Чилева, та Чилева.
А изобщо не става въпрос за Чилева. Безсмислено е.

Аз както вече казах, в четвъртък не гледах, но в сряда освен едно мотаене на Чилева като муха без глава и скапване на всички поръчки друго не видях. Нито умее да води кухня, нито да готви под напрежение. Дано по-нататък покаже нещо различно.

# 684
  • Мнения: 6 916
Стана ми смешно, когато Чилева каза да си номинират, когото искат, но тя няма да си ходи. Макар че тя беше виновна за много неща. Смях.
Според мен много детайли не са им казани с цел издънки на участниците и сеир сеир за публиката. Онази рецепта за салата Цезър примерно. Какво е то рецепта без мерки? Направо ми е трудно да пивярвам, че са такива некадърници.

# 685
  • Мнения: 5 120
Това е като една счупена грамофонна плоча, колкото и да е банално сравнението.
Едно и също се повтаря, без да се вникне в написаното от отсрещната страна, и Чилева, та Чилева.
А изобщо не става въпрос за Чилева. Безсмислено е.

Аз както вече казах, в четвъртък не гледах, но в сряда освен едно мотаене на Чилева като муха без глава и скапване на всички поръчки друго не видях. Нито умее да води кухня, нито да готви под напрежение. Дано по-нататък покаже нещо различно.

Сериозно ли това с грамофонната плоча?
Не ставало въпрос за Чилева, ама пак за нея пишеш и то неща, които не са вярни.
Аз все още нямам фаворит, обаче ей такива неоснователни коментари ме карат да защитавам някои участници.
Коментирате без да сте гледали епизоди, пък като сте гледали половината неща не сте ги чули и видяли, иначе се засягате като ви противоречат...

Относно това дали някой друг е можело да направи лука вместо Петя, ще се повтаря, явно не сте много запознати с формата. Разпределението на станциите го прави Виктор Ангелов, не може който си реши, когато си реши да сменя постовете. Можеше някой друг да направи този сос ако шеф Ангелов беше казал някой друг да го прави. Обаче ако беше станало така пак Петя щеше да напусне. Той я проверяваше до колко ѝ пука и до колко иска да се учи, сама се провали.

Аз още се ядосвам на Ралица. Или е много глупава, или нарочно саботираше Чилева. Тя ѝ казва "цикория за три ролки", Ралица ѝ дава три половинки цикория, т.е. за порция и половина. Не вярвам да е толкова тъпа да реши че ѝ искат цикория за порция и половина...
Чилева беше права с това "да ме номинират, няма да си ходя". Ангелов решава кой ще си ходи, а тя явно разчиташе че ще покаже че заслужава да остане....
П.П. Доста е обидно да се обръщате към Ангелов с "баш майстор" и подобни. Все едно е някакъв баничар в паянтова кабинка в Люлин...
Той направо е ангелче на фона на Гордън Рамзи. Последният редовно нарича участнички "тъпа крава" например... Мятането на чинии му е част от доброто отношение...

# 686
  • Другата България
  • Мнения: 37 817
Това е като една счупена грамофонна плоча, колкото и да е банално сравнението.
Едно и също се повтаря, без да се вникне в написаното от отсрещната страна, и Чилева, та Чилева.
А изобщо не става въпрос за Чилева. Безсмислено е.

Аз както вече казах, в четвъртък не гледах, но в сряда освен едно мотаене на Чилева като муха без глава и скапване на всички поръчки друго не видях. Нито умее да води кухня, нито да готви под напрежение. Дано по-нататък покаже нещо различно.

Сериозно ли това с грамофонната плоча?
Не ставало въпрос за Чилева, ама пак за нея пишеш и то неща, които не са вярни.
Аз все още нямам фаворит, обаче ей такива неоснователни коментари ме карат да защитавам някои участници.
Коментирате без да сте гледали епизоди, пък като сте гледали половината неща не сте ги чули и видяли, иначе се засягате като ви противоречат...
Shocked Не, ти сериозно ли? Наистина ли след толкова обяснения не схващаш за какво говоря, и не само аз? Ще пиша каквото аз преценя за Чилева и за всеки един от участниците, защото темата е за това и това е моето мнение, което съм свободна да изразя. Това, че за теб то не е вярно мен изобщо не ме засяга, имаш право на свое, което аз изобщо не оспорвам и то не ме вълнува. Продължаваш в ен-ти пореден пост да коментираш пишещите в темата какви са, че не гледали, не разбирали, и още какви били-нещо, което е против форумните правила и темата не е за това - да се обсъждат участниците в нея само защото не са съгласни с твоето мнение.
Направо не мога да повярвам как може човек да е толкова....да не ставам като теб с квалификациите и да не схваща какво му се говори.

Факт е, че дотук Чилева не блести с нищо - напротив, повече провалени поръчки има по нейна вина отколкото на всеки друг именно заради това, че се опитва да е навсякъде и да "блесне", а засега няма с какво.

Последна редакция: сб, 09 мар 2019, 16:49 от Merri_An

# 687
  • Мнения: 5 120
Само по-спокойно... Една квалификация направих преди 10 коментара, всичко друго е по темата.
Бих те попитала как знаеш колко неща е объркал който и да било участник, като има цели епизоди, които не си гледала, но пак ще решиш че те квалифицирам Sunglasses
Затова не можеш да схванеш какво казвам аз и реагираш така агресивно... Разбирам те Simple Smile
Пак ще те успокоя, симпатиите ти не ми пречат, просто преценката ти кой колко е сбъркал и колко поръчки е съсипал не е вярна... Тихомиров например скапа мнооого поръчки, защо не коментирате него?
Хани изобщо не може да влезе в положителна класация, той изобщо не мога да се сетя да е дал нещо както трябва от първия път. Ама се намериха хора да го изкарат невинна набедена жертва...
И те така те...

# 688
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Хайде стига припирни, че станахте досадни. Като пит бул сте - хванали и не пускат.

Без да дочета всички мнения от последните две страници се връщам на Петя- аз от нея видях два погледа: единият беше " телешки", а другият подигравателно- пренебрежителен към шеф Ангелов в разгара на провалящата се вечеря! Аз лично също с кеф бих я изгонила...
Точно същото си помислих и аз като й видях погледа - абсолютна празнота и равнодушие. Ами някак си дразнещо е на фона на всички, ти да си супер споко.

# 689
  • Мнения: 29 180
Без да дочета всички мнения от последните две страници се връщам на Петя- аз от нея видях два погледа: единият беше " телешки", а другият подигравателно- пренебрежителен към шеф Ангелов в разгара на провалящата се вечеря! Аз лично също с кеф бих я изгонила...
И аз, мразя такива безцветни, след като си в такова предаване не може да показваш тотален непукизъм....!

Общи условия

Активация на акаунт