Удряли ли сте ?

  • 3 496
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 214
Ама и ти умееш да интригуваш Laughing
Какво е имало в този памперс за да се ядосаш  newsm78

# 76
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
InaDot   Joy ми той дядото виновен...да не е зяпал в телевизора,то детето загрижено за него и го храни  Mr. Green Stopне е  Naughty трябвало да и отупвате памперса!Сладурана -от сега грижовна!  bouquetДа ти е жива и здрава Hug

# 77
  • Мнения: 817
InaDot   Joy ми той дядото виновен...да не е зяпал в телевизора,то детето загрижено за него и го храни  Mr. Green Stopне е  Naughty трябвало да и отупвате памперса!Сладурана -от сега грижовна!  bouquetДа ти е жива и здрава Hug
Ами така де, защо пък детето да е виновно? Mr. Green

# 78
  • Мнения: 712
Случвало ми се е, но не ми е било приятно. Още повече, че и двамата сме телета и ми е ясно, че това не върши работа. Изобщо не се впечатлява от викове и крясъци. Само ме гледа още по-упорито и даже посяга в отговор.

# 79
  • Мнения: 3 356
Набърка с двете ръце в съдържимото на памперса и след това в устата  Sick.Добре,че го хванах навреме.

# 80
  • Мнения: 790
Не, не съм. Но ми се струва, че много е наближило. Вече виждам един провокативен поглед след като кажа НЕ, който все едно ме опитва докъде мога да стигна.

# 81
  • Мнения: 6 155
Набърка с двете ръце в съдържимото на памперса и след това в устата  Sick.Добре,че го хванах навреме.

Хахаааа  Joy Joy Joy  Sick

# 82
  • Мнения: 1 134
Не съм удряла и смятам, че няма никакъв ефект от подобни методи.
Едно дете трябва преди всичко да бъде разбрано, да се погледне ситуацията през неговите очи и съответно да се приложи такава санкция, която да е съответна на реакцията му. Боят не съответства дори и на най - голямата  беля, поне според мен.

# 83
  • Мнения: 15 619
Напълно съм съгласна с тебе mamaZ!!!!

# 84
  • София
  • Мнения: 1 621
Винаги съм била против удрянето, но да, случвало се е, когато наистина е прекалила. Но няма положителен ефект. Много ми е неприятно след това и вече гледам да се въздържам и да не си позволявам да я шляпна. Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 2 214
Набърка с двете ръце в съдържимото на памперса и след това в устата  Sick.Добре,че го хванах навреме.
Joy Уплашила си се.
Нормално е няма за какво да се срамуваш. Peace

# 86
  • Мнения: 313
Да случвало ми се е  Sad

# 87
  • Мнения: 3 356
Набърка с двете ръце в съдържимото на памперса и след това в устата  Sick.Добре,че го хванах навреме.
Joy Уплашила си се.
Нормално е няма за какво да се срамуваш. Peace
На вас ви е смешно,ама на мен ми иде по някога вратлето да му извия.Инат голям е. Разбира какво му говоря,но...устата ме е заболяла да говоря и обяснявам.А тоя ме погледнe,ухили се почнe  да вика :нье, нье, нье , нье и пак се прави каквото си е наумил.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Да, редовно, по ръцете...исках да не прибягвам до това, но животът не е това, което си мечтаем на петнадесет. Мишо има моменти, в които прави сума ти неща нарочно и дори и ако му окажа цялото си внимание не помага Confused. Освен това аз съм на мнение, че и аз имам права и ако той не ги зачита сега\нищо, че е толкова малък\ няма да ги зачита и после- ще свикне да му се дава, без да дава и той...

# 89
  • Мнения: 552
Удряла съм го, когато беше малък. Рядко, но се случваше. Ефектът беше само временен. След това ми се случи да го ударя като по-голям - на 10-11 г., за да прекъсна тихата лудост, която го беше обзела (изживяваше някакъв стрес детето и от безсилие блъскаше стената).... нищо не казах - просто го ударих, излязох от стаята и се наревах хубавичко. След 10 мин. се бях освободила от напрежението и можех да мисля. Върнах се при него, прегърнах го и му се извиних, а той се разплака, помълчахме и ми разказа причината за агресията си.
Извод: не удряй, а търси причината за състоянието на детето си. Независимо дали от инат или за забавление прави нещо, със сигурност има по-добри начини да покажем надмощието си. С ТЪРПЕНИЕ и ЛЮБОВ се постига желания ефект  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт