Ниски тонове на бебето в 31седмица

  • 1 927
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Здравейте,мами! В 31 седмица съм и вчера бях на контролен преглед тоновете на малката бяха между 114-120,днес отново отидох и пак бяха същите и ме вкараха в патология. Плацентата не му хареса на лекаря и цял ден вливат и все ниски 115-120-125 и обратно.Имал ли е някой подобен проблем,че ми е доста притеснено.

# 1
  • Мнения: 121
Здравей! Имах същия проблем в тази седмица, а и до като родя, все беше с ниски тонове бебето ми. Много бях притеснена. Всичко беше наред с детето, може би само се роди с по-ниско тегло. Искам да те успокоя, защото знам колко е страшно да лежиш и да мислиш...Вече е почти 3 - годишна моята госпожица.

# 2
  • Мнения: 132
Здравей! Имах същия проблем в тази седмица, а и до като родя, все беше с ниски тонове бебето ми. Много бях притеснена. Всичко беше наред с детето, може би само се роди с по-ниско тегло. Искам да те успокоя, защото знам колко е страшно да лежиш и да мислиш...Вече е почти 3 - годишна моята госпожица.
Ох дано да имам твоя късмет. Как ли не ме плашат в тази болница,нямало да ме пуснат докато не се нормализирали и по цял ден на системи и нищо пак са си ниски... Дано не тръгнат да го вадят преждевременно

# 3
  • Мнения: 121
Не се притеснявай толкова. Среща се често. Както ми казваше моя лекар, светило между другото в тази област - някои бебета са просто по-спокойни...

# 4
  • Мнения: 132
Не се притеснявай толкова. Среща се често. Както ми казваше моя лекар, светило между другото в тази област - някои бебета са просто по-спокойни...
Ами в болницата ми казват че няма как да са толкова ниски и или има сърдечна недостатъчност или плацентата била калцирана и не приемало нужните хранителни вещества.

# 5
  • Мнения: 18 530
Коя е тази болница? Защо не отидеш за второ мнение??

Общи условия

Активация на акаунт