Внимание!!! Слънце!

  • 4 542
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 353
За тези, които още не са разбрали - Крисо спа следобед вкъщи, в леглото си. Качи се на обед, спа следобед, към 6 вечерта слезнаха за последната баня и се качиха. Мазах го на обед, мазах го вечерта. Така, както съм правила години наред, откакто се е родил. Като казах един ден нямах предвид един цял ден на плаж, а само един ден на морето. Както и да е. Насмели, ненасмели - това не е толкова важно. Аз и баща му достатъчно сме притеснени. Пуснах темата не за да потърся успокоение, а просто да ви светна лампичка. Това е!
а стана един въпрос.............  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 2 657
Дано детенце да се оправи бързо Praynig
Знам как се 4увствате Hug

Миналият понеделник и ние бяхме на плаж и въпреки,4е намазах детето обилно леко по4ервеня.Да,ама на ве4ерта стана 4ервен като бужур Embarassed #Cussing outи вдигна темп CryТа два дни беше с висока температура,та едвам успявах да я смъкна единствено като го увивах в 4аршаф с оцет.Само с това се разминахме тогава и слава богу Praynig

п.п.Искам да ви кажа,4е и под 4адър да стоим пак се изгаря Peace

ефекта от нашия плаж с мъжо е,4е изгоряхме като за световно/двамата/ в последствие на което 3 дни и нощи-нито можехме да спим,нито да си търпим дрехите на нас #CrazyМъжа ми се обели на 4 тия ден,а аз в момента запо4вам,като първо ми става на едни малки мехур4ета #Cussing out

# 32
  • Мнения: 6 472
Дара, нямам думи Shocked  Благодаря за предупреждението! От крема ли е, от самото слънце ли е, няма значение - ще имам едно голямо на ум. Между другото за колко голямо дете говорим? Така като те слушам не става въпрос за бебе, което да изгаря при първия слънчев лъч.
Щерката ми е много бяла и ще трябва много да внимаваме вече с това слънце Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 7 112
Дара, дано малчо се възстанови бързо Hug.
Така или иначе си пуснала темата - чие производство е това
(не)слънцезащитно мляко. Аз бих го дала за анализ - 15 фактор не е толкова малък, за да има толкова сериозни поражения newsm78.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Dara, дано бързо заздравее кожата и да не  го боли. Ще изкара едно лято с фланелка.
Но съм изумена от случката, досега Сиси не е горяла а е много бяла. И в друга тема скоро писах,  че съм я водила на плаж по всяко време на деня ...мажа уж и аз...де да знам. Миналото лято прекара една седмица в Хисаря на басейн от 10 до 18 часа, там и обядваха с баща си  и пак нищо...
Уф, ще бъда по внимателна. Tired
Поздрави от мен!

# 35
  • Мнения: 5 370
Тази тема ми дозатвърди намерението ДА НЕ ВЗЕМАМ Станислав на море, защото е наследил бялата кожа на другия род-докато не поотрасне-никакво море!!!
Имам и други причини да го оставя в София, но ще стане оффтопик.
ДАРА-аз не бих те съдила, само пожелавам дребчото по-бързо да с еоправи!! Peace Praynig

# 36
  • Мнения: 7 837
С плаж или без, крема си е задължителен. Децата обожават морето и няма как да бъдат лишени от това удоволствие и когато е с мярка, е добре.
Обаче, слънцето наистина е убийствено. Независимо, 4е ходим на плаж само рано сутрин и мажа Самуил при всяко излизане навън с 50-ти или 70-ти фактор, той е вече със солиден тен  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 3 740
За какво съдене става дума, Дара добронамерено обръща ни внимание върху неприятните изненади, които може да ни донесе слънцето.
Аз съм възмургавка, цял живот съм се пекла без ограничения, но от 5-6 години редовно си правя обриви от слънцето. И децата получават алергична реакция, при това напълно непредсказуема - дали е от слънцето, дали е от водата или храната, никога не успявам да открия. Всеки път се случва при различни условия и на различни деца. Единственото общо е, че е през лятото.
Дара, дано по-скоро се оправи малкия! И да не те плаша, но си имай едно наум за слънчева алергия.

# 38
  • Мнения: 368
Много е уместна тази тема - благодаря на авторката, че я е пуснала! Децата трябва явно нон-стоп да са намазани през лятото, па макар и слънчевите лъчи да не са толкова силни, макар и да не са на плаж, а просто на няколко минутна разходка навън. В това отношение в детската градина на сина ми са безупречни. Още при "първите слънчеви лъчи" през април-май ни напомниха на всички родители да занесем слънцезащитен крем(пяна, спрей и пр.) за да ги мажат като играят навън.

Да пазим дечицата от слънцето винаги през лятото и да не го подценяваме е и моят апел към всички родители!

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Крисо е на 6 години. А крема беше Нивеа. Купих го от аптека. Досега никога не съм имала проблем с Нивеа, а я ползвам от 3 години. Преди това бяхме с Виши и май пак ще се върнем на Виши. Но аз мисля, че не е в крема причината.

# 40
  • Мнения: 3 161
Благодаря за предупреждението - наистина ме уплаши и подсети да взема мерки.

А на детето ти пожелавам бързо възстановяване. Поздрави!

# 41
  • Мнения: 819
Аз не съм чувала за фактор 70 ? На коя фирма е ? До сега сме се мазали само с Бюбхен- фактор 30 за детето и съм много доволна, а тя е много беличка! Днес майка ми ще я води на плаж...доста съм притеснена, ама пак ще я предупредя да я маже хубаво...

# 42
  • Мнения: 5 877
Предполагам, че наистина има сериозни климатични промени.
Наскоро четох статия, че температурите на земята са се повишили безпрецедентно. Арктическите ледове се топят. Наистина не е както преди, бурите и тайфуните също са симптом.
Дара, стискам палци малкият да се оправи по-бързо.

# 43
  • Мнения: 13 512
В това отношение в детската градина на сина ми са безупречни. Още при "първите слънчеви лъчи" през април-май ни напомниха на всички родители да занесем слънцезащитен крем(пяна, спрей и пр.) за да ги мажат като играят навън.

Да пазим дечицата от слънцето винаги през лятото и да не го подценяваме е и моят апел към всички родители!
Тъкмо се зачудих коя ще е тази детска градина, дето ще мажат 30 деца преди всяко  излизане навън,но видях,че живееш в САЩ и се успокоих:-)

# 44
  • Мнения: 1 680
Ужас!
Днес ще строя бабата да не се прави на луда, а да маже децата като ги извежда.

Общи условия

Активация на акаунт