Чудна февруарска новина! Най-после появи се втора бебешка черта!

  • 29 363
  • 775
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 39
Peoney, страхотна тема си ни спретнала , много е хубава и дано е късметлийска за всички Simple Smile
Момичета, аз да ви се оплача. Дойде ми тази сутрин рано, рано.. Дори един ден преди очаквания Ц. Стана ми доста криво, и не толкова на мен, колкото на мъжа ми. Просто го видях как се натъжи, как ме погледна само и ми се скъса сърцето. Поплаках си малко заради него, задето не мога да го даря с детенце. Ние имаме други здравословни проблеми, дълго чакахме лекарите да ни датат зелена светлина за опити и без това е много рисково за нас да имаме бебе... Поне се надявах да имаме късмета на др двойки да стане бързо.  Ще си тъгувам днес и утре ще ми мине, дори си взех болничен. Успех момичета, и съжалявам, че стартирам темата с такива негативни мисли, просто тук ми е утехата да си го изкажа.
JLo, Попи , с вас мисля, че вървях, Хайде , хайде, време ви е за тестче🤞

# 31
  • София
  • Мнения: 913
Шопче, направо настръхнах като прочетох твоя пост Heart Дано си права за малкото Бубче и захващането му за мама Sparkling Heart
Днес, обаче, изпитвам и негативната страна от меренето на БТ - сутринта температурата беше супер надолу. Ако се вдигне утре - хубаво, ако ли не - лелята се готви да се настани у нас. Ама в такъв момент тънеш в неведение Joy
Прочетох едно много хубаво нещо - че меренето на БТ е предназначено само за да се потвърди наличието на ову и да се прецени дължината на ЛФ, но не може да се използва като достоверен начин да се предвиди евентуална бременност или липсата на такава. И като цяло е правилно - реално не може да се правят изводи от конкретни единични стойности, а трябва да се погледне цялостната тенденция.

Скорпи, твоите лудости са много сладки и много истински! И вярвам, че всяка от нас е леко чалната, особено в този момент от живота - аз поне за себе си със сигурност знам, че съм побъркана Grinning Освен това щуротията ни помага да сме по-свежи, по-земни, по-щастливи и да ни минава времето по-бързо!

Малинке, и аз не бих вярвала на този тест. 7 дни след ову е напълно вероятно имплантацията (ако има такава), да не е завършила все още и няма какво да отделя хормона ЧХГ. Имай още малко търпение Heart

# 32
  • Мнения: 1 670
Dandelion🌸🌹🌺, много съжалявам! Потъгувай ден- два и се стягай. Горе главата и смело напред.Hug

Аз още стискам теста, нямам никакви болки и неразположения. Ще се чуе скоро какво сме сътворили Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 913
Dandelion, не унивай! Вярвай, че за всяка от нас има орисано бебче, но то просто чака най-подходящия момент да се появи при нас. И аз вярвам, че децата избират родителите и живота си Wink Потъгувай ден-два и след това продължавате с нови сили!

JLo, сърбят ме очите да видя вече твой тест Grinning Дано сте сътрворили чудото! Heart

# 34
  • София
  • Мнения: 515
Честита ни това темичка, надявам се да я напълним с двучертичкови тестчета Sparkling Heart
JLo, сърбят ме очите да видя вече твой тест Grinning Дано сте сътрворили чудото! Heart

Дано, стиснати палчета и от мен, и аз чакам нетърпеливо да оплакна очи в някое тестче и да ми вдъхне надежда Heartpulse

# 35
  • Мнения: 25
Буболексе аз до колкото съм чела точно в деня на имплантацията температурата пада рязко както при овулацията и после се вдига

# 36
  • Мнения: 709
Добро утро!

Dandelion, знам какво ти е... Но не се отчайвяй...  Има неща, които ние не знаем...  Явно още не е дошъл момента, може би сега не е подходящия за нашите бебета, но ще видиш, че много скоро това, което ни "принадлежи" ще дойде при нас, просто чака точния момент! Пожелавам ти успех следващия месец и недей да губиш вяра и търпение!

И моят мъж е така.... Като ми дойде все ме пита разочаровано "пак ли ти дойде?" Confused
 
Този месец няма да е нашия за пореден път.... Появи се бяло течение, което си ми се появява по принцип няколко дни преди да ми дойде, така че.... Отписвам го януари. Дано февруари е по-благосклонен към нас!
Иначе нямам болки, сякаш и гърдите ме болят по-малко, абе всичко намирисва на наближаваща лелка....

# 37
  • Мнения: 147
Честита нова темичка и от мен Simple Smile При нас ще е цяло чудо ако сме уцелили момента, че  Уж правих Ову тестове, ама май не можах да приложа схемата за действие много успешно този месец. До 13ти ден почти никаква черта освен контролната не се виждаше. На 14тия ден чак вечерта имах възможност да тествам и се появиха две еднакво ярки черти. Счетох го за положителна О, но тъкмо се бяхме върнали от ски с ММ и бяхме тотално разбити и нямаше как да се получат нещата.
После прочетох, че "Ярката втора чертичка на теста означава, че овулацията ще настъпи през следващите 16 до 28 часа"
На сутринта в неделя се падаше 15ти ден отново направих Ову тест и пак чертите бяха две еднакво ярки. Метнах се с плонж върху ММ и действахме...и с вдигнати крака стоях и всичко Grinning Grinning Grinning Вчера (понеделник) следобед Ову теста отново беше само с една контролна чертичка, а с ММ не бяхме в добро настроение и не се обичахме...Да имам ли надежда, че може да е станало? Днес се надявам да сме активни, но не знам, дали не е късно вече и моментът да е отминал.

# 38
  • Мнения: 25
Инвизибъл според мен в Неделя ти в било овуто и сте го оцелили. На 2.02 можеш да направиш тест. Heart

# 39
  • Мнения: 316
Lilly_TeaRose , този месец няма и да е нашия с ММ, не спира да ме боли ниско долу и вече съм с усещенето че ще идва Disappointed (макар че не трябва да е в близките 4-5 дена)

Дано някоя от вас момичета ни изненада, късмет на всички
JLo, стискам палци Flowers Four Leaf Clover

# 40
  • Мнения: 25
И при ранна бременност боли ниско долу много преди датата.
аз утре 9 ден след ову с първата урина мисля да пробвам едно Престо!  Heart

# 41
  • Мнения: 709
raspberry88, стискам палци! Дано ни зарадваш! Успех!

Мен даже и корем не ме боли. Предните месеци си ме наболяваше бая от по-рано, та таях разни надежди, нооо този месец едно голямо нищооо.... Един кръст дето ме боля зверски 3 дни, от днес няма и следа... И едни гърди, които също взеха по-малко да ме болят....
 А лошото е, че точно тази седмица съм отпуска, та да имам повече време да мисля и премислям... Уж се старая да не го правя, амааа....

# 42
  • Мнения: 39
Благодаря ви за милите думи, момичета, Прегръщам ви виртуално ❤
Invisible G, според мен сте хванали но нищо не пречи пак да опитате, нищо не се знае Simple Smile
Lilly_TeaRose, такова течение се появява и преди бременност, както и предменструалните болки, много от признаците се припокриват. Дори съм чела за жени, които в деня на очаквания Ц си имат типичните болки и зацапване точно като стартиращ Ц и на следващия ден им няма нищо, и хоп Тест и 2 черти! Така, че надеждата умира последна и докрая нищо не е нас 100% сигурно!
Raspberry, много е рано 9 ден след О, изчакай поне до 11 ден 😉

# 43
  • Мнения: 539
Ми..направих тест и ме е страх да го видя Grinning Трябва да ми идва утре гадината...

# 44
  • Мнения: 1 670
А моят мъж даже не иска да правя тестове, много демотивиращо му действала едната черта Confused
Неговата логика е, че така или иначе или съм или не съм Joy и ще се разбере при закъснение чак. Се да беше толкова лесно да се чака търпеливо....

Общи условия

Активация на акаунт