Говори, доста говори, особено като сме в компания, даже се и харесва на другите Simple Smile Аз понеже цял ден приказвам и обяснявам, като се прибера ми се мълчи Simple Smile Тогаз се цупи и не съм му обръщала внимание. Но при нас всичко е още в началото... Понякога пък не ме включва в неговите занятия, ходи и си прави, каквото си знае... Още го раздава самостоятелно... Което ме дразни, ама търпя, не мога да го накарам да ме усеща, че трябва и мен да ме включи, нали... Макар че често дори казвам какво трябва да се направи, щото докато усетя какво иска да ми намекне с половин дума /понеже е срамежлив иначе/, ще се криворазберем Simple Smile Кога ще тръгваме, ама дали да минем първо през еди къде си или после... Чуденка някаква... Та се налага да нареждам Simple Smile
А и искам да се оплача от това футболното първенство!!!
Отначало си почивах, ама сега ми докривя вече... Е, сега мълчи и гледа хипнотизиран ТВ-то... Вчера и в сряда нямало мачове, ама аз съм имала часове в уч. център и затова нямало да излезем... Отивам да пиша в другата тема - Как влияе световното първенство на...