Гаджето ми е бременно :(©data.bg

  • 3 142
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 622
да, такива таблетки има наистина, приятелката ми лекарка така абортира, без кюртаж, но са скъпи!

И как по-точно тези тб свършват работата на кюретата, а именно да се изстърже (колкото и брутално да звучи е точно така) матката от евентуални остатъци, които могат да доведат до възспаление  Thinking

# 31
Момичета, най-добрият съвет е да му се посочи добър гинеколог, при който да отидат двамата и да разговарят. Това с хапчетата може да стане, но след тях е необходим гинекологичен преглед. Няма смисъл да отидат на преглед след хапчетата и да лъжат гинеколога, че нещо било станало, ама те не разбрали, това може да и коства безплодие. Има начин и с инжекции, обаче процедурата е същата- лекарски контрол.
 С две думи, никакви самоинциативи, ако е необходимо някой от родителите да даде разрешение, може да се ползва и по-голяма сестра или нещо друго, знам ли, болницата си има юрист, а и момичето не е първото.
Вероятно ще и препоръчат разговор с прихолог. А може и разговорът с гинеколога да ги убеди да оставят бебето.

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
да, такива таблетки има наистина, приятелката ми лекарка така абортира, без кюртаж, но са скъпи!

Тия "таблетки" са чиста шарлатанщина.
От гинеколога ми знам, че шарлатаните ти предисват тия хапчета (ест. без да ти дават гаранция) след което хвърляш сумати пари, разбира се без резултат след което даваш още 150-200 лева ако си на частен да ти направи кюртаж.. която и от вас да пита гинеколога си съм 100% сигурна, че ще и бъде обяснено за какви лъжи става въпрос.  #Cussing out
Така, че тия приказки за подони таблетки са като тия от сорта "Пиеш коняк и черен пипер и абортираш.." дрън-дрън  Close

# 33
  • Мнения: 809
Авторът на темата е жена. newsm78 Какво ли цели тогава?

# 34
  • Мнения: 819
Не знам какво цели, но се чудя как може да пуснеш тема и нито веднъж да не публикуваш мнение?

# 35
  • Мнения: 260
И на мен не ми е ясна целта на темата...
Иначе за таблетките без кюртаж, една позната заради такива получи страшно възпаление със срастване и на двете тръби. Сега си осиновиха детенце, да им е живо и здраво, но...не е това въпроса.

# 36
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Аз като добра кака постнах темата в един тийн форум. Да гледат и да се учат от тъпотията на връстниците си. Имаше и готини коментари, макар че четох отгоре отгоре.

# 37
  • Мнения: 819
Аз като добра кака постнах темата в един тийн форум. Да гледат и да се учат от тъпотията на връстниците си. Имаше и готини коментари, макар че четох отгоре отгоре.

 Hug Браво! Добре си направила, там наистина би била по-полезна!

# 38
  • Мнения: 2 180
Не разбрахте ли,че авторката е пуснала линк към тази тема от датата, за да изрази възмущението си /по емотикона съдя/.
А който е чел оригинала от датата, ще види,че темата е пусната по време, когато са давали по Нова репортаж за нещо подобно и някой е решил да поразбуни духовете /както и тук се случи/.
Ай не се втелявайте толкоз.

Общи условия

Активация на акаунт