Re: Възможна ли е бременност при налчието на цикъл?

  • 732
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
И аз също съм притеснена. Много искам да забременея (вече имам едно дете на 4 години почти). Но от 2-3 месеца не става , всмисъл имам приятел с който го правим постоянно почти всеки ден и след цикъл (както знам за периода до 14 ден, че е най-благоприятен и тогава със сигурност може да се забременее). Но правим го така вече от няколко месеца и всеки път се надявам и искам да не ми идва месечния цикъл, но в крайна сметка ми идва и незнам нормално ли е ако е станало нещо. Бях изчела много теми и за цветна бременност, но ме е страх да не би да ми има нещо или да не е нещо сериозно. Направо съм се побъркала. Мислих ако не ми дойде да си взема тест за бременност, но в крайна сметка ми дойде и се питам как е възможно като го правим всеки ден почти без предпазни средства и пак да не мога да забременея. Често имам болки и долу ниско в корема някой път от едната страна някой път от другата и незнам нормално ли е . Вече ми е 3ти ден от цикъла и ми намалява което много рядко ми се е случвало. Постоянно ми е подут корема и чувствам все едно някаква тежест долу ниско.

Последна редакция: пн, 29 яну 2018, 12:35 от Irina Raleva

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Напълно е възможно да правите секс всеки ден и пак да ни си бременна.Шанса е около 25% месечно при напълно здрави двойки. 2-3 месеца не са нищо.

# 2
  • Мнения: 12
Да, със сигурност цикъла е признак на бременност да знаеш, иди на ехограф, да се посмее малко и лекарят Grinning

# 3
  • Мнения: 9
Много смешно ,все пак всяка бременност е индивидуална какъв е проблема като незнам ,че съм питала. Хора сме никой не е безгрешен.

# 4
  • Мнения: 12
Да, индивидуална е, но самото наличие на менструация показва, че бременност няма

# 5
  • Мнения: 10
Здравейте! Чудя се от известно време дали съм бременна или не,защото миналият месец ми имах цикъл на 23.12 като ми мина правихме секс с мъжът ми и седмица някъде след това започна да ми се гади,да ми се вие свят,да имам подут корем да се оригвам и най-важното подути и болезнени гърди.Е до тук ок но ми дойде цикъла на 26.01 този месец и беше по къс и не ме болеше нито корем нито нищо като ми мина симптомите ми продълцжават

# 6
  • Мнения: 12
Направи тест, но вероятността е много малка.

# 7
  • Мнения: 9
Аз имам друго питане тъй като ми мина цикъла още онзи ден. Снощи вечерта имах леко кървене знам ,че при овулация е нормално. Не всеки път го имам. За втори път ми се случва, цикъла ми е нормален винаги идва навреме при 28 дневен. Знам, че до 14 ден трае овулацията, но се питам възможно ли е да е била снощи, защото имах някакви болки в яйчниците.  Беше бледо розово това зацапване, но днес го няма. Не смея да ходя още по доктори, защото знам, че е рано да се каже дали има нещо. Надявам се този път да мога да забременея.

Последна редакция: пт, 02 фев 2018, 14:13 от Irina Raleva

# 8
  • Мнения: 5 468
Ирина, малко е рано още за овулация при теб. Ние няма как да ти кажем от какво може да е зацапването. Само лекар може да каже. Понякога може да говори за вагинална инфекция.

Относно забременяването, 2-3 месеца са нищо време. Недей да се притесняваш, защото така само си вредиш. Зачеването не става като с магическа пръчка.

# 9
  • Мнения: 10
искам да попитам за мнението ви дали съм бременна преди да взема тест. Значи цикъла ми дойде на датата но само за 1 ден и от две седмици насам кръста ме боли а това никога не се е случвало.Другото което е повръщане рано сутрин и гадене. Също така нямам почти апетит

# 10
  • Мнения: 5 820
искам да попитам за мнението ви дали съм бременна преди да взема тест. Значи цикъла ми дойде на датата но само за 1 ден и от две седмици насам кръста ме боли а това никога не се е случвало.Другото което е повръщане рано сутрин и гадене. Също така нямам почти апетит

   Кога беше рискованият ви сексуален акт? Вземете си тест за бременност и го направете. Неизвестността е най-гадното нещо.

# 11
  • Мнения: 10
Здравейте искам да попитам за мнението ви.Значи в началото на месеца цикълът ми дойде на датата си но по оскъден имах само 3 ползвани превръзки времетраенето един ден и половина някъде като на  края беше кафяво,от известно време кръста ме боли а сега много често взе да ми се гади,повдига ми се и повръщам стомахът също ме боли.Малко деликатно но като правя секс с мъжът ми от едната страна ме боли.

# 12
  • Мнения: 10

Здравейте искам да попитам за мнението ви.Значи в началото на месеца цикълът ми дойде на датата си но по оскъден имах само 3 ползвани превръзки времетраенето един ден и половина някъде като на  края беше кафяво,от известно време кръста ме боли а сега много често взе да ми се гади,повдига ми се и повръщам стомахът също ме боли.Малко деликатно но като правя секс с мъжът ми от едната страна ме боли.

# 13
  • Мнения: 9
Здравейте! Искам да попитам какви са ранните симптоми при бременност. Защото с приятеля ми правихме секс на 27.07 и той свърши в мен, а последния ми цикъл беше на 09.07. , но на 03.08 ми дойде и ми кара 4 дена . Спря ми , но корема адски много ме боли ниско долу, отпаднала съм и ми се гади. Възможно ли е да е станало чудото?

# 14
  • Мнения: 1
Здравейте...този месец ми закъсня и аз направих не един,а 3 теста!И трите бяха положителни,трябваше да ми дойде на 16 и от снощи имам розово зацапване и не мога да разбера дали това е цветна бременност или се случва нещо друго?

Общи условия

Активация на акаунт