Mамчета помогнете и на мен в избора на име.

  • 7 215
  • 179
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 483
ТЕА като и го напишат в паспорта на латиница? Няма ли да е гадничко да те пишат"чай"?
Хехехе за това не сме се сещали изобщо, явно ако е него име ще е с "Я" Grinning

Няма да е гадничко, защото на латиница Теа се пише "Thea"...означава Богиня - Майка на слънцето.Аз предпочетох този вариант за дъщеря си пред другия с "А" на края.Но до последно бях решила, че като я видя тогава ще реша дали да е Теа или Тея...е, Теа определено й лепна  Wink

Иначе...ЧЕСТИТО НА МАЛКАТА И СЛАДКА ЕДНОГОДИШНА АЛЕКСАНДРА!  Wink

# 166
  • Мнения: 842
Докато бях бременна първия път, бях решила, че ако е момиче ще се казва Аделина, но и Александра също е много хубаво име.

# 167
  • Мнения: 2 035
Оххх какво да кажа дето никой не чете,  че смея да кажа че и никой не гледа  smile3560

Поне ме развеселихте
tooth

# 168
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Информирай модератор да заключи темата,защото може да се предлагат имена и до втората година на Александра Mr. Green

# 169
  • Мнения: 2 035
Информирай модератор да заключи темата,защото може да се предлагат имена и до втората година на Александра Mr. Green
Да, мислех си го, ама виж как е весело поне....всички се разведриха покрай едногодишната ми тема  Joy

# 170
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Виж може и да забременеем с по още една мома и виж готова анкета имаме Heart Eyesняма нужда да се пуска друга тема Grinning

# 171
  • Мнения: 2 035
Виж може и да забременеем с по още една мома и виж готова анкета имаме Heart Eyesняма нужда да се пуска друга тема Grinning
Ами така де, няма се хабим нова да правим Crazy

# 172
  • Мнения: 1 568
 Joy hahaha Joy
Темата много ме разсмива,нека си стои!!!!

# 173
  • Мнения: 2 652
Ми тя тая тема е 9 страници вече - кой ще ти чете (като мен)?  Joy

# 174
  • Мнения: 2 035
Ми тя тая тема е 9 страници вече - кой ще ти чете (като мен)?  Joy
Ами да по добре да пишем направо, все на някой може и да помогне в избора  tooth

# 175
  • Мнения: 5 362
Информирай модератор да заключи темата,защото може да се предлагат имена и до втората година на Александра Mr. Green
Нищо чудно... Joy

# 176
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ето това е тема с кръшна веселба.  smile3532

Вал, действайте за второ и дано да е пак мома, вече имаш идеи. Аз също си мечтая за втора мома, именце вече си имам избрано  Mr. Green

# 177
  • Мнения: 1 568
Хей,отдавна не сме писали тук! Joy Joy Joy

# 178
  • Мнения: 2 652
Ми да, дай да поизбутаме напред - току виж се е хванала още някоя риба  Joy ....като мен например  hahaha

val_stef, каква между другото е количката на малката Александра, много готина ми изглежда?

# 179
  • Мнения: 2 035
val_stef, каква между другото е количката на малката Александра, много готина ми изглежда?

хехехе, благодаря, и аз си я харесвам  Grinning

Количката е Джордани - Чинкуе e модела  Peace

Общи условия

Активация на акаунт