Новолуние:25/06 от 19:05

  • 1 494
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Още малко и край! Честно казано съм доста гладна за разлика от друг път, не знам що така newsm78

# 31
  • Мнения: 3 461
Най-добре да не се теглите тази вечер,а утре на гладно,защото всичките течности,които сте поели през деня ще се отразят на теглото.

# 32
  • Мнения: 3 461
След 21 дни на плодове и чай вече мога да издържа всичко. Whistling

И аз това щях да ти кажа като се питаше по-рано дали ще издържиш Heart Eyes.

# 33
  • София
  • Мнения: 15 222
Май трябваше да ви попитам по-рано, защото вече кой ли ще я чете тази тема, но.....
Понеже за първи път се реших да я правя тази диета, не ми е ясно следното:
Ако гладуването започне в 19,05ч.-както беше в сегашния случай-кога най-късно мога да се храня (преди началото на гладуването ми е мисълта) и кога най-рано мога да ям пак след като са изтекли 24-те часа.
Най-лесно ще е, ако се надумкам в 19ч. и едва дочакала, да се метна на храната в 19,10 на следващия ден (образно казано, де Simple Smile). Но все пак-има ли нещо препоръчително по този въпрос?

# 34
  • София
  • Мнения: 15 222
След 21 дни на плодове и чай вече мога да издържа всичко. Whistling

И аз това щях да ти кажа като се питаше по-рано дали ще издържиш Heart Eyes.

Да не казвам голяма дума, но без мен теми за лунни диети вече няма да има Mr. Green Освен ако от разсеяност не пропускам или пък нямам нет.
Откакто махнах 8 кг. съм се въодушевила много да заслабна още.

# 35
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Хапвате ли,хапвате ли,ааа Mr. Green?Пък аз чак утре на обед Laughing!
Браво на издържалите!
Айде - следващото лунуване е на 3 юли /понеделник/ от 19,37. Аз се записвам отсега...много ми е гот след него,а и задържам почти всички свалени грамчета Peace.

# 36
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Май трябваше да ви попитам по-рано, защото вече кой ли ще я чете тази тема, но.....
Понеже за първи път се реших да я правя тази диета, не ми е ясно следното:
Ако гладуването започне в 19,05ч.-както беше в сегашния случай-кога най-късно мога да се храня (преди началото на гладуването ми е мисълта) и кога най-рано мога да ям пак след като са изтекли 24-те часа.
Най-лесно ще е, ако се надумкам в 19ч. и едва дочакала, да се метна на храната в 19,10 на следващия ден (образно казано, де Simple Smile). Но все пак-има ли нещо препоръчително по този въпрос?
Ами аз редовно така правя, но пак има ефект. Препоръчва се през деня преди диетата да си само на плодове и течности, май и за деня след нея. Когато луната е в нарастваща фаза се препоръчва да се внимава с храната и обратното когато луната намалява може да се поотпуснеш малко. Това е съвсем на кратко.

# 37
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Хапвате ли,хапвате ли,ааа Mr. Green?Пък аз чак утре на обед Laughing!
Браво на издържалите!
Айде - следващото лунуване е на 3 юли /понеделник/ от 19,37. Аз се записвам отсега...много ми е гот след него,а и задържам почти всички свалени грамчета Peace.

Хапнахме вече и то доволно и след малко пак ще похапнем, ама този път нещо сладичко Mr. Green А ти как си, гладна ли си? Mr. Green
То аз гладувах от вчера на обяд и мислех, че няма да устискам, ама успях! Grinning

# 38
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Хапнахме вече и то доволно и след малко пак ще похапнем, ама този път нещо сладичко Mr. Green А ти как си, гладна ли си? Mr. Green
То аз гладувах от вчера на обяд и мислех, че няма да устискам, ама успях! Grinning
Не,изобщо не съм гладна,пък и в тези жеги защо да се насилвам да ям,щом не ми се яде.Аз така правя вече трети път - хапвам салатка и мммммммм - сладолед! чак на другия ден на обяд.

# 39
  • Мнения: 1 765
Айде, издържахме!  Joy
Целия ден бях на минерална вода, сутринта само едно кафе - вита голд с подлсадител.

Е, вече съм доволно похапнала, но изведнъж точно към края на 24-те часа зверски изгладнях, че едвам дочаках да стане поне 19:30 и..... Sick
По-важното е, че панталона ми вече съвсем не е така изпънат.... bowuu

# 40
  • Мнения: 2 180
И аз издържах та чак се подложих на яка физическа активност от 19 до 20 часа, но сега си опуках една голама кутия сладолед и ми е кеееф. Въпреки това съм мръднала с грамчета, но нямам много кила за сваляне и ми е трудно да мърдам кантара по повече.

# 41
  • Мнения: 237
И аз издържах момичета . Тази сутрин кантара показа -1.5кг . Благодарение на тази лунна диета , която правя вече повече от година съм отслабнала с 15 кг.Имаше моменти , когато сваленото килце пак се качваше , но пък и имаше и дни , в които се амбицирах и един ден преди и един ден след диетата поемах минимални количества храна и ефекта беше още по-голям. Така , че мили ми девойки , всичко се постига с много воля и желание. Просто всеки си е намерил подходящата диета  , с която да поддържа своята фигура и за мен това е лунната . Peace

# 42
  • Мнения: 3 461
Браво на всички издържали,и аз за първи път да устискам до края,резултат-1,3 кг,който ме мотивира  да продължа.

# 43
  • Мнения: 353
Е а аз пък този път само само -200 гр.,  което е на практика нищо, но мисля да не се отказвам и следващия път пак да лунувам.

Общи условия

Активация на акаунт