Болки ниско в корема и кръста

  • 3 456
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, дами!
Момиче на 19 години съм и от няколко дена се оплаквам от болки ниско долу в дясно - може би яйчник.Днес съм и с болки в кръста доста гадни ... Цикълът ми е чак след 10 дни не мисля че това са симптоми на цикъл.. Два пъти от както ме боли така яйчника правих секс с приятеля ми и болката наподобява се едно се притиска яйчника ми ..Някоя от вас може ли да ме посъветва с нещо или веднага да се обръщам към гениколог .. ходила съм няколко пъти на гениколог - лекуване на инфекция и заради страшните болки в корема по време на първия или втория ден от цикъла които така и не ми минаха.Нито един път не съм попаднала на добър гениколог ..за това се колебая и за това се обръщам към вас ...

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 00:29 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 3 789
ГИНЕКОЛОГ и най-вероятно си била в овулация, понякога и тя е болезнена, точно в яйчниците, ако не отшуми до след цикъла потърси лекар.

# 2
  • Мнения: 3
Здравей, имаш възпалена тръба, борих се с това години наред с антибиотик и системи... Не мина... Ако се успокой за малко след месец пак.. Решението беше диагностична лапароскопия и много нагъната и за пушена тръба, след като я отсраниха болката спря! Както казваш ти имаш чувството, че нещо опира, не мила това е защото тръбата е възпалена и издута,не можех да свия крака си дори до корема все едно в корема ми имаше топка... При мен беше станало всичко от много лош цистит, не лекуван както трябва и в последствие болките от корема тръгнаха и към кръста, тогава усетих че нещата са доста зле.. Лекувайте се навреме и колкото време трябва, не оставяйте нищо наполовина, това е инфекция която се лекува дълго и стриктно.. Обличайте се и се пазете Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт