3 месечно бебе почина поради лекарска грешка

  • 6 043
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 315
Горкото детенце Sad! Просто ужас!

# 46
  • София
  • Мнения: 2 901
Аз пък не мога да си представя, как лекарят ще ме изгони от кабинета...
 ще правят нещо, без да ги попитам, какво точно ще бъде - това не е инжекция, това е разрязване! Как без упойка, какви ще са последствията, ами рисковете? И как така кръвта няма да спира, а аз сляпо ще вярвам, че единствената ни причина да се върнем в болницата е да вдигне температура!

И аз съм на мнение, че родителите са можели да реагират по- адекватно  Peace

Точно това имах предвид, а това не е манипулация, която задължително изключва присъствието на родител! Мен винаги много ме учудва, когато педито ме пита на имунизация "Кой ще държи малката? По-добре не ти!" - как няма да съм аз! Кой друг по-добре от мен!

# 47
  • Мнения: 185
Съжалявам, че ви раzстроих, но такива са фактите. Тепърва ще се раzследва кой, какво и как е трябвало да направи.         Нелепо е просто....

# 48
  • Мнения: 7 474
`Ще дават в новините по Нова репортож! Peace

# 49
  • Мнения: 7 186
Интересно ми е как така са пуснали 3 месечно бебе с дренаж /доколкото разбрах нещо такова са правили/ и превръзка вкъщи! Shocked Пълен абсурд!
Комбинация от некадърен лекар и безотговорни родители е ясно докъде може да доведе, жалко че се е стигнало до най- лошото. Sad

# 50
  • Мнения: 5 370
Интересно ми е как така са пуснали 3 месечно бебе с дренаж /доколкото разбрах нещо такова са правили/ и превръзка вкъщи! Shocked Пълен абсурд!
Комбинация от некадърен лекар и безотговорни родители е ясно докъде може да доведе, жалко че се е стигнало до най- лошото. Sad
За жалост, май си права. Confused
Когато Станито вдигна над 39, аз обиколих 3 болници, докато попадна в педиатрията..... това посред нощ и не се успокоих, докато не спадна.....и в Пирогов даже ги вдигнах, само дето там приемали травматологични случаи, та....не мога да си представя, че на детето ми ще изтича кръвта и аз ще стоя спокойна????!!!!!!! И ще чакам да вдигне Т?
Че те от там дотук да го бяха докарали-сигурно щеше да е живо!!!! Cry
Много ми е мъчно.......... Cry

# 51
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Повдига ми се.  Sick

# 52
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Милата рожбичка ! Толкова беззащитна... Cry Cry Cry
Аз никога не бих излязла от кабинета, още по-малко пък бих разрешила така касапски даму срежат нещо без упойка. Само това, че е казал майката да излезе, означава, че се готви да направи нещо ужасно.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Синътми като си счупи ръката,докторът искаше да изляза, но аз неее. Тук, ще си го гушкам, колкотои да го боли, искам да съм до него. Иска ми се да го гушкам в такива моменти. Twisted Evil

# 53
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Мисля, че в случая е крайно да се каже безотговорни родители. Не всеки има достатъчно здравна култура има хора, които сляпо се доверяват на лекарите - така както е било в миналото. На кой от нашите баби, че и майки е идвало на ум да оспорят лекарско мнение. Наистина ти ще постъпиш така сега защото четеш, виждаш, слушаш какво ли не, но не всички хора са такива. Лекарите са за е..., защото превърнаха професията си в търговия.

О, не е така. Аз бих потърсила и друго мнение. НЯма значение колко е късно и в кой край на географията съм. Ако трябва веднага ще взема пари от някой и ще тръгна за друг град. За мен също е безотговорно, та това не е била една превръзка- всичките са се напоявали с кръв. Shocked Как така са чакали да му изтече кръвта. Ужас. Дано никога не изпадам в подобна ситуация, че не знам паниката до какво ще ме доведе- може да си загубя разсъдъка. Thinking   

# 54
  • Мнения: 294
Да не дава Господ никому!!! Praynig

# 55
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Лелееее, божееееее, сега слушах по новините на БТВ, лекарите обсъждали вероятността детето да е имало проблем със съсирването на кръвта. Какви са тия хора, откъде ще прелеят вода, само и само да изкарат лекаря невинен.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
А родителите изглеждаха малко простовати хора ( в добрия смисъл), от тези дето имат доверие на лекарите, та може и затова да са се прибрали в къщи с детето.   

# 56
  • Мнения: 326
Ако сме в цивилизована държава на този "лекар" ще му дадат поради лекарска небрежност поне 8-10 години и ще му отнемат правото да практикува завинаги..

# 57
  • Мнения: 5 140
Нямам думи направо.
Каква е тази немърливост и некадърност, егати...
Горката душичка как се е мъчила от болка....да почива в мир. Cry

# 58
  • Мнения: 1 632
Кой позволява на тези лекари да дишат от нашият ваздух!!!!!!!!!

# 59
  • Мнения: 379
Ужас.
Тези лекари са за убиване #2gunfire, бавно и мъчително
Кой позволява на тези лекари да дишат от нашият ваздух!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт