"Планета Прима 2006"

  • 4 890
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 697
Цитат
благодарим ти шехина,че ни помогна да се осъзнаем..вече имам билети за всеки град, в който ще има концерт до края на турнето..
и шехина,поздрав от един "псевдо фен" на депеш с парчето на руслан мъйнов - "тъпа овца"..
ше се видим на стадЬОна..ади!

Наистина забавно е това, че все пак думите ми наистина стигнаха точния човек, както и предполагах, все някой ще се припознае в тях, макар че не бе визиран никой конкретно Thinking. Защо се случва това - може да прецените сами...Безсъзнателно, може би?...И все пак - отговорът ми, и на една група от 1982 г. (оставям да се сетите сами коя е тази група) е...:

What can I say
I don't want to play anymore
What can I say
I'm heading for the door
I can't stand this emotional violence
Leave in silence
Leave in silence


Понякога освен да се тупаме в гърдите, че сме нечии поклонници, е добре и да чуем това, което песните ни казват и това, на което ни учат. smile3506

# 91
  • Мнения: 147
Да, задължително! Миналата година във Варна беше Суперррррр, а тази ще заснемат концерта от там и дано тая година да има повече хора от миналата- 22 000 е няма да се  достигне Пловдив но пак ще е много яко  newsm44

# 92
  • Мнения: 948
И на предните им турнета не съм ходила, и на това няма да отида. Wink

# 93
  • Мнения: 6 417
Цитат
4ак сега виждам,4е поста ми е предизвикал размирици  Wink
Шехина,ДепешМод слушам от тринайсет годишна.Това,4е в днешно време музиката им неминава за комерсиална,незна4и,4е нямат фенове.Абе,трябва да си израстнала с техните песни,ина4е няма да ме разбереш.Не за първи път съм на техен концерт...както и да е...
Не го приемам ли4но,изказването ми беше в хумористи4ен стил Hug - който иска,ще си гледа и ще си слуша "Примите",само,4е аз няма да съм от тях.

Вили, аз пък искам да ти се извиня, ако съм те обидила...Знам, че постът ти беше хумористичен и се надявам и другите да са те разбрали така. А псевдо-феновете на която и да било група...си остават псевдо-фенове, така или иначе  Hug
благодарим ти шехина,че ни помогна да се осъзнаем..вече имам билети за всеки град
 в който ще има концерт до края на турнето..
и шехина,поздрав от един "псевдо фен" на депеш с парчето на руслан мъйнов - "тъпа овца"..
ше се видим на стадЬОна..ади!


  bigdance2

# 94
  • Мнения: 184
На такова събитие ще се чувствам като пенсионер. Болшинството са на по 12 ...
И аз съм на същото мнение  Tired

# 95
  • Мнения: 165
Da,imam specialna pokana ot Ivana Laughing

Общи условия

Активация на акаунт