Знаете ли нещо за Анелия?

  • 4 136
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
Дано не е истина  Praynig

Не знам кво е разправял, но метросексуален не е нито бисексуален, нито хомосексуален, нито хетеро  Laughing Кво ли е имал предвид  newsm78

Това е човек, който прави секс в магазин Метро  Rolling Eyes

хохохо  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 31
  • Мнения: 1 283
Цитат
Метросексуален мъж е мъж, който обръща изключително внимание на външния си вид, ходи на козметик и т.н. Мъжът на новото време, рожба на метро-полията. Това е новият пазарен обект, към когото са насочени маркетинговите кампании. Неговата баня е пълна с лосиони и кремове. Обича да пазарува маркови облекла в бутици. Не се срамува да плаче, когато гледа филми. Някои биха казали, че е феминизиран и не е мъж, но той харесва жените не по-малко от коравия мачо и иска да им се понрави.

Поведението на метросексуалните се обяснява с основния мъжки полов инстинкт. Те обичат да са добре облечени и да изглеждат привлекателно. Това, което ги ръководи преди всичко, обаче е фактът, че жените харесват елегантните мъже, които ухаят приятно и умеят да водят интересен разговор.

Според експертите най-добрият представител на вида е футболистът Дейвид Бекъм. Той се бута със здравеняците на терена, но не се бои да си лакира ноктите, демонстрира най-новите модни тенденции, позволява си невероятни прически ... но в никакъв случай не е гей. 

# 32
  • Мнения: 46 520

Това е човек, който прави секс в магазин Метро  Rolling Eyes

А в метрото (така де, градския транспорт)? Там прави ли секс?  Laughing

П.С. Знам какво е "метросексуален". Интересно ми беше какво е имал предвид с това въпросният Пламен. 

Бъзикам се  Flutter

# 33
  • София
  • Мнения: 5 289
Нищо не се каза по новините,нито по канала на Планета,смятам че ако беше истина  досега да са го съобщили,поне така беше при смъртта на Рейхан.
А относно покойният Пламен,по негово време нямаше още метро Joy

# 34
  • Мнения: 5 622

 То до утре ще е станало ясно какво, що. Дано все пак не е истина. Първо щяха да съобщят и второ ми се ще жената да си живее живота. Твърде млада е още, а има и детенце....

# 35
  • Мнения: 730
Дано да е жива и здрава сладката Анелия и ако е слух в което не се и съмнявам автора на лъжата хич не е добре newsm78Какво иска да постигне с тази лажа и той сигурно не знае Thinking

# 36
  • Мнения: 3 376
И аз за първи път чувам за Пламен....

Снимка няма ли някой  Embarassed

# 37
  • Мнения: 6 039
Допуснаха Анелия и Райна до турнето на ”Пайнер”
27 юни 2006 /
Най-грандиозното фолк-събитие на годината - "Турнето Прима", стартира на 1 август.
Три са разликите в имената на певиците - липсват имената на Вероника, Глория и Мария, която отказа участието си заради предстоящата сватба през септември. Официалният списък, обявен от "Пайнер", включва: Анелия, Гергана, Емилия, Ивана, Камелия, Малина, Преслава и Райна. Всички те ще се представят с 20-минутни миксове, като стадионите, на които ще пеят са 15. Тази година във всеки град ще има по две промоции и феновете ще могат да се срещнат преди концертите с по две от своите любими певици, съобщава Монитор.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 797
Поредният извратен слух, както с Фърги.Не знам кой има интерес такива безсмислици да разпространява #Cussing out

# 39
  • Мнения: 9 109
Допуснаха Анелия и Райна до турнето на ”Пайнер”
27 юни 2006 /
Три са разликите в имената на певиците - липсват имената на Вероника, Глория и Мария, която отказа участието си заради предстоящата сватба през септември. Официалният списък, обявен от "Пайнер", включва: Анелия, Гергана, Емилия, Ивана, Камелия, Малина, Преслава и Райна.

Пайнер /или писалия/ пак не е в час. Глория миналата година не участва, а през 2004 беше в турнето. 2005 беше Ивана.  Всъщност разликата са Вероника и Мария, заменени с Анелия и Райна (които пък бяха на турнето 2004)

# 40
  • Мнения: 3 569
Наскоро бяха хакнали сайта на Планета. Може пак да са се гаврили нещо.

# 41
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Като видях заглавието (вече редактирано) реших, че мъжът й нещо я е пречукал...  Sad
Дано си е жива и здрава жената и някой просто да се гаври!  Praynig

# 42
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
и какво се оказа в крайна сметка.
Момичето сигурно си е живо и здраво, нали?

# 43
  • Мнения: 7 474
и какво се оказа в крайна сметка.
Момичето сигурно си е живо и здраво, нали?

100%. Да е жива и здрава Peace

Общи условия

Активация на акаунт