mama kenga

  • 3 983
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 206
Наистина си спомням, че беше писала  как почнала по-малко да влиза във форума, за да отделя повече  време за детето.
Това е много тъпо като довод, едва ли е истина. Rolling Eyes
Нали всъщност заради децата сме дошли на първо място във форума и лично аз заради него стоя тук. Не е възможно един форум да ти краде време от детето ти.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Наистина си спомням, че беше писала  как почнала по-малко да влиза във форума, за да отделя повече  време за детето.
Това е много тъпо като довод, едва ли е истина. Rolling Eyes
Нали всъщност заради децата сме дошли на първо място във форума и лично аз заради него стоя тук. Не е възможно един форум да ти краде време от детето ти.

Същото и аз си помислих...  Confused

# 32
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Това е въпрос за анкета  Wink
Форумът краде ли от времето ви да детето?

Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 00:12 от Erica

# 33
  • Мнения: 6 243
Наистина си спомням, че беше писала  как почнала по-малко да влиза във форума, за да отделя повече  време за детето.
Това е много тъпо като довод, едва ли е истина. Rolling Eyes
Нали всъщност заради децата сме дошли на първо място във форума и лично аз заради него стоя тук. Не е възможно един форум да ти краде време от детето ти.
Стига бе, Каспър!!! Това не е никакъв довод, а жива поза. Ай няма нужда.

# 34
  • Мнения: 6 167
Киса,  Mr. Green

Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 08:57 от Lennie

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Липсва ми и мен Мама Кенга, да се отчета в темата  Laughing
Вдигаше адреналина, иначе на моменти става лигавичко.
НО! Аз твърдо вярвам в триумфалното и завръщане. Ако не, колко му е да спретнем петиция, ще я пратим чрез канадското посолство, да е по-тежкарско.

# 36
  • Мнения: 2 821
Мама ви Кенга си е супер добре....поживя си малко тук там и по морето Mr. Green....вече трябва да си е в Канада, но що ни влиза тука newsm78....а иначе много се трогна от номинациите за ББ Mr. Green....
предполагам скоро ще се развихри.....

# 37
  • Мнения: 4 176
Мама ви Кенга си е супер добре....поживя си малко тук там и по морето Mr. Green....вече трябва да си е в Канада, но що ни влиза тука newsm78....а иначе много се трогна от номинациите за ББ Mr. Green....
предполагам скоро ще се развихри.....
Ай сакън!!
Дано в БГ са я нае- - ли и да е по спокойна. На нея натрупано напрежение , много почва да и личи.  Оххх дано си има по-смислено хоби от този форум.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ох, Мамица и тя ме разсмива успешно, трябва да и се отчете  Grinning

# 39
  • Мнения: 7 640
и на мен МК ми липсва Sad

# 40
  • София
  • Мнения: 2 623
Странно ми е как за някои хора мама Кенга е колоритна личност, но нейсе. Явно имаме различни виждания относно "колоритността". Изобщо не ми липсва, а и не биха ми липсвали хора, които откровено като нея тровят форума. Това си е мое мнение  Crossing Arms

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ееее, че тя ако не е колоритна, кой!? Grinning
Аз обичам словесно бруталните.

# 42
  • Мнения: 215
Не знам защо се присетих за нея, щракнах на профила й - влизала е наскоро, обаче що така не се усеща присъствието й?  newsm78  Laughing

Последните й постинги са такива:  Grinning

Много необичайно за нея.   Rolling Eyes

Мама кенга, какво ти стана, предполагам си добре?  Mr. Green



Тя не спомена ли, че ще се връща в БГ за 2 месеца с децата?  newsm78
Изглежда е дала на някой да влиза от нейно име, за да не й затрият профила.

# 43
  • Мнения: 215
Не знам защо се присетих за нея, щракнах на профила й - влизала е наскоро, обаче що така не се усеща присъствието й?  newsm78  Laughing

Последните й постинги са такива:  Grinning

Много необичайно за нея.   Rolling Eyes

Мама кенга, какво ти стана, предполагам си добре?  Mr. Green



Тя не спомена ли, че ще се връща в БГ за 2 месеца с децата?  newsm78
Изглежда е дала на някой да влиза от нейно име, за да не й затрият профила.

И това може да го каже модераторът по IP адреса на влизащия.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт