Да се похваля :)

  • 1 148
  • 27
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 3 200
Момичета, да ви се похваля, днес бяхме на консултация и за 2 седмици бебка е наддала 450 грама  Grinning  Grinning
Искам да ви благодаря за подкрепата, която ми оказахте, когато бях в паника и благодарение на вас реших да не захранвам с адаптирано мляко и ето, че успях  да се спрявя!! Hands Thumbsup

# 1
  • Мнения: 4 414
Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap
браво на вас! все така да растете!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 249
Ей, страхотна новина!! Все така да продължавате!!

# 3
  • Мнения: 7 106
Ей,браво на вас!Все така да папкате и да рестете!

# 4
  • Мнения: 1 187
Бравооооооооооооооо  Hands Clap

# 5
  • Мнения: 3 663
Иха! Вие си имате цяла хала вкъщи Simple Smile Браво! Давайте все в тоя дух Simple Smile

# 6
  • Мнения: 673
Страхотни сте!  #Onfire

# 7
  • София
  • Мнения: 3 906
Браво на мама и бебо. Сега да не се шашнеш, че ще станете слончета...

Много се радвам за вас.

# 8
  • Мнения: 2 258
Браво на голямото бебе и упоритата мама! #Milti

# 9
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Бравооооо!!!!!!
Това е чудесно!!!
Съвсем прилично наддаване  Grinning
Педиатърката ви миряса ли за дохранването? (не можах да се сдържа да не запитам )  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

# 10
  • Мнения: 713
Браво на бебчо и мама Grinning Hands Clap

# 11
  • Мнения: 830
Браво !!! thumbsup  newsm10  Все така да я карате .

# 12
  • Мнения: 3 379
Чудесно, браво на вас. Все така да я карате!

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Браво!

# 14
  • Мнения: 2 529
Само така!   Hands Thumbsup

# 15
  • Мнения: 3 200
Цитат на: firebird
Бравооооо!!!!!!
Това е чудесно!!!
Съвсем прилично наддаване  Grinning
Педиатърката ви миряса ли за дохранването? (не можах да се сдържа да не запитам )  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning


Тя си мисли, че дохранвам  Shocked .  Тя каза: "видяхте ли какво става като се дохранва!?" и аз отговорих: "да, видяхме" Simple Smile  И това беше  Simple Smile

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ти пък! Още утре и звънни да кажеш, че само на кърма сте!
Като се учат от практиката си педиатрите как се работи с кърмени деца, утре може на друга майка с проблеми в кърменето да помогнат адекватно, кой знае?!

# 17
  • Мнения: 3 200
Цитат на: boo
Ти пък! Още утре и звънни да кажеш, че само на кърма сте!
Като се учат от практиката си педиатрите как се работи с кърмени деца, утре може на друга майка с проблеми в кърменето да помогнат адекватно, кой знае?!


Ами ще й кажа, права си, аз и без това ще я сменям. Просто не ми се спореше с нея пак

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Така и така, ами я вземи й разпечатай туй-онуй от Библиотеката... Аз на моята редовно й нося, колко ги чете - нямам представа.

# 19
  • Мнения: 3 200
Цитат на: boo
Така и така, ами я вземи й разпечатай туй-онуй от Библиотеката... Аз на моята редовно й нося, колко ги чете - нямам представа.


Дали ще има ефект, ще пробвам, идеята ми хареса! Като я знам колко е убедена в собствената си правота, не знам дали ще ги чете Confused

# 20
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Цитат на: evpraksia
Цитат на: firebird
Педиатърката ви миряса ли за дохранването? (не можах да се сдържа да не запитам )  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning


Тя си мисли, че дохранвам  Shocked .  Тя каза: "видяхте ли какво става като се дохранва!?" и аз отговорих: "да, видяхме" Simple Smile  И това беше  Simple Smile


Леле... много щадиш нейния душевен мир... А тя не щади твоя.
Аз бих отговорила "Видяхте ли какво стана, като почнах да кърмя на поискване!?"
Ако не сега, другия път й кажи - не като заяждане де, наистина трябва да знае, а не да се кланя на адаптираните млека...

# 21
  • Мнения: 830
Уф тия педиатри !!!!!!!!!!!!! #Sniper
Все ние ли ще ги образоваме ?!?!?!?
Я да вземем да им спретнем един конгрес с образователна цел .... Сигурна съм че ще намерим и лектори от чужбина на доброволни начала , само като разберат как се мъчат горките бебенца тук със сокове от 30 ден ... и с какво ли още не ...

# 22
  • Мнения: 3 200
Цитат на: nadia
Уф тия педиатри !!!!!!!!!!!!! #Sniper
Все ние ли ще ги образоваме ?!?!?!?
Я да вземем да им спретнем един конгрес с образователна цел .... Сигурна съм че ще намерим и лектори от чужбина на доброволни начала , само като разберат как се мъчат горките бебенца тук със сокове от 30 ден ... и с какво ли още не ...


  202uu   202uu   202uu

# 23
  • Мнения: 1 586
Цитат на: firebird
Цитат на: evpraksia
Цитат на: firebird
Педиатърката ви миряса ли за дохранването? (не можах да се сдържа да не запитам )  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning


Тя си мисли, че дохранвам  Shocked .  Тя каза: "видяхте ли какво става като се дохранва!?" и аз отговорих: "да, видяхме" Simple Smile  И това беше  Simple Smile


Леле... много щадиш нейния душевен мир... А тя не щади твоя.
Аз бих отговорила "Видяхте ли какво стана, като почнах да кърмя на поискване!?"
Ако не сега, другия път й кажи - не като заяждане де, наистина трябва да знае, а не да се кланя на адаптираните млека...


То пък колко им се разбива душевния мир от победите на кърмачките... Мойта още си мисли, че съм се преборила за кърменето за сметка на разбитото детско стомахче от "безразборното хранене"...

# 24
  • Мнения: 2 051
Ами говорете с педиатрите си. Съгласни несъгласни - няма значение. По-добре е да знаят какво правим и че имаме ДОБРИ резултати. Няма никакъв смисъл само да се поздравяваме тук тези, които и без това знаем кое е ни е помогнало да кърмим успешно.
Аз на мойта педиатърка и занесох материали за ранното захранване, против него, де, пфу че се изказах. Това беше на втората консултация, когато знаех, че неизбежно ще последва песента за сока от ябълки и моркови. Понеже на първата консултация - обичайното време за тази песен не се отвори и дума за тях, аз реших, че лекарката ще прояви интерес към други начини на хранене и и дадох разпечатките. Не сме се виждали оттогава, но на следващата консултация ще разбера как се отнася и мисля да и занеса и други неща.

Евпраксия, извинявай за отплесването, радвам се за теб и бебчето!

# 25
  • Мнения: 3 200
Сега ще разпечатам мактериали от библиотеката и другата седмица трябва да отида за изравнителния си болничен и ще й ги дам и ще й разкажа, да видим как ще реагира

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ако имаш възможност, и "Книга за кърменето" може да й вземеш...за Коледа Wink

# 27
  • Мнения: 3 200
Цитат на: boo
Ако имаш възможност, и "Книга за кърменето" може да й вземеш...за Коледа Wink


 Laughing  Laughing  Laughing  Чакай да видим как ще реагира на материалите от библиотеката  Confused

Общи условия

Активация на акаунт