Къдрокоси красавици - 3

  • 52 732
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 26
За DevaCurl продуктите: от шампоани, балсами, спрейове имам добри впечатления от използването им във фризьорския салон, но без някакъв уау ефект. Вкъщи съм използвала само оформящия им гел, оригиналната формула,  невероятен е за живи и подредени къдрици с обем и блясък, НО след първите няколко пъти кожата ми започна да реагира с обриви по скалпа и врата, навсякъде където е в допир с косата, подобни на неприятно, дълбоко и упорито акне, и отнема над месец да изчезнат. По принцип нямам никакви алергии и чувстителност на кожа или коса към каквото и да е, разчетох се онлайн, че доста хора се оплакват от подобни реакции. Много ме е яд, друг продукт с такъв ефект не съм открила. Косата ми е 3а-3b с фин косъм, не третирана.

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 05:09 от MsWest

# 721
  • Мнения: 947
Момичета, нали казах че ще пробвам някой готов гел от тук, след като останах доволна от шампоана, който ми препоръча продавачката в магазина. Е, вчера се прибрах с това https://www.ebay.com/c/2087208076 пак по препоръка на същата жена. Ами какво да кажа! Отличен! Между другото резултатът е почти същият като с гела от ленено семе, но много по-лесно и бързо. Косата е с меки и оформени кичури, никакъв фриз и мирише хубаво! Много съм доволна! Не знам дали се води гел или друго. Май пише някакъв флуид. Тя ми предложи този за около 15 евро и още един за десет. Но каза, че този бил по-натурален и аз взех него. Може и да пробвам и другия, но от този ще си взема със сигурност за България като се прибирам.

# 722
  • Мнения: 80
Здравейте! От няколко месеца прилагам curly girl method и мога да споделя че ефект има. Досега използвах продукти само на shea moisture,  но от скоро забелязах че в един български сайт предлагат вече и продукти на deva girl , даже им писах и ми отговориха, че след 15ти .01 ще увеличат асортимента им. Моля ако сте ги ползвали кажете отзиви, моята коса е 2с/3а. И как разбирате, от какво има нужда косата протеин или хидратация,каквото и да правя все имам чувството че къдриците ми стоят едни сухи. Ох извинявам се май станаха доста въпроси😊
Кой сайт?

# 723
  • Мнения: 26
.

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 10:11 от MsWest

# 724
  • Мнения: 5 609
Линкът ме отведе до Revlon Professional - ProYou - Texture Scrunch - Curl Enhancer - 350ML. Жалко, че го няма в България, бих пробвала.

# 725
  • Мнения: 635
Аз малко се включвам изневиделица, но понеже ви чета и тествам продукти, които споделяте, също потърсих това на Ревлон - има го в Нотино. Ще го пробвам и аз, че съм мързелива и гелове от ленено семе не ми се бъркат Grin

# 726
  • Мнения: 94
  сайта е HairMag.Сайта е уникален даже от марките които предлагат ако нямат даден продукт ти го доставят
Здравейте! От няколко месеца прилагам curly girl method и мога да споделя че ефект има. Досега използвах продукти само на shea moisture,  но от скоро забелязах че в един български сайт предлагат вече и продукти на deva girl , даже им писах и ми отговориха, че след 15ти .01 ще увеличат асортимента им. Моля ако сте ги ползвали кажете отзиви, моята коса е 2с/3а. И как разбирате, от какво има нужда косата протеин или хидратация,каквото и да правя все имам чувството че къдриците ми стоят едни сухи. Ох извинявам се май станаха доста въпроси😊
Кой сайт?

# 727
# 728
  • Мнения: 5 609
Аз малко се включвам изневиделица, но понеже ви чета и тествам продукти, които споделяте, също потърсих това на Ревлон - има го в Нотино. Ще го пробвам и аз, че съм мързелива и гелове от ленено семе не ми се бъркат Grin

Благодаря, даже го поръчах, докато е намалено. Ще дам отзиви като пристигне.

# 729
  • Мнения: 947
Линкът ме отведе до Revlon Professional - ProYou - Texture Scrunch - Curl Enhancer - 350ML. Жалко, че го няма в България, бих пробвала.
Здравей. Да, това е. Извинявайте, изобщо не съобразих да напиша името на продукта. Кажи после как е при теб, че твоята коса е по-къдрава? Аз я вързах на хлабава опашка високо за през нощта и днес е перфектна косата ми. Получих дори доста комплименти вече. Колко струва в Нотино? Супер, че може да се намери и в България!

# 730
  • София
  • Мнения: 1 885
И аз го поръчах от Notinо - 20.50 лв с безплатна доставка, има 1.00 лв застраховка на пратката.

# 731
  • Мнения: 134
Трябва да начислят на MaNishma🌸 процент от нотино. Simple Smile Голям оборот им направихме днес с този Ревлон. Скоро ще споделя и аз отзиви...

# 732
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 817
Може ли линк към продукта в Нотино?

# 733
# 734

Общи условия

Активация на акаунт