втора бременност,след скорошно раждане

  • 4 670
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 938
Честито!  bouquet Желая ти лека бременност! Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 5 079
Честито и от мен!  bouquet И аз ти се радвам и възхищавам и съм сигурна, че ако изпадна в твоето положение ще си задържа и ИСКАМ детенцето!!!
Лека бременност и щастливо майчинство ти желая! Hug

# 32
  • Мнения: 1 305
ЧЕСТИТО!      bouquet   bouquet   bouquet  HugЖелая ти късмет и здраве  и скоро още едно здраво бебче.

# 33
  • Мнения: 373
Аз се сетих още нещо (т.е. бяха две неща, но едното беше свързано с кърменето, но ако ти не кърмиш, не е актуално) - та второто нещо - през първите, проблематичните месеци на бременността ми беше много лошо и трудно да сменям наакани памперси. Просто си повръщах от тях. В това отношение ми помагаше мъжът ми. Но ако ти нямаш този проблем, чудесно! Иначе за другото - може би не е нужно да наемаш някого да ти гледа детето, колкото по-скоро да ти помага с домашната работа! Но най-важното е хората да се чувстват комфортно емоционално! Ако например ти цъфне някоя жена, дето не можете да се разбирате, цялата радост вкъщи може да се убие! Аз имах такъв опит с една бебе-гледачка за сина ми. А радостта и разбирателството вкъщи са по-важни от чистата къща, така че именно това ви желая! Радост! В "Причти Соломонови" пише, че децата са "наследието Божие", "Дар Божи", така че многото деца са като пълна с ябълки градина (е, разбира се, трябва да си гледаш градината, но радостта и любовта нали идват с грижите ни! Simple Smile )
А за кърмата - една моя щура приятлека смята, че има начин човек, който не кърми, да започне да кърми отново! Ако искаш, мога да я попитам как прави тази магия, тя твърди, че нейна приятелка се е чудела после как да си намали кърмата! ... Но при твоята бременност може би си имаш достатъчно други неща и грижи!... Всичко хубаво отново!

# 34
  • Мнения: 3 478
И аз да изкажа възмущението си от постинга на Валентина, от къде тази злоба бе, мамче!

А на теб Нюли, честито! И не се притеснявай, всичко ще бъде ок., кръстницата ми е забременяла само 3 месеца след първото раждане, а много близка приятелка само месец след второто и раждане. Сега номер 2 и 3 са и с 10 месеца разлика, оцъклила се е като е разбрала, ама са си ги изгледали заедно и не съжаляват.
И аз като Нуни ( че сме от един форум Wink) си мечтая "тайно" да забременея скоро, въпреки че нашия тати не е още готов, но ще изчакаме до догодина ако успеем.
Лека бременност ти желая и много радост с дечицата, ще се справиш!

# 35
  • Мнения: 373
(Аз реших да не изказвам мнението си по постинга на Валентина, просто...)
Аз се сетих още нещо! (Аз едно по едно.) За това, че казват, че ще ти е трудно, като се роди бебето и прочие. Живот и здраве, ако си здрава и всичко е наред, нали знаеш древния метод, който и днес използват боливийските жени? Дето му викат слинг! Аз съм привърженик на идеята. Ако си вържеш бебето, ще имаш две свободни ръце! Може много да помага! Аз смятам да пробвам, макар че дъщеря ми ще е почти на две годинки.
Иначе и ние сме сами с мъжа ми, не ни помага никой, но не се оплаквам. Ще видим, като се роди третото детенце, но да е живо и здраво!

Общи условия

Активация на акаунт