Хемороиди Он-клиник или Юнион клиник гр. Варна

  • 2 790
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте извинявам се че отново ви занимавам с тази тема. Търсих и четох в темите, но мненията бяха стари. Та въпросите ми са:
Ходили ли сте във въпросните клиники - Он-клиник и Юнион клиник гр. Варна?
Премахвани ли са ви хемороиди във въпросните клиники?
Моля за мнения и цени.
След премахване на хемороиди появявали ли са се отново?
Благодаря предварително на отзовалите се.

# 1
  • Мнения: 13 809
Темата ще ми е много полезна, затова следя.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Аз също се включвам в тази тема .
Много съм зле и търся мнение .
Напипах случайно при напън отзад едно по-дебело като череша топче .
Много съм притеснена ,а за преглед ми е гадно да си помисля даже .
Слагам ЦИКАТРИДИНА СУПОЗИТОРИИ свещички и се надявам  и се  моля ,да не е нещо сериозно !!!
Някой ако има същия проблем ,моля да сподели !!!
Сега съм решила да ходя на Термовизуална диагностика .

# 3
  • Мнения: 3
Здравейте, току що бях в "Он клиник" Варна и съм изключително възмутена от отношението на лекаря, който така и не се представи. АБСОЛЮТНИ КОЖУДЕРИ. Казах му, че имам външен хемороид, след което той ми обяснява колко била болезнена операцията в продължение на около 5 мин. Преглед нямаше. Думите с ченгел му ги вадех от устата  След това ми каза, че операцията с прегледа щяла да ми струва 400лв, а по телефона ми казаха 200лв
(доста сериозна разлика). След като попитах ми обясни, че това било цена за вътрешен хемороид. Нещо, което пропуснаха да ми кажат по телефона. В крайна сметка се отказах. Преглед както казах нямаше, но пък 5 минутния разговор ми струваше 50лв. Силно препоръчвам да НЕ ПОСЕЩАВАТЕ ТАЗИ "КЛИНИКА"!!!!

# 4
  • Мнения: 6
Здравейте, току що бях в "Он клиник" Варна и съм изключително възмутена от отношението на лекаря, който така и не се представи. АБСОЛЮТНИ КОЖУДЕРИ. Казах му, че имам външен хемороид, след което той ми обяснява колко била болезнена операцията в продължение на около 5 мин. Преглед нямаше. Думите с ченгел му ги вадех от устата  След това ми каза, че операцията с прегледа щяла да ми струва 400лв, а по телефона ми казаха 200лв
(доста сериозна разлика). След като попитах ми обясни, че това било цена за вътрешен хемороид. Нещо, което пропуснаха да ми кажат по телефона. В крайна сметка се отказах. Преглед както казах нямаше, но пък 5 минутния разговор ми струваше 50лв. Силно препоръчвам да НЕ ПОСЕЩАВАТЕ ТАЗИ "КЛИНИКА"!!!!

Съгласна съм и мен така ме прецакаха с 400 лв, а полза нямаше никаква

Общи условия

Активация на акаунт