Виждам, че тук се опитвате да ме петните, без да ме познавате и със сигурност не знаете какви усилия и труд съм положил и полагам, за да помогна за подобряване и възстановяване на здравето на хората в България.Всеки делничен ден приемам пациенти в оздравителен център "Природен лек" в гр. Бургас на ул. Антим №41.Желаещите да проведат онлайн консултация с мен, могат да пишат до info@prirodenlek.bg и да научат точно на коя дата в графика имам свободен час за консултация. Виждам, че тук един човек е писал за събитието във Варна което организирах в х-л Аква на 24.07 тази година.Защо не дойдохте?Нека да видим на коя сметка сте заплатили сумата за консултация и след това къде сте запазили час за консултация?Във фейсбук съществува група, която е наречена "Айдън Мустафов-Мултидисциплинарен подход" (наброява 12 000 души) . Това не е моя група и нямам нищо общо с нея! Докладвах я, но не се взеха никакви мерки! Моята група е "Мултидисциплинарен подход срещу онкологични и автоимунни заболявания" (наброяваща 78 000 души) . Виждам в два коментара тук, че сте публикували моя личен тел. и сте написали "абонат с такъв номер не съществува" .Това противоречи на истината и всеки, който в момента чете, може да позвъни и разбере, че такъв номер съществува! Що се отнася до това дали извършвам търговия, да, от скоро се занимавам с внос и продажба на качествени хранителни добавки (каквито липсваха в България) и мисля да разширя дейността си. Всяка информация, която може да научите от мен е достоверна! Хиляди хора ми се довериха и продължават да ми се доверяват. Хиляди са хората, които се подобряват и оздравяват.Само във втората ми група "ОТВАРА ОТ СТАР ЛУК" (наброяваща 20 000 човека) са стотици жените, които стопиха киста на яйчника и миома на матката!По време на върлуването на щам Делта стотици хора използваха Артемик с голям успех срещу тежко протичащ Ковид-19.Аз го представих за първи път в България на мероприятието "Лечебната сила на Природата срещу Ковид-19" и снабдявах пациентите на десетки лекари в България с Артемик. Стотици са хората, които намалиха размера на туморните образувания на мозъка след прием на Френска лавандула (източник на perillyl-alcohol).Знам, че това не се харесва на някои хора и не са случайни нападките към мен!Какъв ли не са ме наричали хора, които не ме познават и такива, които ме виждат като конкуренция и ненавиждат моите лечебните успехи.Подобни нападки е имало срещу много лечители от миналото.Какво ли не са казвали и писали срещу Мария Требен, която е излекувала хиляди хора.Аз практикувам фитотерапия, основана на научни доказателства, а не на лъжи!Не се занимавам с измами!Това не е в моята природа!Всеки който иска да проведе консултация с мен, може да ме намери в ОЦ Природен лек!Във всеки град в който организирам мероприятие правя десетки безплатни консултации!Тези, които ги правя в моя кабинет са на разумна цена, която ми е необходима, за да посрещна сметките за ток, вода, наем, книги и обучения!За мен една молитва на оздравял човек струва повече от всички материални богатства!