Филчев

  • 2 421
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Прекрасно говедарско от негова страна, но може ли пък да изневери на природата си.
Явно на никой не му стиска да се разправи с него  Rolling Eyes Да вземат да го дадат на италианците ли, за да му разкажат играта  newsm78

# 16
  • Мнения: 515
Аз не мога да се начудя. Как така някой ще ми залепи шамар, а аз да си трайкам и да си работя. А, да - и да се оплаквам на приятелите. Ма, к'во става там бе. Там хора ли работят или плазмодии.

А такъв език пък на пакъв пост (бивш-не-бивш, без значение)  #Cussing out- срам, срам ooooh!

# 17
  • Мнения: 4 546
Аз не мога да се начудя. Как така някой ще ми залепи шамар, а аз да си трайкам и да си работя. А, да - и да се оплаквам на приятелите. Ма, к'во става там бе. Там хора ли работят или плазмодии.

А такъв език пък на пакъв пост (бивш-не-бивш, без значение)  #Cussing out- срам, срам ooooh!
ами кво да ти кажа - може да не е за едната работа само да се натискат хората, кой знае с кой и какво ги заплашва. то си е сташничко като се замислиш - главния прокурор да ти има зъб  Thinking

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
той отдавна си я има диагнозата, ама старателно я прикриваха
питайте доскорошните му подчинени - шамари им е биел
това е публична тайна
нямам други думи просто


 Shocked
И те какво - стоели ли мирно или си ги били един на друг?
Аре стига бе - това не го вярвам да е станало и да не е влязло в новините.

Това е самата истина. Биеше ги с крошета по коридорите.
 Не знам дали ви е известно, но той е бивш боксьор.
И жена си е пребивал.

# 19
  • Мнения: 3 091
а не може ли журналистът да го осъди за обидите и псувните? мисля, че може
както и да се изиска от медията обяснение от външно министерство - какви хора праща да представляват страната

гнус!

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Аз не мога да се начудя. Как така някой ще ми залепи шамар, а аз да си трайкам и да си работя. А, да - и да се оплаквам на приятелите. Ма, к'во става там бе. Там хора ли работят или плазмодии.

А такъв език пък на пакъв пост (бивш-не-бивш, без значение)  #Cussing out- срам, срам ooooh!

Как няма да си трайкаш. Там положението е близо до военно. Изобщо идея си нямаш за какво става въпрос....
А че има жълта книжка - вярно е също.

# 21
  • Sf
  • Мнения: 808
Баща ми често казва:

Умните хора не се натискат за власт, пост и отговорности... Докато глупавите и комплексираните хора се натискат. Което после се отразява на умните хора, ама пък, както би допълнил Форест Гъмп - И умният е малко прост...

А за Филчев нямам сили вече да коментирам...

# 22
  • Мнения: 6 243
Тъжното е, че Филчев допринесе имиджът на прокуратурата в БГ да се срине до минусови стойности. Сега да му мисли приемникът му.

# 23
  • Мнения: 1 629
Добре де, над Филчев стои Правителство, Премиер, Президент! Тези хора кьорави ли са?! Вие бихте ли държали на работа господин Филчев, ако ви беше подчинен? Той какво, изнудва цялата държавна администрация или на Администрацията също и хлопа дъската? Ей това си мисля от снощи.

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Той какво, изнудва цялата държавна администрация или ...

....или май ДА.
Не са кьорави...вързани са.

# 25
  • Мнения: 1 629
Ами, Реза, тогаз бах таз Държавна администрация, щом е позволила на един смешен чичко с интересен психопрофил да я изнудва.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Той какво, изнудва цялата държавна администрация или ...

....или май ДА.
Не са кьорави...вързани са.

 newsm10

# 27
  • Мнения: 755
 Rolling Eyes Без думи!!! Shocked или no coment.... Все тая и все в нашата страна ...ужас! Shocked

# 28
  • Мнения: 7 837
Дано не ви се стори грубо, но се чудя, колко ли време още ще му оставят, преди да му затворят устата окончателно  Confused

# 29
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Дано не ви се стори грубо, но се чудя, колко ли време още ще му оставят, преди да му затворят устата окончателно  Confused

И на мен ми мина през акъла...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт