Обувки с токчета?

  • 9 574
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Да, нося предимно обувка с ток и рядко платформа

# 31
  • Мнения: 6 472
Аз съм висока и все ги отбягвах тези токчета, защото ставах по- висока от каварелите ми Grinning После така и не се научих да ходя с тях като хората. Сега правя някакви опити, но ми е неудобно и пада голям смях Grinning Предпочитам си по- нисичките обувки с токче максимум до  6 см.
Капачките много им ги ям, но тук един обущар ми слага метални и издържат по- дълго Whistling Обаче имам един по- съществен проблем - за да стигна до офиса, минавам през една улица с павета. Направо ми разказва играта на токовете Tired

# 32
  • Мнения: X
Някъде прочетох че токчетата са били измислени от жена целуната по челото. Peace
Много ми хареса.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 981
Капачките и връхчетата /на острите ми обувки/ обикновено сменям всеки месец,

Как се сменят  връхчета???

# 34
  • Мнения: 197
с токчета Peace,но напоследък не слагам метални капачки,че много чукат/едно време беше модерно/и събираш погледите с неодобрение Mr. Green
Връхчетата обущаря ще ти ги оправи срещу 3лв/на подметката откъм върха се слага гума /естествено ако е истъркано или има нужда ,но това се случва само на обувките с остри върхове  Peace

# 35
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Токчета не нося. Ходя изключит. на равни обувки, ниски. Даже и зимните са ми такива.
А любим модел са ми мокасините. Имам няколко броя.

# 36
  • Мнения: 2 674
имам и с токчета, и равни - редувам ги.
Токчетата са ми предимно около 5 см , а едни ботуши са повечко

Някъде прочетох че токчетата са били измислени от жена целуната по челото. Peace
Много ми хареса.

я, кажи повече, че ми стана интересно Simple Smile

# 37
вече 10 години нося токчета, но напоследък взех да се уморявам и да ги скъсявам.
На някои токчета капачетата са по-издръжливи.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 846
Мразя ниските обувки - сводът на стъпалото ми е висок и не са ми удобни!
Обичам само високи обувки - с токчета, танкове и платформи - поне 5 сантиметрови.  Peace

За капачките - сменям ги чак като паднат, понеже съм небрежна. Embarassed Така че не съм най-добрият пример.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Нося, много обичам обувки на токчета  Heart Eyes
Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 463
Обожавам красиви обувки с ток newsm03  Нося и ниски обувки  разбира се. Обаче съм забелязала че при различни обущари сменените токчета се изтриват по различен начин-зависи от материала. Намерила съм си един приличен и съм му абонат newsm62 Метални не слагам - имам едни и няма повече да слагам такива капачета, офиса е  с големи зали покрити с теракот- е няма как да мина незабелязано с това почукване Joy а и се хлъзгам лесно.

# 41
  • Мнения: 2 039
През деня-никога.Само като ходех на работа-просто работата ми го изискваше.Обаче вечер като излизам,често слагам високи обувки,особено обожавам изящни летни чехли,а и мисля,че ми отиват Embarassed!Уф че се похвалих   Embarassed Joy Joy Joy!

# 42
# 43
  • Мнения: 723
Дали са удобни обувките на висок ток зависи главно от извивката на свода. Ако ти пасне с обувката - няма значение колко са високи, мога да бягам с тях, иначе си жива мъка Close.
Точно така е! Аз ходя с токчета от много години, от няколко години само тънки, подбирам си ги така, че спокойно си търча за рейса с детето в ръцете.... Laughing

Слагам само метални капачки, защото обущарят не може да ми насмогне иначе.  Laughing
Капачките и връхчетата /на острите ми обувки/ обикновено сменям всеки месец,

Как се сменят  връхчета???
На някои по-остри обувки, подметката излиза леко напред и се изтърква по-бързо - тогава се слага нова подметка, но само на предната остра час, предполагам, че Deep Red е имала това предвид.  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 3 800
Дали са удобни обувките на висок ток зависи главно от извивката на свода. Ако ти пасне с обувката - няма значение колко са високи, мога да бягам с тях, иначе си жива мъка Close.
Точно така е! Аз ходя с токчета от много години, от няколко години само тънки, подбирам си ги така, че спокойно си търча за рейса с детето в ръцете.... Laughing

Слагам само метални капачки, защото обущарят не може да ми насмогне иначе.  Laughing
Капачките и връхчетата /на острите ми обувки/ обикновено сменям всеки месец,

Как се сменят  връхчета???
На някои по-остри обувки, подметката излиза леко напред и се изтърква по-бързо - тогава се слага нова подметка, но само на предната остра час, предполагам, че Deep Red е имала това предвид.  Peace
Точно това имам предвид /Пр.при каубойските ботуши и някои други модели, подметката е   bouquetлеко издадена и при ходене се изтърква, от което се губи специфичната форма на обувката/

Общи условия

Активация на акаунт