Варненски кърмачки, уговаряте ли си срещички?

  • 9 292
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 737
Ами, идеално- за нас по една тениска с цици и без лого, а аз младите майчета примерно първият стикер- Майчиното мляко- изборът на бебето е много подходящ и логото няма да го разваля особено. Хайде, ще се видим утре.

Аз съгласен!
Утре е късно трябва днес да го решим, за да може Иви да има готовност утре да ги поръчва с ЧовекЪТ от Общината.

# 301
  • Мнения: 2 282
Пиша за последно днес тук, че дойдоха гости с деца.... Аз ако съм бъдещо майче и някой ми тръсне някаква си тениска, особено по време на шествие из града, ще я обличам само когато мия подовете. Тениските, както и слинговете, трябва да са желани, за да има полза от тях. Нали знаете за същите пари колко печатни материали могат да се направят, особено в тяхната печатница?
Не може ли да се спазарим така - да печатаме следващите материали при тях, с тяхното лого, за тяхна сметка, а сега да направим само 1 плакат с логото на общината и СВЕТОВНА СЕДМИЦА НА КЪРМЕНЕТО с подкрепата на община Варна, отзад лого с кърмеща майка

Последна редакция: чт, 27 юли 2006, 17:14 от Сребърен облак

# 302
  • Варна
  • Мнения: 737
И аз мисля, че е най-разумно логото им да е печатните материали, ама Иви ме отряза и каза, че вече са напечатани, а пък Общината трябва да я включим тази година, а не догодина.

# 303
  • Мнения: 6 243
Идеи за вложения на тия 200 лв.

- Напечатайте брошурата за ССК в печатница, за да стане качествено и я сложете към печатните материали, които сте приготвили - щом Общината дава пари.

- говорете с Общината да предостави фоаето си за изложбата с фотографии на Кърмещи майки и заделете някой лев за покани за откриването

- направете стикери

Ако ми дойде още някоя велика идея, пак ще се появя, та докато не ме изгоните, дето ви се вра в темата  Wink

# 304
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Отпочнете нова Варненска тема Simple Smile

# 305
  • Варна
  • Мнения: 758
Аз ако съм бъдещо майче и някой ми тръсне някаква си тениска, особено по време на шествие из града, ще я обличам само когато мия подовете. Тениските, както и слинговете, трябва да са желани, за да има полза от тях. Нали знаете за същите пари колко печатни материали могат да се направят, особено в тяхната печатница?

Сребърният облак ми е прочела мислите  Simple Smile

# 306
  • Мнения: 1 896
Аз пък нямам проблем да нося тениска с лого на общината - нали това ми е родният град, а какви ще са му институциите и от мен зависи. А и нали сме подали ръка за сътрудничество с тези институции, според мен би изглеждало много добре.

Но ако групата реши, съм "за" също и парите да се изразходват за печатни материали.

Исам да ви предложа, понеже се поразраснаха нещата, да поканим на похода и някой-друг доктор (АГ и педиатри), мисля че ще е много добре да ги приобщим към каузата, пък и някоя медиа може да ги покаже какви са обществено ангажирани. Аз лично мога да поканя д-р Яков и жена му, която е шеф на "Майчин дом", както и педиатъра Кирязов и жена му. Помислете си и вие и утре ще го обсъдим.

# 307
  • Варна
  • Мнения: 632
Аз пък нямам проблем да нося тениска с лого на общината - нали това ми е родният град, а какви ще са му институциите и от мен зависи. А и нали сме подали ръка за сътрудничество с тези институции, според мен би изглеждало много добре.

Но ако групата реши, съм "за" също и парите да се изразходват за печатни материали.

Исам да ви предложа, понеже се поразраснаха нещата, да поканим на похода и някой-друг доктор (АГ и педиатри), мисля че ще е много добре да ги приобщим към каузата, пък и някоя медиа може да ги покаже какви са обществено ангажирани. Аз лично мога да поканя д-р Яков и жена му, която е шеф на "Майчин дом", както и педиатъра Кирязов и жена му. Помислете си и вие и утре ще го обсъдим.
За съм поканването на педиатри и акушер-гинеколози подкрепящ кърменето.
А за печата може и знаменца да се разпечатат с логото на Общината от едната страна и кърмеща майка от другата.
Но плакатите и брошурите са дадени за печат и в събота трябва да са готови,късно е логото на общината.
Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт