Препоръчайте ми детски офталмолог в София

  • 3 002
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте ,препоръчайте ми детски офталмолог в София,дъщеря ми е на 5 месеца и има проблем с едното око криви го леко и съм притеснена.

# 1
  • София
  • Мнения: 12 374
Ние водим щерката при д-р Константинов в очна клиника Ден. Доволна съм много, има добър подход към дребосъците.
http://www.eyeclinic-den.com/%d0%b4-%d1%80-%d0%b8%d0%b2%d0%b0%d0 … 0%bd%d0%be%d0%b2/

# 2
  • София
  • Мнения: 7 992
http://www.eyeclinic-den.com/%D0%B4-%D1%80-%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0 … 0%BD%D0%BE%D0%B2/

Д-р Иван Константинов от Клиника Ден. Много симпатичен човек, с подход към децата.

# 3
# 4
  • Мнения: 2 476
Доц. Чернодринска, очна клиника Визус. Водих там детето си, след като на 1 год. и 10 м. му изписаха очила за далекогледство. Оказа се, че изобщо няма нужда от такива. Препоръчах я на моя приятелка за детенцето и с кривогледство и скоро ще му правят операция там. Доволна съм от отношението към сина ми, за разлика от другите очни лекари, при които го водих.
А и там ми решиха проблем с очите, който влачих в продължение на година и половина и се бях отчаяла, че няма да се оправя никога. Поне за мен, това е мястото, където бих отишла, ако се появи някакъв проблем за мен или детето с очите.

# 5
  • Мнения: 9 441
Доц. Чернодринска, очна клиника Визус. Водих там детето си, след като на 1 год. и 10 м. му изписаха очила за далекогледство. Оказа се, че изобщо няма нужда от такива. Препоръчах я на моя приятелка за детенцето и с кривогледство и скоро ще му правят операция там. Доволна съм от отношението към сина ми, за разлика от другите очни лекари, при които го водих.
А и там ми решиха проблем с очите, който влачих в продължение на година и половина и се бях отчаяла, че няма да се оправя никога. Поне за мен, това е мястото, където бих отишла, ако се появи някакъв проблем за мен или детето с очите.

Оооооо,  във Визус само това правят- операции. Имаш, нямаш нужда - те ще ти я направят. Ще мине време ефект няма да има и ще се окаже, че "те са ти казали, че ще последва втора операция,  ама видиш ли, не си разбрала ". Горещо не препоръчвам Чернодринска и Доц. Алексиева - майка и. Има тема за Очна клиника Визус прочетете ми историята там.
За детски офталмолог препоръчвам Лиляна Димитрова.

Общи условия

Активация на акаунт