Помогнете ми за един"спор"

  • 1 816
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 642
само аz ли виждам сходство в двата случая

не, не само ти..., но де тук такива служби?! не за да им го вземат (онази французойка може би е имала проблем с психиката, а тези тук ми се струват съвсем, съвсем нормални хора, които са просто НЕХАЙНИ, нехайството обаче също може да бъде престъпно) а за да им разяснят как се отглежда ЧОВЕШКО СЪЩЕСТВО.

# 46
  • Мнения: 3 521
Игси, съмнявам се, че дори и дядо Боже да слеzне на zемята да им "раzяснява" пак ще е от едното ухо в другото...нали gk77 им ломоти по въпроса и то не от ден два? Според мен това са хора от типа, на които им каzваш
*"Това го пише в еди коя си книга/списание" и те отвръщат"Аха, ама аz дете по книга не гледам, а и не чета"
*"Доктора каzа да не е така"_"Той пък кво раzбира"
*"При моето дете аz постъпих така и така"_"Ми ти си го гледай, както си zнаеш"
*Пише го в интернет"_"Не ми ги навирай тия американски/европейски/таджикистански глупости"...
Жалко, направо ми става ужасно мъчно zа детенцето им...честно каzано най_добре да минат на АМ по_бърzо, zа да може бебчето поне да не гладува...майната им на имунните тела и пр.

# 47
  • Мнения: 642
surfline, да, за съжаление май си права!
Нищо не можем да направим... жалко!
Дано милото да расте здравичко, въпреки безумието на родителите си!

# 48
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ох, ужас, ами те и на АМ да минат, пак няма да му дават през нощта. Техният лекар ли я е одобрил тая идиотия?
Като си представя как по цял ден ми се иска да гушкам моя мъник, докато съм на работа, не знам как траеш по цял нощ да ти реве детето и ти да не го прегърнеш. Милото бебенце!  Hug

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Тиквеници...!

# 50
  • София
  • Мнения: 18 679
Тъпото е, че голяма част от проблемите, които има човек като възрастен - здравословни и емоционални- се зараждат именно в тази крехка възраст SadСветът е страдал най-много от хора, които не са получавали достатъчно любов като деца SadТова очевидно не се разбира от някои хора...Недоумявам - за тях бебето човек ли е, детенце ли е или някакво малоумно същество, лишено от чувства и желания - кукла, неодушевен обект #2gunfire
Ако ми падне тая майка, оперирана от майчински инстинкт, ще я оскубя bash

Общи условия

Активация на акаунт