3 месечно бебе почина поради лекарска грешка

  • 6 041
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 31
 Статия от вчера
 С надеждата въпросния доктор да я прочете...

# 76
  • Мнения: 42
някой знае ли в крайна сметка какво стана? Има ли вече някакво решение на комисията?

# 77
  • Мнения: 11 607
Мами, прочетох ви писмото по електронната поща във в-к Струма! Всеки ден има нещо за този случай!Единствено пише,че се удължава срока на проверката за да се разследва максимално точно смъртта на момченцето! Ще има 2 комисии,които трябва да работят до края на седмицата!

Ох, ако знаете колко често в Благоевград има смърт на новородени, просто не е за вярване!!!!!!!! Скоро имаше и на родилка смърт ...... Трагедия Sad Sad Sad

# 78
  • Мнения: 1 004
Не мога да си представя какво е било на близките да гледат как на детето му изтича кръвта и как не спира да плаче жално. Това е най-тъжната картина в този свят да гледаш едно бебе да плаче от болка, вместо да му се радваш как сладко си спи в легълцето. Като си помисля това и мога да седя и плача часове.

А лекарите винаги почват много да мислят, когато каруцата се преобърне. Как може млад специалист да е оставен сам..Аз ако съм на неговото място ще се откажа от професията си и това дете ще ми тежи цял живот. Той явно няма деца и изобщо не разбира болката. Та това е живот, не някакъв макет, на който да се учиш.
 newsm45 smile3514
И като си помисля, че всички от областта тичат в Бл-град, уж за по-големи специалисти Shocked

# 79
  • Мнения: 35 973
не мога да повярвам! и това са лекари! нямат капка човещина в себе си!

# 80
  • Мнения: 42
На мен ми е много интересно колко от Вас ако нещо сгафят в работата си - някаква сериозна грешка, да се изтрие важна информация, да преведат пари някъде другаде, да загубят важен документ и от този род, ще останат на работа? Дали шефовете ще бъдат така толерантни да ни оставят на работа - познайте ? Ща хвърчим като тапи от шампанско, ако причиним някаква вреда на фирмите, в които работим? Никой няма да се занимава с разследване има инцидент ти си го причинил - вън. А сега какво става с лекарите, на които се доказва, че са допуснали грешка и човека си е отишъл. Няма значение бебе, стар човек - един човешки живот приключва поради грешка? Кой дава гаранция, че пак няма да се допусне грешка? Или както се казва гаранция - франция. Само, че това не са чушки и домати , а хора.......... Аз нямам думи.........

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 5 670
Че е виновен доктора е виновен, ама не разбирам как ще му тече цял ден кръв и няма да идат при друг лекар или пък направо в спешното. newsm78 Чудя се и не разбирам. Това е 3 месечно бебе. Аз неразбирам цял ден ли е текла раната или просто изведнъж се е получил кръвоизлив и не са реагирали от бърза помощ на време?

# 82
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Кой е написал тая статия от името на форума, без да се допита до всички? Щото на мен лично нито стила, нито езика ми допаднаха, макар че като цяло съм съгласна с написаното...
И изобщо  когато се пише нещо "от името на форума" не може ли първо да се постне тук, да се види колко души от тоя форум одобряват статията и колко не...
Съжалявам ако ви се струва, че изпадам в подробности, не подценявам трагедията, говоря за принципни неща...
Ще бъда благодарна на авторката ако се представи!

# 83
  • София
  • Мнения: 4 867
Зъхи, същото се запитах и аз  newsm78
Кой и защо е изразил мнението ми без дори да провери какво е то?
И как се пише от името на цял форум?

# 84
  • Мнения: 42
хайде сега да го сдъвчим Twisted Evil

# 85
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
хайде сега да го сдъвчим Twisted Evil

Не става въпрос за това...  Rolling Eyes Както казах - въпросът е принципен. Утре може някой по същия метод да пусне статия от името на форума, че искаме да сваляме правителството (то не че не е за сваляне де Mr. Green)...
Има си правила за такива неща... Може би ще е добре и Mamma да се включи с мнение...

# 86
  • Мнения: 6 323
Абсолютно права е Зъхи!
И не става въпрос за това дали подкрепяме или не написаното в случая.
Става въпрос за принципно положение.

Когато се говори от името на "всички" от някаква група (или поне от името на болшинството) е добре те да бъдат информирани и нещата да бъдат съгласувани, а когато се говори от името на БГ-Мамма е хубаво и аз да знам:

1. защото БГ-Мамма е запазена марка и знак
2. защото аз нося отговорност за това



Предупреждавайте за такива инициативи.
Не са лоши, но поне информирайте за това предварително и искайте някакво съгласуване.
Почти всички медии, разни институции и фирми знаят координатите ми и ме търсят в случай на проблем или възникнали въпроси/конфликти...

Утре някой може да напише нещо от името на БГ-Мамма, което нито да съвпада с моето мнение, нито с мнението на потребителите, а недай си Боже да е нещо по-сериозно - познайте кого ще търсят за подвеждане под отговорност.

"После иди, че доказвай, че нямаш сестра...." (репликата е от стар виц, в случай, че някой не го знае)

# 87
  • Мнения: 11 607
В публикуваното писмо се казва,че мамите от форума държат да бъдат периодично осведомявани за развитието на проблема от в-к Струма...... и да се поддържа постоянна кореспонденция между мамите и вестника по този случай!!!

# 88
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Солидарна съм с мнението на Зъхи и  Mamma. Който иска да пише от името на форума нека първо да го публикува тук. Не може да се говори от името на толкова много хора - вярно, че в случая каузата е благородна, но въпросът е принципен.
О-хо, вече имаме и проверка на правописа, затова ли за минути изчезна форума?

# 89
  • Мнения: 22 963
Абсолютно права е Зъхи!
И не става въпрос за това дали подкрепяме или не написаното в случая.
Става въпрос за принципно положение.

Когато се говори от името на "всички" от някаква група (или поне от името на болшинството) е добре те да бъдат информирани и нещата да бъдат съгласувани, а когато се говори от името на БГ-Мамма е хубаво и аз да знам:

1. защото БГ-Мамма е запазена марка и знак
2. защото аз нося отговорност за това



Предупреждавайте за такива инициативи.
Не са лоши, но поне информирайте за това предварително и искайте някакво съгласуване.
Почти всички медии, разни институции и фирми знаят координатите ми и ме търсят в случай на проблем или възникнали въпроси/конфликти...

Утре някой може да напише нещо от името на БГ-Мамма, което нито да съвпада с моето мнение, нито с мнението на потребителите, а недай си Боже да е нещо по-сериозно - познайте кого ще търсят за подвеждане под отговорност.

"После иди, че доказвай, че нямаш сестра...." (репликата е от стар виц, в случай, че някой не го знае)
Подкрепям

Общи условия

Активация на акаунт