Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 69

  • 46 691
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Благоевград
  • Мнения: 2 877
Януари 2018 направих хиперстимулация и не се спука нито един фоликул. Бях с много подут корем и докторката ми каза да си сваря цяло пиле и да пия от бульона сутрин. По принцип изписват протеин за овладяване, но съм с лактозна непоносимост и затова сварено пиле. Още същия ден започнах да се чувствам по-добре и започнах да се отводнявам.

# 706
  • Мнения: 958
И аз съм чувала това , на мен ми каза белтъчна храна и да се наблюдавам дали ходя до тоалетна по  малка нужда , колко често и при всяко леко влошаване да отида спешно в болницата .

# 707
  • Мнения: 1 416
При хиперстимулация трябва протеини,ограничаване на солта,пишкане и много бавни и плавни движения

# 708
  • Мнения: 126
Здравейте момичета искам да попитам каква е разликата между Бемфола 150 и Гонал 300....
Благодаря

# 709
  • София
  • Мнения: 10 642
Дозата на едното е наполовина

# 710
  • Мнения: 126
Дозата на едното е наполовина
 
Знаете ли кое по добре според вас
Бемфола 150 или Гонал 300

# 711
  • София
  • Мнения: 10 642
Дозата се определя индивидуално. Ако на вас са ви нужни 150 единици за са направите 5 фоликула, при мен може да са нужни 75 или пък 450.
Иначе са едно и също вещество, на различни фирми. Гонал е референтното лекарство.

# 712
  • Мнения: 126
Моя доктор ми изписа
Бемфола 150
Оргалутран 0.25 mg
Овитреле  250 mcg

# 713
  • Мнения: 72
Момичета не мога да повярвам какво се случва с мен.Бях стимулирана с гонал и цетроцид. На 16.03 беше пункцията и ми казаха на 5 ден че ще замръзят 3 ембриона .Обаче много ме болеше корема побърках се от болки и на 20.03 по спешност влязох в Щерев.И от тогава ту ми минава ту ме боли е дега даже умирам от болка болничния свърши днес 3 ден съм на работа и едва работя.
Каква е тази хипер стимулация нз, яйчниците ми бяха по 8 и 9 см, имах яко течност.Утре ще ходя да ме прегледа пак Андреева, че вече нз какво става това не е нормално да ме боли още от 16.03пункцията до сега.
Да пази Бог да няма усложнения...
Моля, пишете при вас случвало ли се е и кога отшумя болката ?


Криси, напиши после какво става и какво е мнението на лекарката ти, защо така се е получило и какво ти препоръчва да правиш?
Днес бях на преглед, каза че яйчниците са се смалили всичко било наред, нямам вече течност.
И следващия цикъл май започваме подготовка за трансфер.
Попитах я защо тогава още ме боли корема, а тя категорично каза, че не е гинекологичен проблема, да водя дали не са нещо бъбреци или запек.
Аз по принцип съм с запек, а сега нали всичко ми е по чуствително отвътре и затова сигурно ме боли. Каза да пия повече течности по 2-3 литра на ден, а аз едва 1 л пия.
Надявам се, че всичко ще бъде наред и ще имаме бременност и пухкаво бебче:) Simple Smile Simple Smile

# 714
  • Мнения: 922
Момичета и ние стартирахме всичко е наред . Благодаря ви за подкрепата 🤗❤

# 715
  • Мнения: 804
Здравейте момичета,

Да попитам , значи ли че око антимюлеровия ми е висок ( моя е малко над 10 ) , че яйцеклетките ми ще са качествени или няма нищо общо с качеството?

# 716
  • Мнения: X
Браво, Pipi8! Пожелавам ти всичко да е наред Simple Smile

# 717
  • Мнения: 4 518
Здравейте момичета,

Да попитам , значи ли че око антимюлеровия ми е висок ( моя е малко над 10 ) , че яйцеклетките ми ще са качествени или няма нищо общо с качеството?
Кари, това е много високо. Да нямаш ПКЯ?

# 718
  • Мнения: 922
Благодаря ви момичета на Ganal  R или F ( ме мога да разчета ) съм 225Е това не знам много ли е не е ли 🤷🏼♀🙈

# 719
  • Мнения: 556
Здравейте момичета,

Да попитам , значи ли че око антимюлеровия ми е висок ( моя е малко над 10 ) , че яйцеклетките ми ще са качествени или няма нищо общо с качеството?
Кари, това е много високо. Да нямаш ПКЯ?
Аз имах 3.9 от горна грааница 9 и ми казаха че съм с пкя и от товали се проличава дали си с пкя

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт