Защо така?

  • 2 635
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 047
  Според мен има друга жена, но той не знае точно какво изпитва към нея. Пък неще да остане без нищо. В същото време е гузен пред жена си и му се иска тя да направи невъзможното (да си го върне, да го накара да забрави новата). Той е изчерпал силите (те пък и колко ли са били) да се съпротивлява на новата тръпка и иска жена му да вземе генералното решение (за да не чувства и гузен и виновен много).
  Тя естествено всичко му прощава и той евентуално се връща, но след време пак ще изневери.

# 16
  • Мнения: 730
Аз не разбирам как точно можем да помогнем ние в тази ситуация. Освен да го намерим, да го набием и да му кажем да се върне при жена си. Друг начин не виждам.


Това са решения,които всеки сам си взема,да си прецени тя най-добре.Но и насила не става нищо,де!

# 17
  • Мнения: 5 622

 Според мен, едно от най-гадните неща, които могат да се случат на човек е той да бъде зарязан от половинката си, заради друг/друга

# 18
  • София
  • Мнения: 4 867
не твърдя, че много ги разбирам тия неща, защото не съм ги преживяла, но според мен е най-добре тя да му даде пространство. никой не обича да се чувства преследван. да спре да го разпитва, да не търси, да не проверява. дали има друга, или не - все някога ще стане ясно.
нека да се стегне, да се вземе в ръце и да се опита да разсъждава трезво. обича го и иска да го задържи - мъжът би се задържал при жена, при която му е хубаво; жена, която уважава себе си и него и която умее да предизвиква интерес.

няма гаранция, че той ще предпочете да остане с нея, но поне тя ще се справи достойно с положението и ще излезе от него по-силна.

я най-добре приятелката ти да се появи тук и ще си говорим  Wink

# 19
За това,че има друга е ясно.Винаги когато двама души имат проблеми или се разделят зад това стои друг човек.
Според мен той в момента прави сравнение между двете и това което не вижда в жена си а в другата (те другите винаги са по-интересни ,друг е въпроса че това е за кратко) го дразни и предполагам , че третата страна го четка отвсякъде какъв супер мъж е той и че заслужава нещо по-добро(демек нея) Wink
Аз съм сигурна,че моята приятелка ще излезе достойно от това положение ,но друг е въпроса на каква цена?
Незнам каква болка изпитва тя в момента,но сигурно е огромна, защото е имала пълно доверие на човека до себе си, а от тук нататък дали ще има..... Rolling Eyes
Може би всеки в даден момент от живота си е бил или от едната или от другата страна.
Само не мога да разбера защо създаваш семейство ,избрал си този човек,значи нещо те е накарало да бъдеш с него , преценил си ,че той е правилния човек и изведнъж-изненада! #Crazy


Приятелката ми не посещава този форум , пък и едва ли ще и се понрави,че съм я изтипосала тук Embarassed
Просто исках някаква помощ ,съвет , тя е слънчев човек и не заслужава това, но може би трябва да мине през тази криза,знам ли .....

# 20
За това,че има друга е ясно.Винаги когато двама души имат проблеми или се разделят зад това стои друг човек.
Не съвсем така. Често хората се обсебват и започват да се дразнят взаимно без да е намесен трети. Понякога проблемите пък може да са от съвсем друго естество и пак - създава се напрежение и в един момент си задаваш въпроса- не искам ли да си спестя всички тези негативни емоции.

# 21
  • Мнения: 3 715
Аз продължавам да не разбирам защо разправяш историята на приятелката си тук. За какви съвети от нас говориш, при положение, че тя самата не иска да я разнасят по форумите. Обяснявам си го само с факта, че просто си чешеш езика и си задоволяваш желанието да поклюкариш за  твоя близка. Най-малкото е некоректно спрямо приятелката ти. Тя ако иска съвет от непознати, ще влезе и ще пита.

# 22
Аз ако исках да си чеша езика щях да отида в кафенето отсреща.
Щом ми е споделила за проблема значи има нужда от съвет и помощ, и не смятам че има нещо некоректно в това да искам да помогна на близък човек, некоректно щеше да е ако и бях написала автобиографията и приложила снимка  и най-отдолу надпис-това е нещастницата Sick
Да, ние всички тук сме непознати , но тук ни събират не само хубави неща ,нали!?

# 23
  • Мнения: 2 047
Да, ние всички тук сме непознати , но тук ни събират не само хубави неща ,нали!?


 Peace

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619

 Според мен, едно от най-гадните неща, които могат да се случат на човек е той да бъде зарязан от половинката си, заради друг/друга
Заради друг/а пак е някакво оправдание, но да те зарежат заради самия теб е още по-гадно.

Иначе темата е за чесане на езици и нямам какво да кажа.

# 25
  • Мнения: 730

 Според мен, едно от най-гадните неща, които могат да се случат на човек е той да бъде зарязан от половинката си, заради друг/друга
Заради друг/а пак е някакво оправдание, но да те зарежат заради самия теб е още по-гадно.

Иначе темата е за чесане на езици и нямам какво да кажа.


Това сигурно е най-точното изказване и най-вярното,което съм чувала.Само жалко,че толкова малко от изоставените хора осъзнават,че са изоставени не заради друг/друга,а заради самите тях!!!

# 26
  • Мнения: 3 715
Не е некоректно да искаш да помогнеш на приятелката си, некоректно да обсъждаш нейното нещастие с други хора, при положение, че ясно си даваш сметка, че това на нея не би й харесало. Схващаш ли разликата?

Общи условия

Активация на акаунт