Вярвате ли в хомеопатията?

  • 7 792
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 636
И аз вярвам, но досега не съм се спряла на определен хомеопат. В скоро време ще трябва да го направя, защото имам проблеми и ще се задълбочат.
Офф- Кажете къде да го открия тоз свестен хомеопат?

# 76
  • Мнения: 2 274
Дали вярвам?
Ето я моята причина да вярвам.
http://www.eva.ru/albumpage/39758/1.htm
Кожата на детето ми беше в ужасно състояние повече от половин година. Изредихме всички светила на дерматоголията. Ефектът беше плачевен, докато в началото обривът беше само по лицето, благодарение на методите на традциционната медицина цялото му тяло беше в плюски.
Само месец след хомеопатичното лечение започна видимо подобрение. Снимките сами говорят!

# 77
  • Мнения: 4 737
Въпроса ми е насочен към момичетата, които се изказаха позитивно за хомеопатичното лечение...От услугите на какъв хомеопат сте се възползвали, класически или боаронец?

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Класически хомеопат
 http://homeopatia.hit.bg/8.html

# 79
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
вярвам.благодарение на нея детето ми спря да боледува и да се напишква през нощта.

# 80
  • Мнения: 4 414
класически е нашия хомеопат. освен това е педиатър с голяма практика. знам, че се смята, че не е необходимо хомеопатът да  е лекар, но аз предпочетох да е.

# 81
  • Мнения: 14 654
Въпроса ми е насочен към момичетата, които се изказаха позитивно за хомеопатичното лечение...От услугите на какъв хомеопат сте се възползвали, класически или боаронец?

на класически . решихме да лекуваме детето си така, понеже с традиционните лекарства ставаше все по-зле и по-зле . резултатът е прекрасен  Hug мога да спя спокойно през нощта, без да се напрягам да чуя, дали детето ми може да диша , без да се започват едни безкрайни среднощни пристъпи на кашлица и ежедневно повръщане . не знам какво да кажа на тези , които не вярват - явно не са изпадали в такава ситуация , която да ги накара да "пробват" хомеопатично лечение . според мен трябва да вярваш в оздравяването си (или на детето си) , да бъдеш убеден вътрешно, че ще се справите с болестта и то ще се случи . леченитето , каквото и да е то, ако е придружено с оптимизъм , ще е много по-успешно и бързо . така мисля аз

# 82
  • Мнения: 816
И ние сме с класичекси хомеопат.

# 83
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
според мен трябва да вярваш в оздравяването си (или на детето си) , да бъдеш убеден вътрешно,


 - Според мен не нужно непременно да вярваш, но имайки информация от толкова много пробвали го и доволни майки, и особено това че Ако не помогне - то поне няма и да навреди - да си кажеш - Абе защо и аз да не опитам.

 - Не би трябвало здравето на детето да се слага на един кантар със собствената Гордост и Предубеденост.  smile3529
               

Последна редакция: ср, 28 юни 2006, 12:23 от Alex 1

# 84
  • Мнения: 3 334
Вярвам,но ще се доверя единствено на доказан и добър хомеопат.Най ме дразни като започнат някои педиатри /не хомеопати/ да изписват хомеопатични лекарства без да са сигурни дали ще подействат и как ще подействат на детето.

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 605
Най ме дразни като започнат някои педиатри /не хомеопати/ да изписват хомеопатични лекарства без да са сигурни дали ще подействат и как ще подействат на детето.
Заради такива напъни на нашето педи, дълго време и аз бях скептично настроена.

# 86
  • Мнения: 8 505
Не,не вярвам.

# 87
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Като чете човек, какво и по каква схема са ви предписвали хомеопатичните л-ва, едва ли може да се преброят двама трима Наистина Класически хомеопати.
 - А другите, за тях е меродавно че правят много добър оборот на... фармацевтичната фирма Б..... smile3529

# 88
  • Мнения: 1 866
Въпроса ми е насочен към момичетата, които се изказаха позитивно за хомеопатичното лечение...От услугите на какъв хомеопат сте се възползвали, класически или боаронец?

Първо джипито ни започна да ни предписва хомеопатични. Тя е изкарала курса на Боарон. Честно казано помогна ми с една гадна алергия, както и се справяше добре с болестите на дъщеря ми. Обаче когато детето ми тръгна на ясла, нещата станаха по-сероизни с боледуването и тогава се обърнах към класически хомеопат. Методът е абсолютно различен, но някак си се чувствам по-сигурна с класическия, защото най-малкото той само с това се занимава и има доста по-задълбочени познания.

# 89
  • sofia
  • Мнения: 769
Към класически хомеопати. Другите не подлежат на коментар.

Общи условия

Активация на акаунт