Не на сутиените!

  • 16 498
  • 184
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 473
Е, то и аз не носех до 22-годишната си възраст... и редовно се сблъсквах с подвиквания от рода "Глей, глей, как рипат, като прасенца у чувал" Blush
Insomniac, трябваше да ме видиш тогава Wink

Ми туу Tired

Освен, ако не направят слагането на силикон колкото хляба hahaha

# 31
  • София
  • Мнения: 1 105
Или ще се спъвам, щото и да ги загащя, не стоят мирни, а се веят изпод кюлотите. Sick

Joy Joy Joy
е, е за това и на мене ми се налага сутиен

# 32
  • Мнения: 4 806
не съм егоист и никога няма да бъда...

ако тръгна по без-сутиен... трябва да ме съпровожда линейка и да прибира пострадалите от тази умопомрачителна гледка (разбирайте съвсем буквално) , не мога да причинявам това на напълно невинни хора...

# 33
  • Мнения: 7 120
Какви сутиени, ние всичко си загащваме Mr. Green
Peace

# 34
  • Мнения: 6 167
невъзможно. поне за моя бюст.
ще умирам от срам , ако съм без сутиен
и  вкъщи съм със сутиен

# 35
  • Мнения: 4 358
..... Е,аз не нося сутиен!Красотата си наследих от мама,но гърдите от тати.... няма какво и да загащя Sad
От една порода сме  Mr. Green

# 36
не съм егоист и никога няма да бъда...

ако тръгна по без-сутиен... трябва да ме съпровожда линейка и да прибира пострадалите от тази умопомрачителна гледка (разбирайте съвсем буквално) , не мога да причинявам това на напълно невинни хора...

Тъкмо ще останат само истинските мъже. Естествен подбор му се казва на това. Оцеляват само най-силните (или слепите, ама това е друга история).

НЕ НА СУТИЕНА! Дайте свобода на тези прекрасни природни творения! Свобода или смърт!

ПП. Може би нерядко се случва жени да се оплакват от гравитацията. Като човек експерт мога да поясня защо е това. Случая е аналогичен на лекарствата - в крайна сметка имунната система на човек се скапва, защото разчита на лекарства. Сутиените водят до същия ефект върху женските гърди!

НЕ НА СУТИЕНА!!!

# 37
  • Мнения: 3 447
Единствено млади,щръкнали лисичи муцунки ги виждам без подкрепител Mr. Green.
А ако клонят по-скоро към лисичи опашки newsm78

# 38
  • Мнения: 4 806
може и да си прав (в което силно се съмнявам)...

но е твърде късно, поне за мен... Simple Smile  bombs

# 39
  • Мнения: 772
Копи и пейст от друг форум
Цитат на 100jan -

Аз казах ли ти на кюто, че мамчетата ще ни изядат с парцалите? (обаче дискусията в БГ Мама си остава най-разпалена и искрено ме забавлява)


Цитата не е отправен към мен. Simple Smile

# 40
Вярке... предателка такава Wink

# 41
  • Мнения: 772
Вярке... предателка такава Wink

Сеирджии! Joy

# 42
  • Мнения: 4 473
Вярке... предателка такава Wink

Е ние щото ядем доматите с кОлците тука! Изобщо никой не се е сетил, че в друг форум ни обсъждат Joy

# 43
  • Мнения: 4 806
що предателка, тя само хубави неща е цитирала Simple Smile

Браво !!! newsm10

# 44
Вярке... предателка такава Wink

Е ние щото ядем доматите с кОлците тука! Изобщо никой не се е сетил, че в друг форум ни обсъждат Joy

Сериозно? Леле, пък сестрата обяснява, че били много отракани каките тука Simple Smile Явно се е заблудила Simple Smile  Joy

Общи условия

Активация на акаунт