БисИри!!!

  • 35 022
  • 765
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 742
Предполагам, че твоята позната е "летяща курва" с някоя от българските авиокомпании, където май си личи, че само пилотите са карали курсове. Всички останали го карат на улично възпитание и дори и да нямат предменструален синдром, симулират го умело по време на работа. Няма да казвам, че са недоклатени, защото ще е противно на партизанското им име на стюардесите (цитирано от мен по-горе).- без правописни грешки, но цветисто Laughing
---------
само където са говорели перфектен английски
---------
Козметика на Боржуа- някой ползвала ли я

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 14:33 от ellyst

# 736
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
адаптивно мляко  Joy

# 737
  • Мнения: 742
мулти милиярдер

# 738
  • Мнения: 3 091
Хейялитка - в безумната тема за защо мразите кучетатааааа...

Днес обаче попаднах на следното абсолютно неграмотно писание! за съжаление темата е сериозна, но с щастлив край, обаче...


Заглавие: поболиах се...
Избрано: ште започна ...
след много обикалиане от лабораториите наи накря ни взеха...
...
Цитат
пак започва едно обикаляне по лаборатории и дет.клиники даму вземат кръв,но като видият колко саму напукани вече вените никои не желаее даго боде .е намерисе  лекар и му взе кръв разбирасе платих му 10 лв.нося аз кравта в лабораторията и за скромната сума от 160 лв.ни направиха изследването.   преставетеси ме как съм издаржала докато ми кажат резултата ни жива ни мъртва.
друг автор в същата тема:
Цитат
бяхме се побулели от претиснение

... и така нататък, и така нататък

Поне БЪЛГАРИЯ да беше написала в профила, а не balgaria newsm78
Позволете ми една мисла: за съжаление се улавям, че такива писания обикновено не чета...

# 739
  • Мнения: 2 716
Споменах, че НЕ ОБИЧАМ ПОП ПРИНЦИП да поемам течни храни и тн...

# 740
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Ламелита, сори, ама не се стърпях- ще пусна линк към темата, откъдето си извадила цитатите. Заслужава си да се види, май няма мнение без очевАдни грешки  ooooh!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=118333.0;topicseen

# 741
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
" ФАБЕР МИ Е ЦИЯЛАТА КУХНИЯ ВСИЧКО ОТ КОЕТО СЕ НУЖДАЕШ ГО ИМАМ,АМА  ДА ТИ КАЖА КОТЛОНА МИ ИЗГОРИЯ ПРИ ПЪРВОТО ПОЛЗВАНЕ АСПИРАТОРА ПО ДОБРЕ БЕЗ НЕГО КАТО ГО ПУСНА СЕ ЕДНО СИ НА ЛЕТИШТИТО МИАЛНАТА ВАРНА ВОДАТА , ХЛАДИЛНИКА  Е ЦЕЛИА НА КАПКИ ЛЕД.А ФУРНАТА НЕСЪМ Е ПОЛЗВАЛА ОШТЕ .  ТА ОБШТО ВЗЕТО ЗЛЕ   А УЖ ВЗЕХМЕ НАИ СКЪПОТО  И НАИ ХУБАВОТО.САМО ЗА ЕДНО ШТЕТИ КАЖА ДА ВНИМАВАШ ЗА АСПИРАТОРА ГЛЕДАИ КАКВА МОШТНОСТ ИМА И КОЛКО Е ШУМЕН                                           ТРУДНО Е ЗНАИЯ ПРЕДИ 3 МЕСЕЦА ОБЗАВЕЖДАХ ЦЕЛИЯ АПАРТАМЕНТ         ОТ ОФИСА КАЗАХА ЧЕ СЪМ НАИ ГОЛЕМИЯ КАРЪК ,НА ТЯХ УРЕДИТЕ СКАПАНИ А АЗ КАРЪК "

Страшен бисер. Laughing


Аха,сега видяхя, че потребителката е цитирана и по-горе с други мнения в друга тема. Rolling Eyes

# 742
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Споменах, че НЕ ОБИЧАМ ПОП ПРИНЦИП да поемам течни храни и тн...
Е не ги обича поповете момичето Joy, то и аз така, особено с течни храни.

# 743
  • на село
  • Мнения: 3 965
Цитат
Скъпа  НелиСА, и двете форми на думата кръщане се срещат в нета. Думата е правилно нописана от мен и от теб!

Та така, след една моя забележка за въпросната дума "кръщЕне", момичето се опитва да ме убеди, че според НЕТ-а и двете думи били правилни.
Май взех де се замислям, има ли дума "кръщАне", според правиписния речник няма, ама нет-а  казвал друго  .

# 744
  • София
  • Мнения: 1 105
Хеморойди след раждането


А ето и пълния текст:
Цитат
Здравейте , аз станах мама преди 2 месеца, малко след раждането ми се появи отврътителна болка при изхождане ,педиатърката на малчо ми каза ,че това са хемороиди който се получава ли  след раждане след напъването ,въпреки че аз въобще не съм се напъвала защото ме срязаха без да имам контракции . Тя ми каза да си взема някакви свещички но нищо няма резолтат двапъти си ги вземах . Въпроса ми е на какъв лекар се ходи за такова нещо ,или мога ли сама да се излекувам по някакъв начин ? БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!!!!!!!


Цитат
няма по хубаво нешто от това ......  радваи се.моя е на 3 мес.тая вечер ме изскара извън нерви `````````.ма сега като го погледна в креватчето и се разтрепервам от кеф     ма ти си знаеш

Цитат
СЕГА ШТЕ БЪДЕШ НАИ ШТАСТЛИВАТА ЛЕЛЯ НА СВЕТА

Цитат
НЕ6ТО ЗГРЕ6И

Цитат
дететоми реве 6том го слжа в поза за кърмене
здравеите ,   . моиа проблем е
следниа
кармиа до днес , но с сас зор детенцето мие на 3 мес.и 11д.допреди
ниаколко дена се хране6е без проблеми но сега по4на да реве в момента в
които го гу6на ,дори всеки друг като го вземе и го сложи в поза за кармене
по4ва да пи6ти.от в4ера ве4е запо4нах дасе цедиа и муго давам .голиаМА
МАКА Е.но кармата става се по малко .купих адаптирано млиако но о6те
несам го по4нала.но маи триабва от днес .!
 лесно бе6е досега.е но6но време бе6е мъка те4а от сиакаде .а наи
кофтито е 4е имам карма.


Всичко е на един автор, имаше и още, но реших да не ставам досадна!




Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 11:36 от hey_ya

# 745
  • Мнения: 3 091
Може да ме обвините, че се превземам... ама такава неграмотност е непростима! отврат направо!
как може да четеш други правилно написани постове, да отговаряш  (или отговарияш - взех да се обърквам) и да продължаваш да пишеш шт вместо щ! това не го разбирам!

# 746
  • Мнения: 819
Това наистина е непростимо и бие всички рекорди по неграмотност!Просто нямам думи  #Cussing out Дано авторката да метне едно око на тази тема, барем се светне малко! И като си помисля, че тази жена един ден ще трябва да помага на детето си в училище...нЕмам думи просто! Crazy

# 747
  • Мнения: 1 533
Ламелита, точно това щях да пиша, особено след цитата с уредите. Направо ми идва да тръгна по темите и да ги почвам. Абе как е възможно да станеш сутрин, да си измиеш зъбите, да се облечеш и приведеш в спретнат вид, а да не ти прави впечатление, че си толкоз неграмотен - на моменти просто не мога да разбера на какъв език е написано това! ФАБЕР и била ЦИЯЛАТА КУХНИЯ! Пръц!!!

# 748
  • Мнения: 3 091
Ламелита, точно това щях да пиша, особено след цитата с уредите. Направо ми идва да тръгна по темите и да ги почвам. Абе как е възможно да станеш сутрин, да си измиеш зъбите, да се облечеш и приведеш в спретнат вид, а да не ти прави впечатление, че си толкоз неграмотен - на моменти просто не мога да разбера на какъв език е написано това! ФАБЕР и била ЦИЯЛАТА КУХНИЯ! Пръц!!!
А защо да не ги почваш? тъпото е, че отговарящите на такъв грамотен постинг не правят и грам намек за проблеми с граматиката! и също допускат по една, две грешчици - сигур за цвят.

# 749
  • София
  • Мнения: 1 105
Това наистина е непростимо и бие всички рекорди по неграмотност!Просто нямам думи  #Cussing out Дано авторката да метне едно око на тази тема, барем се светне малко! И като си помисля, че тази жена един ден ще трябва да помага на детето си в училище...нЕмам думи просто! Crazy


Може да се излъже жената ама като види, че става въпрос за правопис интереса й ще отиде по дяволите!

Общи условия

Активация на акаунт