Варненски кърмачки, уговаряте ли си срещички?

  • 9 301
  • 307
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 381

Първа среща - неделя (08.07.06) - 16.30 часа

J E N I, неделя е 9.07. Wink
До скоро Hug

# 46
  • Варна
  • Мнения: 632
Сори,грешката е поправена  Wink

# 47
  • Варна
  • Мнения: 365
Здравейте и от мен!Много искам да се включа и аз ама ние още нямаме 20 дена и ще ми е трудно да дойда до морската градина.Като поотраснем малко се надявам да ни приемете в групата Hug

# 48
  • Мнения: 663
Дано да не вали утре. Praynig

# 49
  • Мнения: 432
Хей, ще има ли днес среща?

# 50
  • Варна
  • Мнения: 632
Ще има как няма да има  Simple Smile Ако нещо пак се скапе времето,можем да влезем във ФК. И да уточня за последно,мястото на срещата е входа на Морската градина,точно до колоните.Аз съм със синя количка и едно ходещо кърмаче.
Айде до скоро  Simple Smile

# 51
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Много ми се иска да се видим.... бяхме тръгнали на разходка с бебо и такъв дъжд ни хвана...
Има ли луди глави които ще ходят до градината за да кърмят  newsm78

# 52
  • Мнения: 432
Ние тръгваме Party

# 53
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
ОК...Навихте ме! Временцето се оправи и ние идваме Simple Smile
Аз съм със светло синя триколка . Доскоро ! Laughing

# 54
  • Мнения: 1 896
ще дойдем във вторник - аз тъкмо мислех да предлагам среща, за да обсъдим идеи за Световната седмица на кърменето. може да си помислите до вторник, а?

# 55
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
До вси4ки кърмещи мами които не успяха да дойдат на срещата в Неделя!
Срещата във Вторник е от 11 сутринта на входа на Морската градина от страната на ФК!!!
До скоро  Hug

# 56
  • Мнения: 532
Как мина срещата - отзиви ... разкажете ... ще умра от любопитство  Joy

Ние не сме кърмещи се, но мога много да разказвам за нашите главоболия от НЕкърменето и бг педиатрите и тяхната "не"компетентност. Т.е. мога да разкажа колко опасно е от "другата страна"  ...

Ние пипнахме лятно вирусче от някое от сополивите деца по пързалките, ама какво да се прави.

Та няма да можем да дойдем и във вторник. Дори и да се е оправила, в никакъв случай няма да рискувам.

Затова ... нека темичката има продължение и по-нататък, имам предвид да си измислим два дни и часове, в които да си знаем за срещи - КЪРМАЧЕСКИ, разбира се, нищо че ние не се кърмим. Докато вие кърмите, ние ще побеснеем малко по-настрани  Mr. Green Heart Eyes

# 57
  • Варна
  • Мнения: 632
Срещата беше много приятна,запознахме се,поприказвахме,покърмихме, някой кърмачета спаха,други дивяха  Simple Smile Важното е,че идеята се възроди  Simple Smile
Направих албумче за тези,които снимаха да качат снимки,че моите са само трички.
Потребителското име е kurmene , а паролата varna Хайде чакам снимки  Simple Smile А ето  и моите.
Базилиск,липсваше ни на срещата,ако имаш в себе си материали за ССК,можеш да ги донесеш във вторник,за да обсъдим какво ще разпространяваме.Аз ще нося статиите от миналата година и брошурите,които ми останаха,както и неща,които съм разпечатвала за себе си от Нет-а.
Снежи, добре дошла си на някоя от следващите срещи.Мисля,че ще си доста полезна на бъдещите мами,а и щом имаш желание да споделиш,какво по-хубаво.Ако не на някоя среща,може направо на ССК да се включиш  Wink
Айде със здраве   bouquet

# 58
# 59
  • Мнения: 2 381
Беше ми приятно да се запозная и побъбря с вас!
Май само аз не кърмих SadСладкишката подскачаше и лапаше ръчички.
Надявам се следващият път Wink
Добавих и моите снимки в албумчето Grinning

Общи условия

Активация на акаунт