АВГУСТинчетата са си добре, защото са с мама на море

  • 10 394
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 903
Диди, честита количка. Аз вече съм с Чиполино Туини и съм много доволна (ако не падаха задните колела щях да съм още по-доволна, но........  Joy) Влиза с асансьора и е сравнително лека и лесна за управление. Тази вашата лятна я видях, но доста тежичка ми се видя, пък и варианта за асансьора с нея отпада... Иначе доста се чудих.
Desi аз до колкото знам са еднакви на тегло и ширина с твоята. А за асансьора си зависи от самия асансьор, нашият е доста малък #Cussing out #2gunfire Аз до сега бях с чиполино туини ама стар модел и беше много тежка. Предимството на лятната е  че се сгъва и на ширина, а туинито не и остава доста голяма и не ми влизаше във багажника на доста коли. А ти с каква беше до сега?
Вчера излизах и се чудя, защо толкова време търпях и не си я купих по-рано. Скоро ще има снимки, защото вчера много бързах и не направих.

# 61
  • Мнения: 1 000
УТРЕ……1 ЮЛИ Протести за детските и майчинството в София, Пловдив, Варна, Бургас, Плевен, Пазарджик
СОФИЯ - Начало 10.00 часа, фонтана пред Президенството, крайна точка Парламента - 12 часа. Молим присъстващите да носят снимки на децата си или собствени ако са бъдещи майки. Ще се направи постер с тези снимки и други качени в интернет. Постерът ще бъде оставен пред парламента.
ПЛОВДИВ - Начало 10:00 часа на пл."Съединение", шествието ще мине по Главната улица и ще завършим на пл. "Централен" в 12:00 часа.
ВАРНА - 10.00 часа, на Входа на Морската градина.
БУРГАС - 10.00 часа, Пантеона в Морската градина.
ПЛЕВЕН - 10.00 до 12.00 ч. Маршрут - театър "Иван Радоев" по Главната улица до трибуната пред мавзолея - костница "Св Георги Победоносец".
ПАЗАРДЖИК - 10.00 до 12.00 часа. Площад Константин Величков (Тортата)
Да се запознаем и да се поразходим заедно..Молим майките от всички градове и тези който не могат да присъстват на протеста в София за снимки на вашите деца. Изпращайте ги от ТУК >> http://www.visx-develop.info/first_july/ 
Благодарим за подкрепата !
Инициативен комитет на Настоящите и бъдещи български майки.

# 62
  • София
  • Мнения: 3 733
Здравейте момичета- сори ама не успях да дойда Cry- както ви казах трябваше до обяд да пазя Ники- майка е на Владая а др. му баба се прибра от работа в 14ч.
За капак снощи се обадиха от работата ми да съм отишла спешно днес към 10ч- за някакви документи да ме питат- абе тия луди ли са - от година ме няма на работа ,как да си спомня- ама баш шефа ме помоли и....натоварих ги и двамата в колата и там -поне е блисо- на Електроника- заплаших Ники че ако не слуша ще го оставя там сам и няма да го возя и той слуша милия- има ми още мааалко страх
Свърших работата- поне се сетих за това което ме питаха- не съм съвсев изкукала още #Crazy,постояхме там- диванетата обърнаха офиса- ама нали им се обръща внимание...
Ами това е - исках да дойда и ако не беше това с работата се бях навила и с Ники да дойда ама пусти късмет- дано сте искарали готино- че е страашна жега ooooh!
Другия път- ИДВАМ
ЧАО- ОТИВАМ ДА СИ ПОЛЕГНА ПРИ ВАЛЕТО ПОНЕ ДА ПОЧИНА

# 63
  • Мнения: 191
Здравейте момичета
от доста време не съм писала, а и за съжаление нямам време да ви изчета.
Да се пооплача, на Вихрен му откриха херния и щяха да го оперират, но са му лоши изследванията и отложиха операцията за септември.
Все още няма зъби, остана ли още някой беззъб?
Иначе си се гледаме сами, таткото ни замина за 6 месеца и ми идва малко нанагорно, особено с недоспиването.

Решили ли сте какво ще правите за първия рожден ден? Ако сте обсъждали, кажете да прочета назад.


# 64
  • Мнения: 464
Ето ме и мене - прибрах се, къпахме се двете с беба мноого дълго с хладна вода, ханпахме и вече сме готови за нови разходки;)

Да споделя за срещата - много беше хубаво (но аз и друго не съм очаквала;)). Събрахме се в парка,после отидохме до Ментов носорог - детски клуб наблизо. Там отвън имаше заградено място с дървени пейки и маси. Там с подръчни средства -сенници за кола, дъждобрани, чаршафи и пелени, опънахме детската площадка на тревата. Изсипахме и играчки и стана голяма веселба newsm68 За съжаление снимките бледнеят пред това което беше Wink
Единственото гадно нещо беше жегата на връщане в колата, но някак си го преживяхме..

Ето ви снимки, а аз отивам да готвя супа за малечка, че и ние днес сме в санитарен полуден.

HoneyB , много гадно това за хернията, но пък след операцията бебчо ще се оправи и дано нямате повече здравословни проблеми. За беззъбието не се притеснявайте - на моя приятелка на сина й, първите зъбки му излязаха на 1г. 3 дена.

За РД на беба още мисля, но ще го празнуваме в някой детски клуб.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 439
Как се справяте с обривите от жегата. Ние сме със ситни пъпчици по цялото тяло и стават все пове4е. Чудя се дали слънцезащитния крем не дразни кожата допълнително?

Бъдете здрави и усмихнати  bouquet

# 66
  • Мнения: 179
Здравейте  Grinning                                                                                                                                                   
Честито на месечковците! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
                         
Честито на именничките!  bouquet  bouquet  bouquet
                                                                                                                                                       
DidiP,честита ви количка и чакаме снимчици на сладуранките  Grinning
                   
Gigi,много хубави снимки от морето  Grinning чак се размечтах и аз да съм на море.Май тази година ще се разминем и с почивката на вилата  Sad,татито имат много работа във фирмата и не го пускат отпуска  Sad надявам се поне за 3-4 дена да го пуснат.
                         
Дидка,големи сладурковци са всички бебоци Heart Eyes като гледам снимките сте си изкарали страхотно  Laughing
                                                                                                                 
Tess,дано Кари се оправи бързо  Praynig
 
HoneyB,много гадно,дано след операцията се оправите бързо  Praynig
                                                               
Вчера с Алкес бяхме на сбор в Лясковец,изкарахме си страхотно,разходихме се по сергиите,возихме се с Алекс на една въртележка и много и хареса  Laughing като слязохме се разпищя за още,но мама лоша и не я повози пак Wink За съжаление забравих фотоапарата в къщи и нямаме снимчици  Sad
           
Лека нощ и сладки сънища!

# 67
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
soleil, прости ми ако считаш за неуместно  включването ми  по запитването ти, но мога да ти споделя моя опит. Ого (бандтитът, чиято майка съм аз) няма никакъв обрив. Обаче аз го държа изключително гол - без чорапи ( защото ги събува, независимо колко е студено), без шапка, без връхна дреха....Обикновено е по боди само и спи НЕзавит. Нощем спим на течение в къщи и понеже Ого-Фого е между нас на спалнята и тук важи поговорката " от два стола - та на земята", та и нощем си спи незавит. С други думи - дръж детето на по-хладничко и гарантирано няма да има обрив. Дадох ти горния пример, за да видиш, че детенце на тази възраст не се разболява толкова лесно, напротив - хладното му понася изключително добре. ДАНО ДА ИМАТЕ УСПЕХ   bouquet  bouquet  bouquet


ДИДКА, ИРКА, СЪНИЛИ, ДЕСИ, ЛАНА, ДЖИДЖИ, една бременна бъдеща мама...дано да не пропускам някой (Асето си я пропускам умишлено, че си ни е главна Юлска героиня), благодаря ви за веселия обед! Толкова прекрасни мигове изкарах с вас, че ми се сториха нещо кратко. ИСКАМ ПАК   bouquet
Инак, ето какво ми засне скромното телефонче:






# 68
  • Мнения: 1 190
Здравейте, здравейте

вие си правите срещички, ами чудесно.

Днес обаче и ние със Зузи си направихме срещичка, която беше пълна изненада за нея. Е, верно, че беше кратка, обаче пък за сметка на това много приятна.
С две думи, със съпругът ми решихме да се качим на мотора и да се разходим до Смолян. А какви красоти са до там Heart Eyes ....., страхотно беше Hug

Дидка не ми се отваря бгфото-то, аман вече от него Sick

Лягам, че съм гроги Sunglasses

Хайде лека Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 10 031
И аз не мога да видя снимките...аман от това бгфото.

Лио, за нас беше истинско удоволствие да видим малкия Огън! Ама момичета давайте малко по-смело - все сме си един и същ състав.

Днес по-късно чакайте снимки и от мен.

Последна редакция: сб, 01 юли 2006, 22:42 от Lana

# 70
  • Мнения: 1 817
Срещичката вчера беше наистина много готина. А сладурковците бяха страхотни на чершафите.
Ще се радвам да имаме повечко такива срещи и с повечко мами.
Лана е права, че все сме си едни и същи, не че ни е скучно, но ще е още по-хубаво ако се присъединят повечко мами с малки мишоци.
Ние пък да се похвалим имаме си нова лятна количка Хаук, снимки по-нататък че сега съм се лакирала  Sunglasses

# 71
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Привет  Hug
Браво за срещичката, страхотни снимки  Heart Eyes обаче, както вече е споменала Toni4ka и ние си направихме срещичка. Вярно, че беше изненада, но много прятна. Те са много много готино семейство  Heart Eyes Дойдоха с един невероятен моторSimple Smile  Засега ще простим на страхотните мама и тати, но следващия път искаме и Вили  Praynig Heart Eyes
Досега нямах интернет, че тука има силни бури и гръмотевици от снощи  Confused
От седмица Таско ни побърква, изкара 5 зъба  Shocked, милото направо се измъчи, вече има 8, 5-тте едва се виждат, но важното е, че вече драскат  Whistling Дано тази вечер спи спокойно, че ще го пази свеки  Crazy
Gigi честита ви нова количка  Hug

# 72
  • Мнения: 464
Специално за невиждащите Бгфото, си направих регистрация в Снимка.бг и качих отново снимките -

Честито на вчерашните месечковци!

В тая връзка се сещам за Кика - завърна ли се, и да се разпише тука Crazy

Тоничка, хубаво е че сте се видяли със Зузи - аз много харесвам Смолян и този край и се надявам зимата да отидем там на почивка и да се запозная на живо с нея и Таско  Hug

Честити колички на Диди и Гери - със здраве да си ги карате, момичета и да не се развалят.

Lioness , и твоите снимки са супер - веднага си ги свалих Peace

Да ви се похваля - снощи ходихме в Симеоново на гости на едни приятели и си направихме супер събиране, барбекю, биричка и т.н. За първи път оставих Алекс за толкова време, при това вечер. Била е много послушна, изпила си е шишето с АМ което й бях оставила и си е заспала като бебе Wink Като се прибрахме към 1.30ч., се качих до майка ми, взех си бебето и въобще не разбра че сме я местили - така дълбоко спеше, та чак до сутринта.
Чувствам се освежена и заредена със сили, и мисля поне веднъж седмично да правим такива събирания

Лек ден от мен, ние се оправяме и излизаме на разходка.

# 73
  • Мнения: 1 190

.....
В тая връзка се сещам за Кика - завърна ли се, и да се разпише тука Crazy

.....

Последния път каза, че ще бъдат тук горе-долу до 10.7.

# 74
  • Мнения: 1 190
Иии Зузи недей да ни хвалиш толкова, чак ме хвана срам Blush Wink
...Ами много хубаво, отивате си на разходка, а тук днес е едно облачно и превалява от време на време Confused
Ако знаете вчера Вили как ми изкара акъла, бях я хванала на две плитчици и косичката, която е отзад с две фибички да не се изпотява, гледам аз по едно време едната фибичка я няма, помислих си, че е поредната полетяла на някъде. По едно време идва мъжът ми и я взима и Вили прави няколко позива за повръщане и гледаме двамата нещо синичко излиза от устата й Shocked - фибата Crazy  ooooh!, та така нашата госпожица решила да пробва дали става за ядене Whistling

Ооо дъжда спря, дано да не вали повече Praynig

Приятен ден Hug

Общи условия

Активация на акаунт