За сродните души, мъжете и децата

  • 7 203
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 529
Любовта на живота и човекът на живота често са различни хора. "Голямата любов деца не ражда". Сродната душа я срещаш, за да опознаеш себе си, да се формираш, да израснеш в мечтите си. Човекът на живота ти се появява, за да ги материализира, за да ги изживееш, като завършен вече човек.

# 61
  • София
  • Мнения: 24 839
Може би при нас да е било по-различно ,но месец след като се срещнахме и заживяхме заедно . На нашите години  и след доста нещастни връзки ,сякаш имахме нужда точно един от друг . С това обяснявам защо не сме губили време. Когато си наясно със себе си и срещнеш човека , за когото си мечтал - защо да протакваш.

И колко време сте заедно?

# 62
  • Мнения: 1 004
И аз на 20 вярвах в сродните души.
Сега знам, че си е любов, уважение и непрестанна грижа за отношенията. Много труд и от двете страни, за да има нормални отношения!
А не е ли точно това, което правят сродните души?

# 63
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
И аз вярвам в сродните души. Но за съжаление, твърде рядко се срещат.

# 64
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 529
И аз вярвам в сродните души. Но за съжаление, твърде рядко се срещат.

По-скоро е за радост. По правило техните истории завършват трагично.

# 65
  • Мнения: 777
Не смятам, че сродната душа има много общо с децата и брака. Сродната душа може да ти е брат/сестра или приятел. Пък съвсем не разбирам защо всички трябва да сме снабдени с деца, но това може би е отделна тема.

# 66
  • Мнения: 10 212
А кой е казал, че "трябва" и че вижда това като "снабденост". Има хора със силни родителски инстинкти и искат да си ги удовлетворят. Нормално и естествено. Иначе и нас нямаше да ни има. 😜

# 67
  • Мнения: 777
А кой е казал, че "трябва" и че вижда това като "снабденост". Има хора със силни родителски инстинкти и искат да си ги удовлетворят. Нормално и естествено. Иначе и нас нямаше да ни има. 😜

Ами темата е такава, аз давам мнение. Жената, пуснала темата, пише: "И ако вярвате и срещнете сродната си душа - не бихте ли пристъпили към по-сериозна крачка бързо? Колко време ви трябваше на вас, за да разберете, че искате да се омъжите/да имате деца с точно този човек?"

Ако мъжът, с когото живея, е сродната ми душа, това не означава задължително, че ще искам деца, нали?
Пък за това, дето нямало да ни има - по-добре, мен ако питаш Grinning. Ама да не се отклоняваме от темата.

# 68
  • Мнения: 10 212
Ааа, как да не ни има - как ще израстват душите тогава... Wink , но това по-добре да си го говорим в тема Астрология, примерно. Simple Smile

Много хора искат да имат деца точно от "сродната им душа", разбираемо, като всъщност имат предвид от "пламъка им близнак", т.е. да настане едно безметежно щастие и хармония, защото те така или иначе от сродна душа имат децата си, дори и когато сродната душа е насилник. Просто това са кармично-разплащателни отношения със сродна душа.

# 69
  • София
  • Мнения: 24 839
Пък съвсем не разбирам защо всички трябва да сме снабдени с деца, но това може би е отделна тема.

Краткият отговор е, защото така сме програмирани от Природата/Създателя и защото така се размножаваме.
И е като с ваксините- колкото повече са "снабдените" с деца, толкова по- сигурно е просъществуването на човешкия род.
Елементарно е.

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 20:22 от absurT

# 70
  • Мнения: 339
Аз вярвам, че човекът до мен е сродната ми душа. Бяхме на 15 г. когато се запознахме, заедно сме от 16 годишни. Той е с три дни по-малък е от мен и понеже сме родени в една болница, се шегуваме, че се знаем още от родилното. 😀
Това е човекът, който ме познава най-добре и ме разбира както никой друг. С него се чувствам спокойна и сигурна, че каквото и да се случи, винаги ще се намери решение. Имали сме лоши периоди, но сме успявали да ги преодолеем.
Сега сме на почти 30 години. Близките ни вече се чудят защо все още нямаме деца, питат ни дали всичко е наред между нас. Искам деца точно от него, но има причина, поради която за съжаление в момента не мога да забременея. Не е свързана със страх от отговорност към друго човешко същество, както повечето хора си мислят.

# 71
  • Мнения: 1 469
Зачудих се - вярвате ли в сродните души? И ако вярвате и срещнете сродната си душа - не бихте ли пристъпили към по-сериозна крачка бързо? Колко време ви трябваше на вас, за да разберете, че искате да се омъжите/да имате деца с точно този човек?

Вярвам в сродните души. Моята я срещнах, когато бях на 15 години. Към по - сериозната крачка, а именно брак, пристъпихме 3 години и половина по - късно. Тъкмо завърших средното си образование и лятото се омъжих.
Сега за децата - бях 11 клас, когато за първи път заговорихме за деца и брак. Искахме първо да завърша средно образование и тогава вече едно по едно ще свършим всичко, за което сме говорили.
Зедно сме вече от 9 години, женени от малко повече от 5 и скоро ще ставаме трима. Всичко, което сме си говорили се случи в даден етап от връзката/брака ни. Не сме бързали за никъде с детето. Казвахме: когато - тогава! И то идва в най - точния момент от живота ни.

Общи условия

Активация на акаунт