👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България - сезон 2, тема 1 ОЧАКВАНЕ

  • 43 416
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Скрит текст:
Само по-спокойно... Една квалификация направих преди 10 коментара, всичко друго е по темата.
Бих те попитала как знаеш колко неща е объркал който и да било участник, като има цели епизоди, които не си гледала, но пак ще решиш че те квалифицирам Sunglasses
Затова не можеш да схванеш какво казвам аз и реагираш така агресивно... Разбирам те Simple Smile
Пак ще те успокоя, симпатиите ти не ми пречат, просто преценката ти кой колко е сбъркал и колко поръчки е съсипал не е вярна... Тихомиров например скапа мнооого поръчки, защо не коментирате него?
Хани изобщо не може да влезе в положителна класация, той изобщо не мога да се сетя да е дал нещо както трябва от първия път. Ама се намериха хора да го изкарат невинна набедена жертва...
И те така те...
Grinning Аз съм спокойна, но ти не схващаш, а аз не разбирам как човек може да не схване нещо, което му се обяснява многократно освен ако не е с дефицити. Пък ти не приличаш на такъв човек. Не можеш да даваш наклон на останалите за какво да пишат и какво, вече ти се каза, че не си в такава позиция.
Квалификациите ти са във всеки пост - това, че другите не гледали, не чували, не разбирали нещо, което само ти разбираш. Laughing Или за теб това е нормално? Ето това също е квалификация
.. просто преценката ти кой колко е сбъркал и колко поръчки е съсипал не е вярна...
Кога някой ти каза на теб, че твоята преценка не е вярна? Thinking
Що се отнася до мен, аз казах, че в четвъртък не съм гледала, затова и питах за епизода, затова и него не го коментирам, а коментирам този в сряда. Но ти и това не си прочела и разбрала. До тогава съм гледала и затова и без твое позволение мога да имам мнение. Коментирала съм и Тихомиров, и Хани, и Петко, и изобщо каквото съм преценила. Това, че ти четеш избирателно не е мой проблем.

Извинявам се, ако е станало досадно, този път наистина спирам да се обяснявам, който разбрал-разбрал.
Без да дочета всички мнения от последните две страници се връщам на Петя- аз от нея видях два погледа: единият беше " телешки", а другият подигравателно- пренебрежителен към шеф Ангелов в разгара на провалящата се вечеря! Аз лично също с кеф бих я изгонила...
И аз, мразя такива безцветни, след като си в такова предаване не може да показваш тотален непукизъм....!
А може това да е било стратегия, но явно неработеща пред Ангелов. Защото не знам кое е по-добре - да рИвеш като Хани, да се "шефиш" като Чилева или Лариска, или да си непукист като Петя.

# 691
  • София
  • Мнения: 7 893
Тя със същото спокойствие хвана и си тръгна.
Да ви кажа, даже не бях я забелязала, за което не е виновна само тя.
Акцентира се на едни и същи хора.

# 692
  • София
  • Мнения: 7 946
Merri_An и purpletka - хайде да ви помоля да се изяснявате на лични, и да не заливате темата с излишин спам от рода кой е по велик.

# 693
  • Мнения: 28 876
Тя със същото спокойствие хвана и си тръгна.
Да ви кажа, даже не бях я забелязала, за което не е виновна само тя.
Акцентира се на едни и същи хора.
Така е, акцентира се на "цветните хора", те правят предаването, много често така е и в живота  Simple Smile....дори тази Петя може и да е по-добра готвачка, но "карикатурата" Лариса ще седи доста по-дълго там,....защото служи за шут! Ралица същата работа, безцветна и злобна и абсолютно нарочно приготви по малко артишок, дори и аз запомних с колко артишок върви порцията, а тя не чула и не разбрала, ама да направи мръсотия разбрала и да плюе зад кадър!

# 694
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Момичетааааааа, Бройте до десет и сменете темата!





От години ме дразни споменаването на "еспума", при положение, че имаме думата "пяна".

абсолютно нарочно приготви по малко артишок, дори и аз запомних с колко артишок върви порцията

Не е артишок, а цикория.

# 695
  • Мнения: 28 876
Смайлс добре, че ме светна, че и аз не знаех какво е еспума! Joy Joy
Добре де, цикория...... hahaha hahaha hahaha

# 696
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Тя със същото спокойствие хвана и си тръгна.
Да ви кажа, даже не бях я забелязала, за което не е виновна само тя.
Акцентира се на едни и същи хора.
Точно това е и моето мнение.
Аз я бях забелязала, но от мъжете убий ме, още не помня останалите освен Петко, Хани, Тихомиров и естествено, Никола. Има едно пълничко момче, симпатяга изглежда, не знам как се казва. Embarassed

# 697
  • Мнения: 14 838
Тя със същото спокойствие хвана и си тръгна.
Да ви кажа, даже не бях я забелязала, за което не е виновна само тя.
Акцентира се на едни и същи хора.
Даже останах с впечатление, че искаше да си тръгне. Може пък да и е писнало или да се е разочарована. То е само Чилева, Чилева и тук там се чуе друго име.
Явно че и Чилева и Лариса не се долюбват от жените. И  не не е защото смятат че Чилева е по-по-най. Видяха я че  не се справя. Явно с поведението си ги отблъсква. И тя и Лариса.

Последна редакция: сб, 09 мар 2019, 17:38 от djoleva

# 698
  • Мнения: 2 250
Пълничкото момче май беше Николай

# 699
  • Испания
  • Мнения: 37 503




Учете, че в понеделник ще ви изпитвам.

# 700
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
То е само Чилева, Чилева и тук там се чуе друго име.
Явно че и Чилева и Лариса не се долюбват от жените. И  не не е защото смятат че Чилева е по-по-най. Видяха я че е се справя. Явно с поведението си ги отблъсква. И тя и Лариса.
Laughing Именно.
Естествено, че ще я видят, че не се справя, то и за зрителите е видно. Въпреки че има потенциал, ама ако продължава така...
Пълничкото момче май беше Николай
Hug Мерси, май така беше, да.
smileys, златна си. Heart Eyes
Веселин и Светозар изобщо с нищо не ги помня.... Embarassed

# 701
  • Мнения: X
Тя със същото спокойствие хвана и си тръгна.
Да ви кажа, даже не бях я забелязала, за което не е виновна само тя.
Акцентира се на едни и същи хора.

За акцента съм съгласна, защото ако сте забелязали зад кадър не говорят всички, а предимно Лариса, Чилева, Ралица, Петко, Тихомир и чат-пат Хани. Другите рядко или въобще не ги виждаме на тези индивидуални кадри и затова не ги забелязваме в калабалъка.

# 702
  • Мнения: 28 876
Смайлс, мерси и аз сядам да ги преговарям,  Hug че не съм си научила добре урока! Joy

# 703
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А, така! Учете, та да не се гоним.

Аз се настройвам да пробвам черен шоколад с люти чушки. Ако не се появя до няколко часа, да знаете, че съм се гътнала.

# 704
  • Мнения: 5 115
Тъкмо метнах брауни чийзкейка във фурната, цяло чудо е че разбрах рецептата Sunglasses
Смайли, да кажеш после как е шоколада Simple Smile
Веселин много често го показват, често говори зад къдър, Ангелов доста често го хвали, само казвам Sunglasses
На мен ми е симпатяга Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт