За телефоните без кабел

  • 3 540
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 457
аз започвам да вярвам

# 31
  • Мнения: 13 512
аз започвам да вярвам
Сега може би телефоните са по-добри, с някаква различна честота на работа..съветвай се със специалист.

# 32
  • Мнения: 5 475
Ние имаме  DECT телефон и досега не сме имали проблем!  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 191
при купуването на DECT телефон ВНИМАТЕЛНО четете инструкциите. За да се свърже слушалка към базата, има два начина:
1. Слушалката да се постави на базата - за да ви "хакнат", трябва слушалката да е същия тип като вашата и да са ви проникнали в къщата.
2. Слушалка, намираща се в обхват (50-300 метра от майката) "поисква" регистрация, като трябва да въведе ПИН-а на базата.

Е, при СИМЕНС DECT телефоните стандартния ПИН е ... 0000. Разбира се, може да бъде променен, и е много желателно да си го смените веднага след инсталирането на телефона. Само да не си го забравите...  Laughing Laughing Laughing

# 34
  • Мнения: 7 112
Проблема на големите сметки е, че като полегнеш и като заприказваш ...
Цък – цък – цъкцъкцък ...

# 35
  • Мнения: 13 512
при купуването на DECT телефон ВНИМАТЕЛНО четете инструкциите. За да се свърже слушалка към базата, има два начина:
1. Слушалката да се постави на базата - за да ви "хакнат", трябва слушалката да е същия тип като вашата и да са ви проникнали в къщата.
2. Слушалка, намираща се в обхват (50-300 метра от майката) "поисква" регистрация, като трябва да въведе ПИН-а на базата.

Е, при СИМЕНС DECT телефоните стандартния ПИН е ... 0000. Разбира се, може да бъде променен, и е много желателно да си го смените веднага след инсталирането на телефона. Само да не си го забравите...  Laughing Laughing Laughing


ДА,но това е само с DECT телевоните. А обикновените безжични?Те нямат код,имад някакви променящи се честоти....

# 36
  • София
  • Мнения: 191

ДА,но това е само с DECT телевоните. А обикновените безжични?Те нямат код,имад някакви променящи се честоти....

Зависи от модела на апарата Wink При Cordless Telephony 2 (CT2) по-известните марки - Panasonic, AEG, и т.н. си имат двойна защита на "въздушния интерфейс" - 1. случаен избор на някой от 10 или 25-те канала в честотната лента; 2. по-сериозно кодиране на речта в съответния канал.

Все пак за предпочитане са DECT-овете, особено като вече цените почват от 39 лева Wink поради цифровото кодиране в радиоинтерфейса и възможността за "роуминг" и безплатен интерком между 2 и повече слушалки.

# 37
  • Мнения: 5 539
Аз лчно съм го правиа преди 10-на години. Преместихме се в нов апартамент и още нямахме телефон/пост/.Имахме апарат,който беше включен само в ел.мрежата .Докато един ден не установихме,че имаме сигнал  до прозореца на хола...и си поговорихме,де...само дето не можеха да ни търсят Laughing Embarassed

Еми браво на вас! Големи сте тарикати  bouquet

# 38
  • Мнения: 13 512
Аз лчно съм го правиа преди 10-на години. Преместихме се в нов апартамент и още нямахме телефон/пост/.Имахме апарат,който беше включен само в ел.мрежата .Докато един ден не установихме,че имаме сигнал  до прозореца на хола...и си поговорихме,де...само дето не можеха да ни търсят Laughing Embarassed

Еми браво на вас! Големи сте тарикати  bouquet
Еми случайно стана.....но на нас след няколко дни ни прекараха телефон и тогава кой за чия сметка е говорил-не е било ясно

# 39
  • София
  • Мнения: 8 283

ДА,но това е само с DECT телевоните. А обикновените безжични?Те нямат код,имад някакви променящи се честоти....

Зависи от модела на апарата Wink При Cordless Telephony 2 (CT2) по-известните марки - Panasonic, AEG, и т.н. си имат двойна защита на "въздушния интерфейс" - 1. случаен избор на някой от 10 или 25-те канала в честотната лента; 2. по-сериозно кодиране на речта в съответния канал. ....

е да ам тез неща няма да те спазят ако някой има същата "радиостанция" Simple Smile
"-" на тези телефони са батерите, за DECTa още не мога да се изкажа "компетентно", тъй като няма и 2 г да го ползваме

# 40
  • София
  • Мнения: 191
е да ам тез неща няма да те спазят ако някой има същата "радиостанция" Simple Smile
"-" на тези телефони са батерите, за DECTa още не мога да се изкажа "компетентно", тъй като няма и 2 г да го ползваме

Е, идеята при по-известните марки е, че кодирането между базата и ЕДИНСТВЕНАТА й слушалка е уникално между например 10,000,000 кода... Доста е сигурно все пак. Батериите на апаратите карат по 2-3 години, и са под 10 лева.

# 41
  • Мнения: 3 457
аз започвам да вярвам
Сега може би телефоните са по-добри, с някаква различна честота на работа..съветвай се със специалист.
моят е панасоник КХ-А143ЕХW newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 8 283
е да ам тез неща няма да те спазят ако някой има същата "радиостанция" Simple Smile
"-" на тези телефони са батерите, за DECTa още не мога да се изкажа "компетентно", тъй като няма и 2 г да го ползваме

Е, идеята при по-известните марки е, че кодирането между базата и ЕДИНСТВЕНАТА й слушалка е уникално между например 10,000,000 кода... Доста е сигурно все пак. Батериите на апаратите карат по 2-3 години, и са под 10 лева.

Е ти си като истински търговец Simple Smile
ама случвало ти се е да погледнеш 2 еднакви телфона (един тип на модела) отвътре да видиш колко са разлини, т.е. колко части са спестени от по-новия Simple Smile... коментирам известна марка - PANASONIC, все пак всичко се прави с жълти ръчички и ако изкарва при теста без някоя друга защита защита защо да не ги спестим
... а уникалност на кода от 10,000,000  newsm78 как да ти кажа, никой няма да си даде този труд Simple Smile

# 43
  • Мнения: 9 709
И нашия е стар модел Панасоник, ползваме го от 2001 г. Сменихме 2 жилища оттогава, но не сме имали подобен проблем. С новите модели мисля, че е още по трудно да стане. Това с тока е вярно, затова имаме и един обикновен за всеки случай.

# 44
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
То и без да е безжичен, пак може някой да се прикачи към телефония ви пост. Ние сме с Панасоник и до сега не сме плащали безумни сметки.

Общи условия

Активация на акаунт