Момичета, показват ли ви се къщи?

  • 43 023
  • 555
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 576
Воала /хех, не знам как се пише на френски/   Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=45991&photo=12

Само детската не съм я снимала, т.к още си чакам мебелите за там.

Искам да добавя, че всички картини, които виждате са нарисувани собственоръчно от мен и много им се кефя  Mr. Green
Имам и още няколко, ама не се виждат на тези снимки.

# 16
  • Мнения: 750
Хайде и аз да се разпиша!
Имам снимки на хола (дневната), детската и кухненския бокс, който всъщност е част от дневната.

# 17
  • Мнения: 1 403
Lennie  видях ти подправките до микрото много ми харесаха, от къде си ги взела?

# 18
  • Мнения: 5 539
Надя, разкошен интериор!
Гардеробът, скринът и спалнята да не са от "Карабулев", че моделите ми изглежда познати Embarassed

# 19
  • Мнения: 3 576
Надя, разкошен интериор!
Гардеробът, скринът и спалнята да не са от "Карабулев", че моделите ми изглежда познати Embarassed

Мерси Simple Smile

Да, спалнята ни е от Карабулев.
Това са първите мебели, които купихме и съм страшно доволна.
Не са мръднали. Само ги поддържам с препарат за дърво и вече 4-та година са като нови.

# 20
  • Мнения: 2 013
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Мерси. Чудесни къщи.

# 21
  • Мнения: 1 546
Давайте още,момичета,че правим мебели за хола и събирам идеи и ве4е ми пу6и главата!!! smile3511

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Воала /хех, не знам как се пише на френски/   Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=45991&photo=12

Само детската не съм я снимала, т.к още си чакам мебелите за там.

Искам да добавя, че всички картини, които виждате са нарисувани собственоръчно от мен и много им се кефя  Mr. Green
Имам и още няколко, ама не се виждат на тези снимки.
Надя, искаш ме не искаш ме стягам куфарите и идвам да живея у вас, страхотна къща имаш  Mr. Green
Браво на тебе  bowuu и картините са много хубави  Wink

# 23
  • Мнения: 3 089
еко и нашата къща. 3 години я правихме, разбивахме, строихме, пак къртихме и така до този й вид. постарахме се доста, за да направим нещо съвсем различно от обичайно, но труда си струваше - това е най-уютното кътче на света за нас Simple Smile
 http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10745&AlbumId=37218

# 24
  • Мнения: 99
majceto, браво на вас!!!Много, много уюен дом си имате, най много ме впечатли съндъкът и леглото от ковано желязо.Личи че всичко е правено с много любов и усещане за топлота и щастие.Радвам се за вас искренно,

# 25
  • Мнения: 1 403
majceto  да много е хубаво вси4ко, съндъка и картината с хорото са много хубави

Последна редакция: ср, 28 юни 2006, 23:42 от dorka

# 26
  • Мнения: 5 140
Воала /хех, не знам как се пише на френски/   Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=45991&photo=12

Само детската не съм я снимала, т.к още си чакам мебелите за там.

Искам да добавя, че всички картини, които виждате са нарисувани собственоръчно от мен и много им се кефя  Mr. Green
Имам и още няколко, ама не се виждат на тези снимки.
Надя, искаш ме не искаш ме стягам куфарите и идвам да живея у вас, страхотна къща имаш  Mr. Green
Браво на тебе  bowuu и картините са много хубави  Wink

Да идвам и аз та да си правим компания. Mr. Green
Надя страхотна е искам и аз такаваааааааа Rolling Eyes, ама няма докато съм под наем ще търпя и ще събирам идейки.

# 27
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Nadia79, много е красиво у вас! А как поддържаш белия диван в дневната чист? Много ми харесва светъл диван но заради детето все още не се решавам да тапицираме дивана със светла дамаска.

# 28
  • Мнения: 6 039
Пускам малко снимки, но са от преди 1-2години, сега е по-завършено и има доста неща, които не се виждат.
Плюс това сега съм запланувала разни козметични ремонти, само да намеря време.




тази украса естествено не виси през цялата година...........

# 29
  • Мнения: 1 860
 Хич няма да пускам снимки, защото след видяното смятам да се местя и то на няколко адреса Crossing Arms Не се бийте ще поживея с всички  Whistling

 Страхотни къщи имате и аз си мечтая за такава, но стези квартири май няма да е скоро.

Общи условия

Активация на акаунт