Въпрос за Стрептококите

  • 3 956
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Защо ако не е тайна? Мисля, че можем да поспорим по този въпрос

нямам никакво желание за спор  bouquet

# 31
  • Мнения: 513
Нямам намерение нещо да се карам, но прочитайки проблема ти който почти / да не кажа напълно/ повтаря нашия тогавашен проблем исках само да ти помогна, е друг е проблема ако не приемаш хомеопатията, но аз бях изпаднала тогава в пълно безсилие, когато и двете деца ги тъпчех с антибиотици, а резултатът никакъв /както е сега междувпрочем и при теб/и реших да пробвам всичко стига да им помогна. На много хора съм го препоръчала и и са намерили полза. Но все пак ти си решаваш, съвсем нямам намерение да ти налагам мнението си просто под спор исках да ти приведа още примери за да те убедя.

# 32
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
не се притеснявай  bouquet
има само една малка подробност - моето дете не се тъпче с антибиотици
Поздрави  bouquet Grinning

# 33
  • Мнения: 513
Пак препрочетох писмотго ти и ако на пиенето на  най- силния антибиотик  Аугментин му казваш непиене на антибиотик здраве му кажи, ние даже го пиехме през 20 дена близо 4 месеца, и забравих да кажа че преди лечението с хомеопатия на 2,5 годишна възраст махнахме и третата сливица и резултата беше само 1 месец спокойствие и отново старата песен на нов глас, след три месеца сливицата пак порасна/съжелявам , че мъчих детето си с такава операция и нея препоръчвам на никого/ . Освен това ще ти кажа , че  лекарят уши, нос ,гърло който ни препоръча и извърши операцията тогава вече от две години се преориентира към хомеопатията.

# 34
  • Мнения: 513
 Thinking Пак препрочетох писмото ти и ако на пиенето на  най- силния антибиотик  Аугментин му казваш непиене на антибиотик здраве му кажи, ние даже го пиехме през 20 дена близо 4 месеца, и забравих да кажа че преди лечението с хомеопатия на 2,5 годишна възраст махнахме и третата сливица и резултата беше само 1 месец спокойствие и отново старата песен на нов глас, след три месеца сливицата пак порасна/съжелявам , че мъчих детето си с такава операция и нея препоръчвам на никого/ . Освен това ще ти кажа , че  лекарят уши, нос ,гърло който ни препоръча и извърши операцията тогава вече от две години се преориентира към хомеопатията. Peace

# 35
  • Мнения: 513
Извинявам се за повторението, но нещо имам проблем с Интернет връзката

# 36
  • Мнения: 826


        Някой разбра ли нещо за споменатата по-горе ваксина?

Моми4ета,ваксината която ви трябва е:
Pneumococcal Conjugate Vaccine(PCV).
При нас е задължителна.
Приема за деца под две годинки е на 2,4,6 и м/у 12-15м.
За деца от 2-5г. броят на дозите се определя по преценка на лекаря!
Успех!  bouquet

# 37
  • Мнения: 4 915
Или Превнар? По записките ми от написаното за ваксините, съм си копирала следното: "Превнар е ваксина срещу пневмокок".

Streptococcus pneumonia нали е пневмокок?  Thinking


PCV също е такава ваксина, но май в България може да се намери Превнар?...Малко съм объркана...  Rolling Eyes

# 38
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Или Превнар? По записките ми от написаното за ваксините, съм си копирала следното: "Превнар е ваксина срещу пневмокок".

Streptococcus pneumonia нали е пневмокок?  Thinking


PCV също е такава ваксина, но май в България може да се намери Превнар?...Малко съм объркана...  Rolling Eyes

Free Soul в България няма Превнар,може да се купи  от някоя близка страна и да се донесе с хладилна чанта, това  разбира се,ако имаш някои познат, който да пътува и да ти я достави.Аз намам такъв иначе бих я купила за малкия Cry

# 39
  • Мнения: 826
Или Превнар? По записките ми от написаното за ваксините, съм си копирала следното: "Превнар е ваксина срещу пневмокок".

Streptococcus pneumonia нали е пневмокок?  Thinking


PCV също е такава ваксина, но май в България може да се намери Превнар?...Малко съм объркана...  Rolling Eyes


Превнар-ПСВ  една и съща.

# 40
  • Мнения: 4 915
Благодаря ви за поясненията.   bouquet
След 2-годишната възраст на Мариела, ще я поръчаме да ни я донесат от чужбина.

# 41
  • Мнения: 826
Всъщност не е нужно да 4акате до 2г.
За деца от 12-23м.  се слагат две дози с 8 седми4на пауза м/у тях.

# 42
  • Мнения: 131
Да се похваля, че нямаме вече Стрептококи. Минали са му на детето , като направи един курс с Аугементин . Днес взех изледванията , на който показва , че няма вече бактерия. Много съм радостна и реших да споделя с вас.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 783
Вкъщи сме много доволни от Респивакс - това е българска ваксина на хапчета, пие се два пъти в годината, - пролет и есен, по схема. Има я и за възрастни, и за деца.  Peace и успех на всички в борбата с гадните хреми!!

# 44
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Да се похваля, че нямаме вече Стрептококи. Минали са му на детето , като направи един курс с Аугементин . Днес взех изледванията , на който показва , че няма вече бактерия. Много съм радостна и реших да споделя с вас.

Хей, не съм забравила за вас, имам инцудентни нет и пиша.
Много се радвам за вас Heart Eyes
На нас днес ни взеха пак секрети, та да видим.
Иначе сме доста по-добре от преди.

Общи условия

Активация на акаунт